מבזקים
ראשי / חם ברשת / זכאים לתג נכה ולא מצליחים לקבל אותו? זה הפתרון

זכאים לתג נכה ולא מצליחים לקבל אותו? זה הפתרון

ישראלים רבים זכאים לתג נכה שיאפשר להם חניה קרובה ונוחה במקום להתרוצץ ברגל, אבל התהליך לקבלת התג ארוך ומתיש ולא פעם נגמר בסירוב. מי שפונה לסיוע מקצועי, מגדיל במידה ניכרת את סיכויי ההצלחה, והתשלום? רק אם קיבלתם את התג

יוסף, גבר בשנות ה-30 לחייו ממרכז הארץ, סבל מקשיי הליכה ורקע אורתופדי קשה. הוא פנה לקבלת תג נכה ונדחה יותר מ-10 פעמים, כך שכל יציאה מהבית לסידורים או לטיפול רפואי היתה כרוכה בחיפוש חניה ממושך וכאבי הליכה שאילצו אותו, לא אחת, לוותר ולחזור לביתו.

“יוסף פנה אלינו לקבלת סיוע בקבלת תג הנכה”, מספרת בינה בובליל מנהלת מחלקת תג נכה, בחברת קידר שירותי סיעוד. “כשהוא סיפר לנו את מצבו והתסכול שהוא חווה מול הרשויות והביורוקרטיה איתה הוא נאלץ להתמודד, הבנו שהטיפול חייב להיות מהיר וניגשנו לעבודה.

“בתוך שבועיים כבר בישרנו לו שהתג אושר”, היא נזכרת, ומוסיפה כי “המקרה של יוסף לא יוצא דופן. בישראל חיים הרבה מאוד אנשים שלפי החוק זכאים לתג נכה לרכב, אבל בגלל הקשחת הביורוקרטיה והביקוש הגדול, הרבה פניות נדחות. חשוב לדעת שבסיוע מקצועי, אפשר לפתור את הבעיה. כך היה במקרה של יוסף, שניסה 10 פעמים ונכשל, אבל לאחר שפנה אלינו, הצלחנו להשיג בשבילו את התג במהירות”.

זכאים לתו נכה ורוצים לקבל אותו במהירות? השאירו פרטים

  להקל על נכים ובני משפחתם

  תג חניה לנכים יכול לשמש עד שני כלי רכב שנבחרו מראש על ידי הפונה, ומטרתו להקל על הסובלים מנכויות ומוגבלויות, וכן על קרובי משפחה, חברים ומטפלים. מי שמחזיק בתג יכול לא רק לחנות את רכבו במקומות המיועדים לחניית נכים, אלא גם לחנות בחינם בכחול-לבן בכל רחבי הארץ, ולפעמים גם במקומות שבהם החניה אינה מותרת כלל – כך, הוא נהנה מחניה קרובה ונוחה. בנוסף, מזכה התג בפטור מאגרת רישוי עבור הרכב.

  בקידר שירותי סיעוד מטפלים בכל מי שזכאי לפי החוק לקבלת התג, בין אם מדובר באדם בעל נכות או מוגבלות, או באנשים המסייעים לו. בנוסף, עוסקים במשרד בחידוש התג, וגם בהגשת ערעור על בקשות שנדחו.

  מגדילים מאוד את סיכויי ההצלחה

  “הבעיה היא שגם כשיודעים בוודאות של 100% שלמישהו מגיע תו נכה, התהליך הוא מורכב, דורש הרבה עבודת ניירת ויכול להימשך חודשים ארוכים, לכן הרבה אנשים מסתבכים בדרך”, אומרת בובליל. “משרד התחבורה יכול לדחות בקשה על מילה או תיאור שגויים ובסוף, אחרי כל המאמצים וההתרוצצות, היא מסורבת”.

  “בזכות ההתמחות של המשרד שלנו במימוש זכויות רפואיות, צברנו ניסיון עשיר בתחום. אנחנו יודעים בדיוק כיצד לפנות לרשויות בבקשה לאישור התג, היכן לשים לב לדקויות ומקפידים לשקף מראש ללקוח את סיכויי ההצלחה.

  “צריך לדעת שאם הלקוח לא קיבל את התג – אנחנו לא גובים ממנו תשלום. לכן, אין מה להפסיד בפנייה לגורם מקצועי – גם מקצרים תהליכים, גם מגדילים את הסיכוי לקבל את התג באופן משמעותי וגם לא צריכים להתעסק בביורוקרטיה”, היא מסכמת.

  זכאים לתו נכה ורוצים לקבל אותו במהירות? השאירו פרטים

   אולי יעניין אתכם

   ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן