מבזקים
ראשי / השקעות / משפחת צלליכין הודיעה שתאפשר למשקיעים בודדים לרכוש קרקע פרטית בטאבו בצפון גדרה, ישירות מהבעלים, החל מ- 249,000 ש"ח בלבד!

משפחת צלליכין הודיעה שתאפשר למשקיעים בודדים לרכוש קרקע פרטית בטאבו בצפון גדרה, ישירות מהבעלים, החל מ- 249,000 ש"ח בלבד!

סערה בשוק הקרקעות, חברת ריף נדל"ן, אשר בבעלות משפחת צלליכין, אחת מ-12 המשפחות שייסדו את העיר ראשון לציון, מהמשפחות הוותיקות ביותר בענף הקרקעות בישראל. הודיעה שתאפשר למספר מצומצם של משקיעים לרכוש כ-100 מ"ר קרקע חקלאית פרטית בטאבו בצפון גדרה המבוקשת החל מ-249,000 ₪ בלבד. חשוב לציין שהרוכשים ירכשו את הקרקע ישירות מהמשפחה, יתרה מכך, המשפחה תמשיך להחזיק בחלק גדול מהקרקע כך למשקיעים יש בטחון שביחד עמם יש גוף חזק ובעל אינטרס שמאמין בקרקע וידחוף אותה קדימה בעת הצורך.

קרקע חקלאית: התמונה להמחשה בלבד

ניר צלליכין, הוא דור חמישי במשפחה ועומד כיום בראש החברה, מספר לנו: "חשוב להבין, שרק כ-7% מהקרקעות במדינת ישראל הן פרטיות. קרקעות הן מצרך נדיר מאוד במדינה הקטנה שלנו, מחירי הנדל"ן ממשיכים לנסוק משנה לשנה. הקרקע בגדרה בבעלות המשפחה כבר משנות ה-60, היא ממוקמת בצפון גדרה והיא בעצם מעתודות הקרקע האחרונות בעיר, לכן זאת השקעה מעולה לעתיד. סביר להניח שבעוד כמה שנים, הילדים של הרוכשים יודו להם על כך שזיהו את ההשקעה הנכונה ביותר לאותו הרגע, והבינו את הפוטנציאל האדיר שלה", ניר מסכם.

מגזין THE MARKER: “מתברר שבעשור האחרון עלה שווי הקרקעות ב–212% — עלייה כפולה מזו של שווי הדירות בישראל באותה עת. האי־שוויון ההוני, בגלל ההחזקה בקרקע, מרקיע שחקים בישראל”

מלבד לאופי הכפרי הטבול ירוק של העיר, ניכרים בה יתרונות נוספים. המיקום האסטרטגי מאפשר נגישות מרבית לנתיבי התחבורה המרכזיים ביותר כמו כבישים 6, 4 ו-40, וכמובן במרחק של חצי שעה בלבד מת"א. לא די כך, שכן בעיר דרה אוכלוסייה איכותית ביותר, הנהנית מוסדות חינוך מצוינים, וכמובן מתרבות ופנאי עשירים.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

מתעניינים בקרקע? השאירו פרטים:

    אולי יעניין אתכם

    תוכנית המתאר הכוללנית של העיר נשר אושרה: השקעה בקרקע מאושרת לבנייה – להקמת מעונות סטודנטים ופארק הייטק בצמידות לטכניון!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *