מבזקים
ראשי / חם ברשת / אותרו מס' מצומצם של מגרשים להשקעה בפרויקט ״SEA-Tech״ מ-99,000 ₪ בלבד: פארק עסקים ומסחר במיקום אסטרטגי על כביש החוף ותחנת הרכבת!

אותרו מס' מצומצם של מגרשים להשקעה בפרויקט ״SEA-Tech״ מ-99,000 ₪ בלבד: פארק עסקים ומסחר במיקום אסטרטגי על כביש החוף ותחנת הרכבת!

מדובר בפוטנציאל להכפלת היקפי זכויות הבנייה עם דחיפה משמעותית מעיריית חדרה.

וילג

חדרה נחשבת בעיניי משקיעים רבים לאחת הערים בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר בישראל, בעיקר לנוכח העובדה שהעירייה המקומית דוחפת ומקדמת פרויקטים רבים בעיר ופועלת נמרצות להביא לפיתוחה. אחד הפרויקטים הינו פרויקט ״SEA-Tech״, שכבר כעת נחשב לאחד ממתחמי העסקים המשמעותיים שיקומו באזור, כאשר ההשקעה במתחם מוערכת במאות מיליוני שקלים.

עיריית חדרה פועלת ועושה ככל שביכולתה על מנת להביא להכפלת הזכויות במתחם ולעירוב שימושים שיכלול מסחר, מגורים, תעשייה ופנאי – בהתאם לביקוש ולמגמה העולמית העולה באשר למתחמי עסקים מסוג זה. העירייה שמה לה מטרה לנצל את הפוטנציאל העצום של המתחם ומיקומו האסטרטגי – בסמיכות לכביש 2 ולתחנת הרכבת של חדרה, וכמובן לקניון “מול החוף”, אשר נחל הצלחה רבה.

למעשה, המתחם נמצא כעת בשלב ב ואחרון של התכנית, ומסתמן כאחד ממוקדי העסקים העתידיים הגדולים במישור החוף הצפוני, וצפוי להוות עוגן כלכלי מניב במיוחד עבור העסקים והמסחר באזור.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו למידע נוסף!

  *הקרקע אינה זמינה לבנייה

  על פי התוכנית החדשה שמובילה העירייה באמצעות החברה הכלכלית שלה, באזור במתחם “SEA-Tech”, יוכפלו היקפי זכויות הבנייה מ-750 אלף מ”ר, ל-1.5 מיליון מ”ר, כששטח המתחם עודנו משתרע על פני שטח של 864 דונם. הבנייה צפויה לאפשר משרדים ותעסוקה, מעל קומת מסחר וקומה של מסוף התחבורה (שתכלול את תחנת הרכבת החדשה).

  מומחי התחום צופים כי המגרשים במתחם, אשר כבר הופשרו ומקודמים כל העת על ידי העירייה, ושינו את ייעודם ממגרשים חקלאים למגרשי מסחר, תעסוקה והייטק, צפויים לייצר תשואות של עד כ-400%. בתוך כך, מסתמן כי המשקיעים בפרויקט צפויים ליהנות מרווח משמעותי בין אם ימכרו את המגרש ובין אם יבחרו לחכות לתום הבנייה – לאחרונה חברת קרקעות גדולה אשר ממוקמת במתחם הבורסה איתרה מגרשים בודדים המתאימים למשקיעים פוטנציאלים החל מ-99,000 ₪ כשאר הצפי שכל המגרשים ימכרו כבר החודש.

  מתעניינים בהשקעה? הירשמו למידע נוסף!

   *הקרקע אינה זמינה לבנייה

   אולי יעניין אתכם

   הלוקיישן הכי חם במדינה! ימי מכירות מיוחדים להשקעה במתחם ״רובע האמנים״ שבפארק היין של ישראל – 28-29.06.22

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *