מבזקים
ראשי / חם ברשת / ״חלון ההזדמנויות עומד להיסגר״: קרקע עם פוטנציאל השבחה אדיר ב- 275,000 ש״ח בלבד באחד מהאזורים המבוקשים ביותר בשרון! ביקוש מטורף לעתודות הקרקע האחרונות!

״חלון ההזדמנויות עומד להיסגר״: קרקע עם פוטנציאל השבחה אדיר ב- 275,000 ש״ח בלבד באחד מהאזורים המבוקשים ביותר בשרון! ביקוש מטורף לעתודות הקרקע האחרונות!

הבוקר (היום א׳), פורסם שתוכנית הדגל של השרון, "קריית הצעירים" בצפון-מזרח כפר סבא, אושרה על ידי הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור (ותמ"ל) ועיריית כפר סבא. השכונה החדשה תקום על 600 דונם של קרקע חקלאית שתילקח מהמושב היוקרתי הסמוך – צופית, הנחשב למבוקש במיוחד, לאחר שכל ההתנגדויות נדחו על הסף וכעת התוכנית תעבור לשלב הבא.

קרקע עם פוטנציאל גדול להשבחה ב- 269,000 ש״ח בלבד באחד מהאזורים המבוקשים ביותר בשרון

השקעה בפנינת הנדל״ן של השרון: שדות ורבורג
באחד הפרויקטים המבוקשים ביותר בארץ, ובפרט באזור השרון, פרויקט ״שדות ורבורג״, אשר ממוקם צפונית למושב היוקרתי צופית, מוצעות כעת עתודות הקרקע האחרונות במחיר הקרקע הינה קרקע פרטית – חקלאית ובצמידות לבתי המושב, מה שהופך את ההשקעה לאטרקטיבית במיוחד.

רבים אומנם אינם מודעים לכך, אך השקעה בקרקע היא ההשקעה הסולידית ביותר כיום ובעלת התשואה הגבוהה ביותר – כמובן שחשוב לדעת לאיזו עסקה להכנס ועד כמה פוטנציאל הרווח גבוה. ״במרץ האחרון ע״י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מחירי הדירות בשנת 2021 עלו בכ- 13% – כלומר מגמת העלייה במחירי הנדל״ן נמשכת ונראה שלא תעצור בשנים הקרובות״ מסר לנו דובר חברת השיווק העומדת מאחורי קידום התוכנית.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו למידע נוסף!

  ״אין השקעה בטוחה מזו נכון להיום״
  ״חשוב לציין שבמהלך כעשור בין 1995 ל- 2005 נבנו במושב שלוש הרחבות בזכות העובדה שקרקעות חקלאיות הופשרו וכעת נוספו לכך גם עתודות הקרקע האחרונות – זה רק מחזק את הבטחון שבהשקעה הזו״, כך עוד נמסר. הקרקע נמצאת בבעלות חברות נדל״ן מובילות עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנה בתחום הנדל״ן וההשקעות המקומי והעולמי כאשר המטרה של כולם היא זהה: לפעול כמיטב יכולתן לקדם את תוכנית הקרקע כמה שיותר מהר על מנת לממש את הרווחים, ובנוסף לכך גם להעניק למשקיעים תמיכה מלאה לאורך כל הדרך – החל משלב הרכישה, דרך התוכנית ועד לאישור ומימוש הרווחים הגבוהים הצפויים.

  כאמור, כעת ולזמן מוגבל בלבד, יוכלו המשקיעים ליהנות ממחיר מיוחד על עתודות הקרקע האחרונות, של 275,000 ₪ בלבד עבור יחידת קרקע, ״לפי דוח שמאי תקן 22 המחיר נחשב לנמוך באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק – וברור לכולם שהמחיר רק יילך ויעלה ככל שנתקרב לשלב אישור הבנייה – אנחנו יכולים לראות את זה בביקוש האדיר בשבוע האחרון לאחר שנודע שהתוכנית קיבלה תוקף, לכן חלון ההזדמנויות עומד להסגר וזו הזדמנות שלא תחזור!״, מסכמים בחברת השיווק.

  מתעניינים בהשקעה? הירשמו למידע נוסף!

   *הקרקע אינה זמינה לבנייה

   אולי יעניין אתכם

   ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן