מבזקים
ראשי / נדל"ן / קבוצת נכסי אריאל זכתה במכרז לניהול 225 יחידות דיור של החברה הממשלתית "דירה להשכיר" 58 דירות בכפר יונה, 107 דירות בשכונת נווה שאנן בחיפה ו60 דירות נוספות בנהריה

קבוצת נכסי אריאל זכתה במכרז לניהול 225 יחידות דיור של החברה הממשלתית "דירה להשכיר" 58 דירות בכפר יונה, 107 דירות בשכונת נווה שאנן בחיפה ו60 דירות נוספות בנהריה

קבוצת נכסי אריאל זכתה במכרז לניהול 225 יחידות דיור של החברה הממשלתית "דירה להשכיר", העוסקת ומקדמת השכרת דירות בשכירות לטווח ארוך, המיועדים לזוגות צעירים.


יחידות הדיור פרוסות על פני 4 בנייני מגורים חדשים, הממוקמים ברחוב שושנה דמארי בכפר יונה (58 דירות), שכונת נווה שאנן בחיפה (107 דירות) ו- 60 דירות בנהריה.
ההסכם שנחתם בין הצדדים הינו ל 3 שנים עם אופציה להארכה ב 3 שנים נוספות.

קרדיט: GEEK | פרויקט "דירה להשכיר" בחיפה

חברת "דירה להשכיר" הוסמכה להוות זרוע הביצוע של ממשלת ישראל כגורם מתכלל, מתכנן ומבצע בתחום פרויקטים לדיור. במסגרת זו קיבל קבינט הדיור החלטה על-פיה חברת "דירה להשכיר" תוביל את התכנון והשיווק של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ. מיתרונות הפרויקט: חוזה ל 10 שנים, אפשרות ליציאה כל שנה, שכר דירה אחיד, קומפלקס מתוחזק, ללא הלוואות ומשכנתא ועוד.

יוסי קורדובה – מנכ"ל נכסי אריאל: "נושא השכירות לטווח ארוך עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות, חדר לשיח התכנוני והפיננסי בעולם הנדל"ן. זיהינו בקבוצת 'נכסי אריאל' את הצורך והתרחבות המגמה, והשתמשנו בכלים המקצועיים של החברה.

חטיבת נדל"ן מניב המתמחה בניהול נכסים פרטיים בנאמנות עבור משקיעים ומוסדיים, מביאה עימה לא רק את הניסיון רב השנים וגיבוי המערכת הכוללת של הקבוצה אלא גם משתמשת בטכנולוגיות נגישות לשוכר, כמו גם שקיפות מלאה לבעלי הנכסים הן בהיבטים הפיננסיים ושיווקיים והן בהיבטי התחזוקה והשירות לדירות."

"נכסי אריאל הינה הקבוצה הגדולה והוותיקה בתחום ניהול הנכסים ומערך השירותים כולל מיקור חוץ בענף הנדלן. נכסי אריאל הוקמה ב 1991 במטרה לספק שירותי נדלן, תפעול ושיווק של נכסים והכל תחת קורת גג אחת. מורכבות הפרויקט המשלב דירות למגורים, דירות להשכרה, קומת מסחר וחניון הינו נושא מורכב מאוד הדרוש ניסיון, אנשים מקצועיים והתאמות עוד בשלב התכנון. אני שמח שחברת "דירה להשכיר" בחרה בנו להוביל את נושא הניהול המורכב של הפרויקט."

קרדיט: GEEK | יוסי קורדובה – מנכ"ל נכסי אריאל

אולי יעניין אתכם

בטוח שזה אירופה – השקעה מוגנת של 100,000 יורו במלון בהרי האלפים – תשואה גבוהה מעוגנת בחוזה – לצד בטחונות של אוסטריה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *