מבזקים
ראשי / השקעות / חשיפה בלעדית: זהו כנראה שוק הנדל"ן החם ביותר בעולם כרגע – דונם קרקע להשבחה בפלורידה, ארה"ב החל מ-80,000 ₪ בלבד עם אפשרות לבנייה עתידית.

חשיפה בלעדית: זהו כנראה שוק הנדל"ן החם ביותר בעולם כרגע – דונם קרקע להשבחה בפלורידה, ארה"ב החל מ-80,000 ₪ בלבד עם אפשרות לבנייה עתידית.

הזדמנות חסרת תקדים שנפתחה לשוק הנדל"ן המקומי: משקיעים ישראלים יוכלו לרכוש קרקע בגודל דונם הרשומה בטאבו ומאושרת לבנייה מיידית בפורט שארלוט שבמדינת פלורידה, ארה"ב. הקרקע עם צפי לעליית מחירים משמעותית כבר בתוך שנה עד שנתיים, כל זאת ללא צורך בבירוקרטיה, דמי ניהול או מיסי רכישה. העסקה עצמה מלווה יחד עם עו"ד נאמן.

פלורידה ישראל, הידועה כאחת מחברות הנדל"ן החזקות בפורט שארלוט ודרום מערב פלורידה, משווקת את פרויקט הדגל שלה במסגרתה יתאפשר למשקיעים ישראלים לרכוש קרקע בגודל דונם המאושרת לבנייה מיידית עם כל אישורי הבנייה ורישום בטאבו, באחד מהאזורים המבוקשים ביותר בפלורידה, בעלות של כ- 80,000 ₪ בלבד. כלל הקרקעות המשווקות הינן בבעלות פלורידה ישראל בלבד וממוקמות באזורים מתפתחים עם פרויקטי דגל לעשירון העליון כל זאת עם אופציה לבנייה עתידית באמצעות פלורידה ישראל.


מדוע פלורידה היא יעד מבוקש כל כך?

כבר שנים שפלורידה נחשבת לאחד היעדים החמים בהשקעות נדל”ן בארה”ב. הודות לאקלים החם של המדינה, לנופים המרהיבים, לרצועות החוף היפיפיות, ולערים התוססות בה וכמובן למדיניות המס המקלה, אשר נחשבת ממש לגן עדן למיסוי – יותר ויותר משקיעים מביני עניין נוהרים לשורותיה ונהנים מהזדמנויות יוצאות דופן לרווחים גבוהים. בנוסף לזאת, פלורידה נהנית מהגירה חיובית מכל אזור החוף המזרחי כך שהמשקיעים ובעלי ההון רק התחילו לגלות את ההזדמנויות הקיימות להם.

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

  מעבר לכך, מחירי הקרקעות בפלורידה עדיין נמוכים והצפי הוא לעלייה משמעותית נוספת בערכן.
  המגרשים המשווקים ע״י חברת פלורידה ישראל מאושרים לבנייה מיידית, בעלי כל התשתיות הדרושות ונמצאים בלב שכונת מגורים, בסמיכות לחופי הים ומרכז העיר. במשך 3 השנים האחרונות בעלי הון שרכשו מגרשים חוו עליית ערך של הקרקע בכ-50% בכל שנה ! חשוב לציין שלפני המשבר הכלכלי העולמי בשנת 2007 מחירי הקרקעות האמירו לכ-70,000 $ כך שהצפי הוא לסכומים אלו ועליית הערך רק עולה משנה לשנה.

  אתם בידיים טובות !
  החברה משווקת קרקעות בפלורידה כבר משנת 2003 ומנהלת כיום השקעות עבור למעלה מ- 450 משקיעים ישראלים מביני עניין. העסקה עצמה מלווה יחד עם עו"ד נאמן ובנוסף קיימים כלל האישורים והבטוחות על הקרקע. הצוות המנוסה של החברה דואג לעמוד לצד המשקיעים לאורך כל הדרך, עם שקיפות וזמינות מלאה תוכלו להרגיש בטוחים ולדעת שאתם בידיים טובות ובטוחות.

  מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

   אולי יעניין אתכם

   בטוח שזה אירופה – השקעה מוגנת של 100,000 יורו במלון בהרי האלפים – תשואה גבוהה מעוגנת בחוזה – לצד בטחונות של אוסטריה!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *