מבזקים
ראשי / חם ברשת / הורים -שוב סיימתם את היום מתוסכלים, והרגשתם שחייבת להיות דרך אחרת?

הורים -שוב סיימתם את היום מתוסכלים, והרגשתם שחייבת להיות דרך אחרת?

כהורים, לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו תוהים מהי הדרך הנכונה להתנהל מול הילדים, החל מהצבת גבולות בשגרה, התמודדות עם התנהגויות שליליות, פחדים ומשברים ועד לחיזוק והעצמת הילדים.
אף אחד לא מלמד אותנו להיות הורים, ובכל זאת הורות היא התפקיד היחיד שמלווה אותנו לכל אורך החיים. כמו בכל תפקיד, גם כאן נדרשים ידע, כלים מעשיים ומיומנויות להורות יעילה.

בדיוק לשם כך יצרה מיכל דליות מעטפת ליווי משפחתי, המציעה מענה רחב למגוון קשיים עמם מתמודדים הורים בשגרה, ומבוססת על היכרות ארוכת שנים עם אתגרי ההורות.

המעטפת כוללת מענה אישי בכל שאלה ובעיה, מיועצת משפחה מובילה במרכז (בוואטסאפ), וכן התייעצות עם מיכל דליות עצמה, באמצעות מפגשי אונליין חודשיים (בקבוצה).
לצד זאת, תרכשו כלים מעשיים להורות, באמצעות עשרות הדרכות והרצאות של מיכל דליות הנוגעות בנושאים שמעסיקים כל הורה (גבולות, הקניית הרגלים, פיתוח ביטחון עצמי ועצמאות, יחסי אחים ועוד).
צעד אחר צעד, נשכלל את המיומנויות ההוריות, נשפר את מערכת היחסים בבית ונהפוך להורים שרצינו להיות.
בואו לרכוש כלים ולקבל מענה לכל שאלה והתלבטות, בעלות חודשית של 119 ₪ בלבד!

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים:

    אולי יעניין אתכם

    אפילו סוכני הביטוח המומים: הישראלים זורקים אלפי שקלים על ביטוחים כפולים שלא יכסו אותם בזמן צרה. כך תדעו כמה כסף אתם מפסידים ומה מגיע לכם באמת

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן