ראשי / השקעות / פארק העסקים שמקדמת עיריית הוד השרון: קרקע מאושרת לבנייה החל מ-185,000 ₪ ופוטנציאל רווח של כמיליון ₪ במספר שנים בלבד!

פארק העסקים שמקדמת עיריית הוד השרון: קרקע מאושרת לבנייה החל מ-185,000 ₪ ופוטנציאל רווח של כמיליון ₪ במספר שנים בלבד!

המתחם הינו יוזמה של עיריית הוד השרון אשר אישרה ומקדמת במרץ את התכנית. חברת צמרות אשר רכשה זכויות במיקומים הטובים ביותר במתחם מזמינה משקיעים לרכוש יחידות הרשומות בטאבו, עם הון עצמי של רק 185,000 ₪ וליהנות מרווח פוטנציאלי של יותר ממיליון ₪ תוך זמן קצר.

השילוב המושלם בין החיים העירוניים לחיי הכפר והפסטורליה שמציעה העיר הוד השרון, לצד המיקום האידיאלי, שטחי הפנאי והפארקים הירוקים, מייצרים עיר עם רפרטואר עשיר במיוחד שלחלוטין מסביר את ההגירה החיובית ממנה היא נהנית לאורך השנים. לצד זאת, על אף שמדובר בעיר שבה ריכוזי אוכלוסייה גבוהים אשר שרויים בצמיחה מתמדת, ניכר כי אחד מהחסרונות הבולטים שבעיר הוא המחסור בשטחי תעסוקה עבור תושבי העיר. כדי לענות על הצורך והדרישה למתחמי תעשייה ומסחר, אישרה העיירה תכנית להקמת אזור תעסוקה ומגורים בגבול שבין הוד השרון לכפ”ס.

השקעה בפארק העסקים הבא מהווה הזדמנות חסרת תקדים, ואחת הסיבות הבולטות לכך היא המיקום האסטרטגי ממנו נהנה המתחם: בחלקה הצפוני של הוד השרון, על גבול כפר סבא ובסמיכות לכביש המרכזי 531. הודות לכך, המתחם המפואר צפוי למשוך לשורותיו חברות, לקוחות ועובדים רבים ולהפוך לאחד ממתחמי המסחר הגדולים באזור.

היתרונות הבולטים ביותר בהשקעה במתחם: המחיר, ועליית ערך הקרקע הצפויה. מדובר בהשקעה נמוכה במיוחד שעומדת על 185,000 ש”ח בלבד עבור יחידת קרקע שרשומה של שם המשקיע בטאבו. “בגלל הרכישות הגדולות שאנחנו מבצעים במתחם אנחנו והמשקיעים שלנו רוכשים את הקרקע במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק. כשהקרקע תהיה זמינה לבניה המחיר כמעט יכפיל את עצמו וכולנו נהנה מכך”, אומר אלעד הדר, מבעלי קבוצת צמרות.

מומחים מעולם הנדל”ן מסבירים כי לא לשווא מסתמנת ההשקעה בפארק העסקים כאחת מהאטרקטיביות ביותר למשקיעים, שכן התוכנית לקרקע אושרה בכל הוועדות לתכנון ולבנייה, ואף קיבלה תוקף הן בוועדה המקומית והן בוועדה המחוזית. כידוע, מסטטוס זה אין דרך חזרה, ולכן ממש בימים אלה שוקדת העירייה יחד עם הצוותים המקצועיים שלה, על סיום תכנית איחוד וחלוקת הזכויות לבעלי הקרקע. 

קבוצת “צמרות” היא חברת ייעוץ השקעות וייזום פרויקטים מהמובילות בשרון. החברה מתמחה בהשבחת קרקע ובליווי משקיעים ברכישת קרקעות באזורי ביקוש במרכז הארץ. לחברה מוניטין וניסיון רב שנים בכל הנוגע להשבחות קרקע, תחת העיקרון: ניצול טיימינג אידיאלי לרכישת קרקע בחצי מהעלות שלה, קידום אישורים והגדלת זכויות ומכירה במקסימום מחיר. בקבוצה זיהו שדווקא עכשיו בתקופת הקורונה משקיעים מחפשים את המקום הבטוח לחסכונות שלהם – עסקה קצרת טווח שנותנת למשקיעים “אקזיט” משמעותי תוך מספר שנים בלבד.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

מתעניינים בהשקעה במתחם המסחר? השאירו פרטים:

    אולי יעניין אתכם

    לאור המצב: הכירו את האפשרות החדשה לקבלת מימון בסכומים גבוהים החל מ- 100,000 ₪ כנגד משכון נדל”ן!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *