מבזקים
ראשי / חם ברשת / רוצים לישון טוב בלילה? ביטוח הדירה של "מגדל" מציע לכם כיסוי מלא מפני רעידות אדמה, נזקי צנרת ומים, שריפה, מזג אוויר ועוד… מצטרפים היום החל מ-32 ₪ בחודש!

רוצים לישון טוב בלילה? ביטוח הדירה של "מגדל" מציע לכם כיסוי מלא מפני רעידות אדמה, נזקי צנרת ומים, שריפה, מזג אוויר ועוד… מצטרפים היום החל מ-32 ₪ בחודש!

נכון להיום אחד הביטוחים הנפוצים ביותר בישראל הינו ביטוח דירה. רבים אינם יודעים אך ביטוח דירה מתחלק למעשה ל- 2 ביטוחים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה, כאשר ניתן לרכוש כל חלק ביטוחי שכזה בנפרד או את שניהם יחד. ״חשוב לדעת מה הביטוח שאתם צריכים ומה הכי יתאים לכם אישית, כך גם תחסכו מאות אם לא אלפי שקלים בשנה״, אומר לנו ירון שמאי, משנה למנכ״ל בחברת ״מגדל״, המציעה כעת את חבילת ביטוח הדירה הנחשבת בעיני רבים כמשתלמת ביותר בשוק נכון להיום.

ביטוח דירה – 2 ביטוחים באחד
ישראלים – כמו ישראלים, נוהגים להאמין במשפט: ״לי זה לא יקרה, הכל יהיה בסדר!״, ואז לרוב קורה ההיפך הגמור.. חשוב לזכור: מדובר בביטוח לדירה, דירה שכל בעל או בעלת דירה עמלו רבות על מנת לרכוש. ״הדירה היא יקרת ערך עבור כולנו, הן מההיבט הכלכלי והן מההיבט המנטלי, זו הסיבה שעל אף העובדה שביטוח דירה אינו נחשב לביטוח חובה, רוב האנשים נוהגים לעשות ביטוח דירה כדי שיוכלו לישון בשקט בלילה״, ממשיך לספר לנו ירון. כפי שכבר ציינו, ביטוח דירה מתחלק ל- 2 ביטוחים – ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ראשית, ביטוח מבנה – מבטיח כיסוי לשורה ארוכה של נזקים שעלולים להתרחש למבנה הבית וכיסוי לעלויות התיקון של הנזק. נזקים כמו למשל: נזקי אש, נזקי מים, נזקי פריצה, רעידת אדמה, נזקי טבע ועוד.
הביטוח השני הינו ביטוח תכולה, ביטוח המספק כיסוי לרכוש הנמצא במבנה, ומעניק פיצוי כספי במקרה נזק או גניבה של חפצים שונים מהבית (ריהוט, ביגוד, מכשירי חשמל ועוד). גם אם הדירה אינה בבעלות שלכם, התכולה שייכת לכם, הגיטרה החשמלית, השרשרת השעון.. הבגים ..  חשוב לבטח את התכולה של הדירה גם אם אתם משכירים את הדירה.

למידע נוסף – מלאו את הפרטים הבאים

  ביטוח דירה של ״מגדל״ – נותן יותר
  אחד הביטוחים הפופולריים ביותר בענף הביטוח אשר בעיני רבים נחשב למשתלם והמוביל היום בישראל, מוצע על ידי ״מגדל״. החברה מציעה ביטוח דירה הכולל חבילה רחבה של כיסויים – מעבר לכיסויים שציינו קודם, החברה מציעה למשל ביטוח נזקי מים עם השתתפות עצמית מוזלת בתיקון נזקי מים באמצעות שרברבים שבהסדר. בנוסף לכך תקבלו גם כיסוי ביטוחי על תכשיטים ושעוני יד ואפשרות להרחבות נוספות, כמו – כיסוי ייחודי מותאם לריהוט וציוד גן, ביטוח כספות ועוד.

  מצטרפים בקלות, מכל מקום ובכל זמן
  ״אנחנו יודעים שרבים רוצים להצטרף או לעבור לביטוח אחר אך חוששים שהתהליך הוא לא נעים וכולל בירוקרטיות ומסמכים״, אומר רונן, ומסכם: ״המציאות היא הפוכה לגמרי – אחד היתרונות הבולטים בביטוח שאנו מציעים הוא ההצטרפות הקלה. לא צריך למלא אינספור מסמכים, לעשות שיחות, לשלוח מיילים או להגיע לפגישה. רק ממלאים את שמכם ואת מספר הטלפון לחזור אליו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם, וממש תוך 2-3 דקות יהיה לכם ביטוח דירה בהתאם לצרכים האישיים שלכם ובמחיר הוגן ומשתלם שלא תקבלו בחברות אחרות״.

  למידע נוסף – מלאו את הפרטים הבאים

   אולי יעניין אתכם

   ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן