מבזקים
ראשי / חם ברשת / חשבתם להנפיק דרכון אירופאי? גלו האם אתם זכאים ולמה תהיו זכאים

חשבתם להנפיק דרכון אירופאי? גלו האם אתם זכאים ולמה תהיו זכאים

אין זה סוד שישראלים רבים חולמים ומנסים בכל דרך להנפיק דרכון נוסף – דרכון אירופאי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבזכות הדרכון האירופאי יכולים הישראלים לגור, לעבוד או להקים עסק באירופה, ואפילו לשהות בארה״ב עד 3 חודשים – ללא שום צורך בויזה.
מעבר לכך, דרכון אירופאי גם מקנה שלל הטבות סוציאליות שרק אירופאים זכאים להם. אז כיצד תוכלו להוציא דרכון אירופאי אתם שואלים? כל מה שרציתם לדעת בכתבה הבאה

דרכון אירופאי הוא הדרכון המבוקש ביותר ע״י הישראלים ובכלל בעולם בזכות היתרונות הרבים הבאים איתו, ובראשם עומד בגאון הדרכון הפורטוגלי. ממשלת פורטוגל החליטה לאפשר לצאצאים של יוצאי מדינות רבות להנפיק דרכון פורטוגלי ופתחה את דלתה בפני אלפי ישראלים. בין המדינות נמצאים צאצאים של יוצאי: מרוקו, לוב, לבנון, תוניסיה, אלג׳יר, עיראק, סוריה, יוון, קפריסין, טורקיה, בולגריה, יוגוסלביה, הולנד, צרפת, פורטוגל וספרד.

משה אלפסי, עו״ד ונוטריון
משה אלפסי, עו״ד ונוטריון

כיצד זה עובד?
לפני הכל מומלץ לבצע את התהליך עם גורם וותיק ומקצועי  – למעשה ישנה חשיבות מכרעת בבחירת הגורם המקצועי אשר יסייע בקבלת הדרכון, עליו להיות בקיא במערכת הפורטוגלית בכדי למנוע טעויות העלולות לגרום לסירוב הבקשה לדרכון. למשה אלפסי, עורך דין ונוטריון, יש את הידע והניסיון על מנת לדעת מראש מהו הסיכוי להנפקת הדרכון, מהם המסמכים הנדרשים וכיצד לבצע את התהליך בזמן הקצר ביותר עם ליווי צמוד לאורך כל הדרך.

רוצים לדעת האם גם אתם זכאים לדרכון פורטוגלי?
כל שעליכם לעשות הוא לבצע בדיקת זכאות קצרה בחינם!

עו״ד משה אלפסי סיפר לנו כיצד זה עובד: ״לאחר בדיקת הזכאות הראשונית – בחינם וללא כל התחייבות, תוכלו לדעת האם אתם זכאים לדרכון. במידה ואתם זכאים תוכלו להמשיך לשלב הבא, כאשר התשלום מתבצע עבור כל שלב בנפרד וע״פ שלבי התקדמות – במידה ולא עברתם את השלב הראשון – הכרה על ידי הקהילה היהודית שהנכם צאצאי מגורשי ספרד – כספכם יוחזר במלואו״.

מה ייתן לכם דרכון פורטוגלי?
כידוע פורטוגל חברה באיחוד האירופאי, כלומר דרכון פורטוגלי נחשב לדרכון אירופאי ופותח בפניכם את הדלת אל אירופה – תוכלו להתגורר, לעבוד, ללמוד ולנסוע לארצות החברות באיחוד בקלות.
מעבר לכך, דרכון אירופאי מאפשר גם כניסה לארה״ב – ללא ויזה!

עו״ד משה אלפסי: “אנו נחשבים למשרד בעל הוותק והניסיון העשיר ביותר בתחום זה בארץ, יש לנו קשרים משמעותיים עם הגורמים הפורטוגליים המקצועיים וכמו כן אנו עובדים עם פירמת עורכי הדין הגדולה בפורטוגל, כך שמדובר על יתרון גדול עבורנו. יתרה מכך, אנו בעלי מומחיות עצומה בזיהוי הזכאות המשפטית לאזרחות הפורטוגלית ודרכי ההוכחה שלה. גם במקרים בהם משרדים אחרים כשלו, אנחנו קצרנו הצלחה לטובת הלקוחות המרוצים.”

רוצים לדעת האם גם אתם זכאים לדרכון פורטוגלי?
כל שעליכם לעשות הוא לבצע בדיקת זכאות קצרה בחינם!

אולי יעניין אתכם

״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן