מבזקים
ראשי / השקעות / השקעה חכמה בבירת הונגריה: פלטפורמה חדשנית להשקעות נדל"ן תאפשר לכם לפזר את כספי ההשקעה בקרן נדל"ן המושקעת במגוון נכסים מניבים בבודפשט – הבאנדל!

השקעה חכמה בבירת הונגריה: פלטפורמה חדשנית להשקעות נדל"ן תאפשר לכם לפזר את כספי ההשקעה בקרן נדל"ן המושקעת במגוון נכסים מניבים בבודפשט – הבאנדל!

למעשה, מדובר בפלטפורמה חדשנית למשקיעי נדל"ן מביני עניין בחו"ל, שמצליחה לצמצם את סיכון המשקיע וכוללת רף כניסה נמוך שעומד על החל מ-150,000 ש"ח בלבד. איך היא עושה את זה? על ידי פיזור ההשקעה על עסקאות מגוונות, בהתאם לבחירת המשקיע בתחום ומדינת יעד להשקעה – באנדל.

בימים אלה, פועלת החברה בשיתוף פעולה עם אחת מסוכנויות הנדל"ן המקומיות והותיקות בהונגריה, לפיזור ההון המושקע על פני נכסי מגורים קלאסיים במרכז ההיסטורי של העיר בודפשט. אחד מהיתרונות הבולטים בשיתוף הפעולה בין השתיים, הוא שהסוכנות המקומית מספקת אספקה קבועה של עסקאות מחוץ לשוק, שלעיתים קרובות נרכשות במחיר הנמוך משווי השוק שלהן.

הודות למוניטין ולניסיון רב השנים של הסוכנות המקומית, מצליחה זו לאתר את הנכסים האטרקטיביים והפוטנציאליים ביותר הממוקמים בעיר. למשל, אחד הנכסים בבאנדל ממוקם במרכז העיר, בסמוך לכלל השירותים המבוקשים ולהיצע הפנאי והבילוי. מדובר בדירת מגורים שנרכשה וכעת מאוכלסת ומושכרת לתווך ארוך. 

נכסים אחרים שירכשו מיועדים לדיור לתקופות זמן קצרות בעיקר לסטודנטים המבקרים את העיר לתקופה של סמסטר או למבקרים בעונת הקיץ.

למעשה, שיתוף הפעולה בין החברה הישראלית למקומית, הוביל להצלחתם של מספר פרויקטים בבירת הונגריה החל מ 2017. אחת ההצלחות זקופה לפרויקט ברחוב סזונדי 24, דירת סטודנטים שהושכרה במשך מספר שנים. הדירה סמוכה לצירי התחבורה המרכזיים של העיר וכמובן לאפשרויות בילוי רבות במרחק הליכה קצרצר.

רוצים לדעת עוד? הירשמו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!  איך ההשקעה מתבצעת?

  ראשית, המשקיעים מעבירים את כספם לחשבון הנאמן, המופעל על ידי גוף מוסדר ומפוקח בישראל. לאחר מכן, השותף הכללי REALTY BUNBDLES MNG בע"מ, מקצה הון ורושמת אותו ברשם החברה ולאחר מכן גם ברשם השותפויות הישראלי. השותף הכללי, בסיוע שותפים מקומיים מובילים- מאתר עסקאות נדל"ניות בודק אותן בד"כ עם מומחים מקומיים, ומשקיע באלו שנבחרו כמתאימות למדיניות ההשקעה של הבאנדל.

  מה היתרון?

  במקום לרכוש נכס אחד בהונגריה ולשים את כל הביצים בשק אחד כנהוג לומר, אתם משקיעים במגוון נכסים.
  השקעה בנכס אחד תמיד מלווה בסיכון שהוא עלול לא להיות מושכר או לגלות שהנכס הספציפי הוא לא ההשקעה שחלמתם עליה, מנגד, השקעה מפוזרת על מספר רב של נכסים מביאה לכך שאתם מצמצמים את הסיכון – ככל שהכסף מפוזר על יותר עסקאות ונכסים כך ההשקעה הופכת לבטוחה וקלה יותר, שכן גם אם נכס אחד לא מושכר לא תרגישו זאת בזמן ששאר הנכסים ממשיכים לעבוד.
  זוהי פריבלגיה שעד היום היתה שייכת רק למשקיעים הגדולים אשר השקיעו בעשרות נכסים וזכו ליהנות מפיזור סיכונים רחב, היום זה אפשרי בזכות REALTY BUNBDLES גם למשקיעים הקטנים.

  רוצים לדעת עוד? הירשמו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

   ניתן לצאת מההשקעה שכבר הושקעה?

   אחד מהיתרונות החשובים הוא שלמשקיעים ישנם מנגנוני יציאה גמישים שיאפשרו להם למשוך את כספי ההשקעה לאורך הדרך. זאת כמובן, בתנאי שיש כספים התומכים בכך, ולצורך העניין הבאנדל מאמץ מדיניות קרן מסוימת הכוללת תנאים הוגנים בין הנשארים ליוצאים.

   והחלק החשוב- חלוקת רווחים

   לאורך הדרך, במשך מספר פעמים בשנה, מבצעת החברה הערכות שווי פנימיות של רווחים והפסדים, לצד ביקורת חיצונית המתקיימת אחת לשנה. כמובן, שעל פי החוק הישראל, החברה אחראית לנכות מס שעומד על כ-25% מהרווחים. לאחר מכן, מחולקים הרווחים לחשבונות המשקיעים, בטווח של חצי שנה ממועד ההשקעה. 

   חשוב לזכור כי המשקיעים אינם נדרשים לחכות ולקבל עדכון רבעוני או שנתי, שכן המערכת מאפשרת לכל משקיע להיכנס בכל רגע נתון לאזור האישי בחברה, להתעדכן בזמן אמת בשווי התיק, בתשואות, במצב ההשקעה ולהכיר את הנתונים הכוללים של העסקאות.

   רוצים לדעת עוד? הירשמו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

    *האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה, ובכל השקעה יש סיכון להפסד כספי
    **בהתאם לתקנות הרשות לני”ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד!

    אולי יעניין אתכם

    בטוח שזה אירופה – השקעה מוגנת של 100,000 יורו במלון בהרי האלפים – תשואה גבוהה מעוגנת בחוזה – לצד בטחונות של אוסטריה!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *