מבזקים
ראשי / חם ברשת / הקמת צהרון ביתי פרטי זה לא משחק ילדים: התחילו את התהליך ברגל ימין עם קורס הכשרה מקיף שמותאם בדיוק עבורכם!

הקמת צהרון ביתי פרטי זה לא משחק ילדים: התחילו את התהליך ברגל ימין עם קורס הכשרה מקיף שמותאם בדיוק עבורכם!

תחום החינוך מאז ומעולם היה אחד מהמבוקשים ביותר בישראל ללמידה ולעיסוק. בשנים האחרונות ניכרת התעניינות רבה בקרב רבים לממש את אהבתם לתחום ולעולמות הילדים, ולפתוח צהרונים ביתיים פרטיים. מה שחשוב לזכור הוא שהקמת צהרון פרטי איננה משחק ילדים, חשוב ללמוד את התהליך, לקחת בחשבון את העלויות הכרוכות בכך ולהבין ההזדמנויות לרווח.

למעשה, רבים ורבות שמעוניינים להגדיל את הכנסתם החודשית תוך שילוב חיי משפחה, או כאלה הנהנים מעודף זמן פנוי ומעידים על אהבתם הרבה לילדים, פונים כאמור להקמת צהרונים ביתיים. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, הם מחפשים הכשרה מקיפה שתכין אותם לרגע האמת, כזו שירכשו בה את הכלים המקצועיים האידיאלים לצורך העניין.

אחד הקורסים המובילים בתחום מועבר במרכז להכשרה חינוכית. מדובר בקורס המיועד עבור כאלה המעוניינים בפתיחת צהרון ביתי, אך לא רק. חלק  מהמשתתפים בו הם דווקא בעלי צהרון קיים, המעוניינים להעשיר ולהעמיק את הידע שלהם תוך קבלת כלים מקצועיים נוספים לעסק שלהם. 

"כבר מההתחלה היה ברור שמדובר בקורס שהושקעה בו הרבה מחשבה", מספרת שרית (44), בוגרת הקורס. "הרגשתי שקיבלתי מענה גם ברמת השטח, למדתי איך לבנות סדר יום בצהרון, לעבוד עם הורים ועם ילדים". ואכן, מדובר בקורס מקיף, מקצועי ומלא, ובו מועברים תכנים חינוכיים וניתנים כלים פרקטיים לפתיחת צהרון ביתי פרטי (עד 10 ילדים), תוך שמירה על סטנדרט איכותי גבוה ביותר. 

בקורס, שמועבר מרחוק, לומדים המשתתפים את תהליך פתיחת הצהרון הביתי וכיצד ליהנות ממנו כעסק משגשג ואיכותי. זאת כמובן, בשילובו לצד חיי המשפחה. העובדה כי הקורס מועבר מרחוק (לא רק בימי הקורונה) מאפשרת לשלב את הלמידה עם השגרה העמוסה, ועל כן הוא מותאם גם עבור אנשים עובדים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  "בעבר רציתי ללמוד להיות גננת, אבל השחיקה והמשכורת הלא גבוהה הרתיעו אותי וחיפשתי משהו יותר פרקטי. חברה הציעה לי לפתוח צהרון ביתי, התחלתי לחקור את הנושא לעומק והגעתי לקורס במרכז. החשש הראשון שלי היה איך זה יסתדר, שכן אין לי בית גדול ואני עם ילדים קטנים", מספרת מעיין, בוגרת הקורס. "העובדה שקיבלתי ידע מאוד מדויק בנוגע לניהול הצהרון ועיצוב סדר היום בו, מאוד הקלה עלי. למדנו אפילו לבנות תפריט תזונה מתאים. במהלך הקורס נחשפנו להמון תכנים מוכנים, כך שכמעט לא הייתי צריכה להכין כלום". מסבירה מעיין.

  ואכן, בארגז הכלים של המשתתפים בקורס, נוכל למצוא תכני חינוך מוכנים ועשירים במיוחד. אלה, כמובן, מגיעים עם המעטפת המלאה הכוללת את תהליך הקמת הצהרון, עיצוב החלל, שיווק ומיתוג, ניהול סדר היום, ביטוחים, פרוצדורות מנהלתיות, עבודה מול הורים ועוד ועוד ועוד. 

  מלבד לכך, משתתפי הקורס ייהנו אף ממספר שיעורי פרסום ומיתוג, המהווים בסיס לשיווק הצהרון: למה שהורים ייבחרו דווקא בצהרון הזה, כיצד להצליח להבליט את היתרונות והחוזקות של הצהרון וכו'.

  רויטל גונן, מנהלת תוכן ומרצים במרכז להכשרה חינוכית, מסבירה "כיום, יותר ויותר הורים מחפשים אלטרנטיבות לצהרונים גדולים ועמוסים בילדים. אנחנו כאן כדי להראות שניתן לעסוק בתחום מאתגר, מבוקש ומעניין, מהבית תוך שילוב חיי משפחה. הקורס הוא פתרון עבור אוהבי ילדים המחפשים להגדיל הכנסה ולעבוד עם ילדים".

  לא בכדי זוכה הקורס לתהודה והוקרה בקרב רבים. כאמור, הוא מעניק ידע נרחב על עולמות חינוך הילדים ומועבר על ידי אנשי המקצוע מהמובילים ביותר בתחום. אין ספק שהוא מהווה בסיס חשוב עבור המעוניינים בהקמת צהרון או שיפור אחד קיים. 

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אולי יעניין אתכם

   ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן