ראשי / חם ברשת / לא תאמינו כמה קל לטפל היום בהזעת יתר בלי ניתוחים פולשניים או זריקות בוטוקס, ניתן לטפל היום בהזעת יתר, המעיקה על נפשם ותפקודם של רבים וטובים ולפתור את הבעיה לצמיתות

לא תאמינו כמה קל לטפל היום בהזעת יתר בלי ניתוחים פולשניים או זריקות בוטוקס, ניתן לטפל היום בהזעת יתר, המעיקה על נפשם ותפקודם של רבים וטובים ולפתור את הבעיה לצמיתות

כיום כבר אין גזירות גורל בכל מה שנוגע למראה ותפקוד הגוף שלנו. אם בעבר שיעור יתר, עקמומיות בפנים או אפילו שומן בטני נחשבו למשהו שלא ניתן לתקן – ואם כן, אז בעלויות גבוהות מאוד ובכאב שקשה לסבול – בשנים האחרונות הרפואה האסתטית עשתה קפיצה ענקית קדימה והיום אנחנו מצליחים לטפל בכל אלה, כמו גם באנשים שסובלים מהזעת יתר ולהעלים את הבעיה המטרידה לצמיתות.

הזעה היא אומנם מנגנון טבעי לחלוטין וחשוב של הגוף שלנו שנועדה כדי לצנן אותנו, במיוחד בחודשים לוהטים כמו חודשי הקיץ ובכל זאת, יש כאלה שסובלים ממנה בצורה כרונית – בבית השחי, בכפות הידיים וברגליים. מדובר במצב פיזי לא נעים, שכן התופעה הזו עלולה להעיב על ניהול חיים תקינים וגורמת להתבודדות חברתית ופחד מיצירת קשרים אינטימיים עם הסביבה.  

איך מטפלים בהזעת יתר?

אם בעבר אנשים הסובלים מהזעת יתר היו נדרשים לניתוח להוצאת הבלוטות, שלא רק כולל פרוצדורה רפואית לא פשוטה, אלא גם יכול לגרום לכך שהגוף "יפצה" ויגרום להזעה מוגברת במקומות אחרים, היום קיימים טיפולים לא פולשניים ומתקדמים בהרבה. 

אחד הטיפולים הכי מבוקשים כיום שמטפל בהזעת יתר נקרא מירה דריי (MiraDry), טיפול שהחליף במידה רבה את הטיפול בהזרקת בוטוקס, שעד לפני כעשור היה האופציה המקובלת לטיפול בהזעת יתר בבתי השחי. המירה דריי הוא טיפול ארוך טווח המבוסס על מחקר רב שנים בארה"ב שמונע הזעת יתר בבית השחי ואפילו מונע את ריח הזיעה. 

המרפאה המנוסה ביותר בישראל

ד”ר צחי וידר הוא הרופא הראשון והמנוסה ביותר בישראל, בעל ותק של יותר משלושים שנה בתחום, המציע טיפולים בשיטה לא פולשנית זו ו- VIV Clinic – הוא המרכז הרפואי היחיד בישראל שזכה להכרה בינלאומית ולדירוג DIAMOND PROVIDER העולמי בביצוע מספר הטיפולים בטכניקה זו הגדול ביותר בישראל. לכן, לא מפתיע ש-95 אחוזים מהמטופלים בהזעת יתר בישראל בוחרים לעבור את הטיפול במרפאתו. 

"גם היום, אחרי עשרות שנים של ניסיון מצטבר בטיפול בהזעת יתר, כמות האנשים שחושבים שזו גזירה שחייבים להמשיך לחיות איתה, היא בלתי נתפסת ואנחנו חייבים להביא את הבשורה ולתת להם את האופציה להשתחרר מהסבל הזה – שהוא פיזי ונפשי", אומר ד"ר צחי וידר שאינספור מטופלים מאושרים עברו דרך ידיו המנוסות.

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איך הטיפול עובד?

  הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר המבצע חימום מבוקר באמצעות אנרגיה אלקטרומגנטית, שעוזרת להמיס ולהספיג את בלוטות הזיעה בבית השחי – בלוטות שאין להן ערך תפקודי או בריאותי לגוף. בנוסף להמסת הבלוטות האקריניות (האחראיות לנוזל הזיעה), המכשיר ממיס אף את הבלוטות האפוקריניות (האחראיות לריח הזיעה) בהליך קצר שכולל שני טיפולים בלבד, ובכך מסיים את תופעת הזעת יתר בבית השחי.

  היתרון הכי גדול של הטיפול – פותר את הבעיה לצמיתות

  היתרון הבולט של טיפול המירה דריי, שמאושר ע"י ה-FDA, הוא בכך שמדובר במתן פתרון לצמיתות, וזאת לעומת הזרקת בוטוקס. בנוסף, הטיפול אינו כואב או דורש זמני החלמה ארוכים כמו התערבות כירורגית והוצאת בלוטות והוא נמשך שעה ונדרשים כשני טיפולים קצרים ונטולי כאב, כאשר בסופם המטופל יחוש שיפור משמעותי באיכות חייו.

  להזעת יתר בכפות הידיים או הרגליים, הפתרון לרוב המטופלים בשנים האחרונות הוא "פלמה דריי" (PalmaDry) – מכשיר ביתי שמהווה את החלופה העדיפה לרוב המטופלים ומחליף את האופציה המורכבת יותר של ניתוח, שהיה נפוץ בעבר ולא מבוצע יותר על פי רוב, בגלל תופעות לוואי – כמו "זיעה מפצה" שמאובחנת בשכיחות גבוהה. המכשיר הוא פרי פיתוחו של ד"ר צחי וידר ובלעדי למרפאות VIV והוא בעל תו תקן ואישור משרד הבריאות הישראלי. 

  לבסוף, את התוצאות של שתי הטכנולוגיות האלה ניתן לקבל בעלויות סבירות וללא סיכון של הזעה מפצה, מה שהופך את העלויות שלהן, לטווח הארוך, למשתלמות בלי צל של ספק. 

  "החיים משתנים מהקצה אל הקצה" 

  "אנחנו, כמרכז מוביל לטיפול בהזעת יתר עם מעל עשרים שנות ניסיון, חרטנו על דגלנו להביא את הטכנולוגיה והידע הרפואיים הכי מתקדמים בנמצא ולהציע את כל האופציות על מנת להתאים אותן לכל אחד מהמטופלים", אומר ד"ר צחי וידר.

  הסיפורים הכי מרגשים לדבריו של ד"ר וידר הם אלה של בני נוער שבאמצעות טיפול פשוט, החיים שלהם משתנים מקצה לקצה. "הבושה, ההימנעות, הריחוק, כל אלה נחסכים מהם לצמיתות. ברגע שסיימו את הטיפול הם יוצאים לאור ופורחים כמו שמגיע להם לפרוח. משם מגיעים הסיפורים שנוגעים ללב כי ממחישים עד כמה חייהם השתפרו, ובגילאים הללו, האלמנט החברתי מאוד משפיע על מצבם הנפשי".

  רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אולי יעניין אתכם

   חשבתם להנפיק דרכון אירופאי? גלו האם אתם זכאים ולמה תהיו זכאים

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *