מבזקים
ראשי / השקעות / "חוק המטרו עתיד לעבור בממשלה החדשה!": נותרו 10 יח' קרקע במחיר פרייסיל שזמינות לציבור הרחב! זכות ליחידה נדלנ״ית במתחם פריימן ראשל"צ ב- ₪249,000 בלבד.

"חוק המטרו עתיד לעבור בממשלה החדשה!": נותרו 10 יח' קרקע במחיר פרייסיל שזמינות לציבור הרחב! זכות ליחידה נדלנ״ית במתחם פריימן ראשל"צ ב- ₪249,000 בלבד.

עתודות הקרקע האחרונות בפיירמן, ראשון לציון, הנמצאות בסמוך לתחנות המטרו העתידיות לקום בעיר, מוצעות כעת למכירה ב- ₪249,000 בלבד, כאשר למתאימים קיימת אפשרות לקבלת מימון בתנאים נוחים במיוחד. לא מדובר ב-״עוד קרקע״, שכן הקרקע המדוברת הינה אחת מעתודות הקרקע האחרונות אשר נותרו בעיר ומהווה חלק מתוכנית תמ״א 70 – תוכנית שהמדינה עצמה מקדמת, והצפי הוא לכך שכאשר הקרקע תקבל את אישור הבנייה הצפוי שוויה יזנק במאות אחוזים!

הקרקע נמצאת בצפון מזרח העיר, בקרבה לכבישים 4, 1 ו-6, בסמוך למרכזי מסחר ובילוי רבים ובמרחק של דקות נסיעה ספורות במטרו מתל אביב. מעבר לכך חשוב לציין שהקרקע מהווה חלק ממסגרת תוכנית תמ״א 70 אשר בה עתידה להיבנות שכונת מגורים מובילה בצמוד לתחנת המטרו החדשה. בימים האחרונים אישרה הוועדה בראשות שרת הפנים את 2 הקווים הראשונים של המטרו, ואחד מהם נמצא בצמוד לקרקע זו כאשר הצפי על פי מומחי נדל״ן רבים הוא לכך שעם קבלת האישורים לתחילת הבנייה מדובר בפוטנציאל רווח של מאות אחוזים!

העובדה שהקרקע עדיין לא זמינה לבנייה רק מוסיפה לכך שאם יש זמן נכון להשקעה – זה הזמן. עלות ההשקעה כעת נמוכה מאוד באופן יחסי ועם זאת פוטנציאל הרווח הוא הגדול ביותר כעת – לפני קבלת האישורים. עם קבלת האישורים שווי הקרקע יזנק בצורה משמעותית וכך גם פוטנציאל הרווח יצטמצם!

השקעה באחת מעתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון נחשבת לאחת ההשקעות הבטוחות ביותר בשוק הנדל״ן המקומי כיום בגלל הביקוש הגדול בעיר – כך שלא מדובר ב״הימור״ או הרפתקה, מדובר בהשקעה שתאפשר לכם לישון בשקט בלילה וערך הקרקע רק יעלה משנה לשנה. אם נסתכל לדוגמא על ערים אחרות בעולם אשר בהן כבר קיים מטרו, לדוגמא: לונדון, ברלין, פריז ורומא, נראה שהביקוש לדירות באזורי במטרו וסביבתו הוא הגבוה ביותר ופוטנציאל עליית שווי הנכס בקרבה למטרו הוא הגבוה ביותר.

למידע נוסף – מלאו את הפרטים הבאים

  הקרקע אינה זמינה לבנייה

  אולי יעניין אתכם

  ״המכירה נפתחה לישראלים – יוקצו 45 דירות בלבד״: דירות בריזורט היוקרתי Aurelia, קפריסין, בסמוך לקזינו Ceasars ולאוניברסיטת UCLAN הבינלאומית, מוצעות כעת למכירה לקהל הישראלי – החל מ- 149,000 יורו בלבד! – התחייבות בחוזה לקבלת מפתח עד תחילת 2024

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן