מבזקים
ראשי / חם ברשת / אם חלית ואתה עדיין משלם מס – ייתכן ומגיע לך פטור ממס הכנסה והחזר מס!

אם חלית ואתה עדיין משלם מס – ייתכן ומגיע לך פטור ממס הכנסה והחזר מס!

עשרות אלפי ישראלים זכאים לפטור ממס ההכנסה והחזר רטרואקטיבי עד 6 שנים אחורה, אך הם אינם מודעים לכך ועלולים להפסיד אלפי שקלים. מדובר באנשים אשר חולים אך עדיין עובדים ומשלמים מס הכנסה. מומלץ מאוד לבדוק את זכאותכם בהקדם – תאריך הבקשה לפטור ממס הכנסה הולך ומתקרב (31.12.21) ומי שיפספס את התאריך עלול לאבד החזר מס של שנה.

מי זכאי לפטור?
אם אתם עובדים שכירים או עצמאיים בעלי הכנסה חודשית של 15,000 ₪ ומעלה (בסה״כ – כלומר, כולל הכנסות מפנסיה, שכירות, שכר וכד') אשר משלמים מס הכנסה, או שאפילו הפסקתם לעבוד אך אתם עדיין משלמים מס על הפנסיה או ריווחי הון, ייתכן מאוד שמגיע לכם החזר מס.
למעשה, כל אזרח בישראל אשר נקבעה לו נכות רפואית של 90% ומעלה עשוי להיות זכאי לפטור ממס הכנסה, אך מעבר לכך, ישנם גם מצבים בריאותיים שונים שממבט ראשון יכולים להיראות לכם ככאלו שלא יעזרו לכם לקבל את הפטור, כיוון שכושר העבודה לא נפגע, אך הם מוסיפים נקודות זכות לקבלת הפטור.
בעיות כמו: מחלות לב, סוכרת, טרשת נפוצה, מחלות ריאה, פרקינסון, גידול ממאיר בעבר, מחלות כליות, דלקת פרקים, מחלות כבד, קשיי ראייה ושמיעה, בעיות אורטופדיות ועוד.
חשוב לציין שגם אם מדובר במצב רפואי הקיים כבר שנים, ניתן לקבל החזר מס הכנסה באופן רטרואקטיבי עד 6 שנים אחורה – סכומים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים.

מה לעשות עם הבירוקרטיה?
לכולנו ידוע עד כמה ההתמודדות עם הבירוקרטיה בישראל היא קשה, טפסים, אישורים, וועדות, מה לא.
רוב האנשים נשברים בדרך, מתייאשים ומוותרים, ובמקרים רבים אנשים לא מקבלים את המגיע להם ומפסידים מאות אלפי שקלים רק כי חסר להם אחוז או שניים במצטבר, לכן חשוב להיעזר בחברה מקצועית בתחום שתדע כיצד להתמודד מול הבירוקרטיה, לזרז תהליכים ולבצע את התהליך בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

נכון להיות למעלה מ- 30,000 ישראלים כבר ביצעו את הבדיקה וגילו האם הם זכאים להחזר מס הכנסה, בידקו האם גם אתם זכאים – חשוב לציין שמדובר בבדיקה ללא עלות!

בידקו בחינם האם אתם זכאים – מלאו את הפרטים הבאים

    אולי יעניין אתכם

    ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן