מבזקים
ראשי / חם ברשת / נותרו שטחים אחרונים להשקעה במתחם הכי אטרקטיבי במדינה! ״רובע האמנים״ שבפארק היין של ישראל, זכרון יעקב – החל מ- ₪290,000 הון עצמי!

נותרו שטחים אחרונים להשקעה במתחם הכי אטרקטיבי במדינה! ״רובע האמנים״ שבפארק היין של ישראל, זכרון יעקב – החל מ- ₪290,000 הון עצמי!

ימי מכירות אחרונים לפרויקט – 13-14.9 – ימים שלישי ורביעי

על פי תחזיות מומחי הנדל״ן באזור, עושה רושם שהשטחים המוצעים למכירה כעת, יימכרו כולם כבר בזמן הקרוב, לכן השעון מתקתק עבור המשקיעים ולמעשה ייתכן וההזדמנות האחרונה לקחת חלק בהצלחה היא בימי המכירות הקרובים אשר יערכו בימים שלישי ורביעי, ה-13-14.9, במשרדי החברה המשווקת הממוקמים במתחם הבורסה שברמת גן. שימו לב! מספר המקומות מוגבל ונותרו להשקעה יחידות אחרונות בהחלט! מהרו לשריין מקומכם.

מתחם ״רובע האמנים״ אשר נמצא בפארק הכי מדובר ואטרקטיבי במדינה – פארק היין של ישראל הממוקם בזכרון יעקב – מתאפיין בשטחי מסחר וחנויות בוטיק למכירה בלוקיישן הכי טוב ומבוקש בטיילת הפארק – כעת היחידות האחרונות מוצעות למכירה לבעלי הון עצמי של החל מ- ₪290,000 בלבד! למעשה מדובר בשטחי מסחר בקומת הקרקע במחיר של החל מ- 20,000 ש״ח למ״ר, וחנויות בקומה העליונה במחיר של החל מ- 16,000 ש״ח למ״ר בלבד!

פארק היין של ישראל, אשר עבודות הפיתוח בו מסתיימות ממש בימים אלו, נמצא במושבת הברון הפסטורלית, הלא היא זיכרון יעקב. מדובר באחד הפארקים המפוארים, המבוקשים והייחודיים ביותר שיש למדינת ישראל להציע כיום. מתחם "רובע האמנים" אשר עתיד לקום בפארק הינו בעל אופי ייחודי אשר ישלב שטחי מסחר, חנויות בוטיק, מסעדות, בתי קפה וכמו כן גלריות אמנים ייחודיות – כל אלו במיקום האסטרטגי, הנגיש והמנצח ביותר בפארק כולו. מעבר לכך במתחם תמצאו גם מקומות בילוי ועל פי התחזיות הוא צפוי למשוך אליו מאות אלפי מבקרים ותיירים מדי שנה – מה שהופך את המתחם לאקסקלוסיבי ומבוקש עוד יותר.

לקבלת פרטים נוספים והרשמה לימי המכירות:

  שימו לב!
  נותרו שטחים אחרונים להשקעה!

  אופיו המיוחד של מתחם "רובע האמנים" הכולל תכנון אדריכלי מוקפד ומושקע בשילוב עם מיקומו האסטרטגי – בצמוד לכניסה הראשית לפארק היין של ישראל – הביא לכך שגם המשקיעים וגם בעלי העסקים והחנויות רואים במתחם כהשקעה שרבים מהם כבר קוראים לה ״המתחם הבא של ישראל״.
  עבודות הפיתוח בפארק היין לקראת סיום!
  חשוב לציין שהתב”ע (תוכנית בניין העיר) של פארק היין אושרה באופן סופי בשנת 2007 כאשר מכוחה ניתן להוציא היתרי בנייה ולקדם את הפרויקט – וכעת חברת “ISTERN” מבית וקסמן גוברין מסיימת את עבודות הפיתוח של פארק היין, בכך למעשה החל הפארק לרקום עור וגידים בפועל כאשר הצפי הוא שהאכלוס צפוי בעוד כ- 3 שנים בלבד.

  הביקוש רק הולך וגובר על ההיצע – זו הסיבה שנותרו שטחים אחרונים בלבד
  ״אנחנו חווים עליה וביקוש מטורף לשטחים האחרונים שנותרו״, מסר לנו דובר החברה המשווקת, והוסיף: ״זו השקעה באמת יוצאת דופן במתחם הנמצא במיקום מנצח, אסטרטגי ובפארק הייחודי ביותר שידעה מדינת ישראל. יש בנדל"ן נושא של ייחודיות ומתחם "רובע האמנים" ללא ספק עונה על ההגדרה, ברור לכולם שלא בכל יום נתקלים בהצעה שכזו״.

  לקבלת פרטים נוספים והרשמה לימי המכירות:

   שימו לב!
   נותרו שטחים אחרונים להשקעה!

   אולי יעניין אתכם

   ״המכירה המוקדמת יצאה לדרך!״: קרקעות להשקעה בפרויקט היוקרתי החדש מול הים – בצמוד לחוף גדור בחדרה, החל מ- ₪260,000 בלבד!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *