מבזקים
ראשי / חם ברשת / הפתרון המושלם לשתיית מים מרובה גם בתקופת ההיריון: בר המים של תמי4 עם מטהר המים המתקדם בעולם!

הפתרון המושלם לשתיית מים מרובה גם בתקופת ההיריון: בר המים של תמי4 עם מטהר המים המתקדם בעולם!

כולנו יודעים עד כמה השמירה וההקפדה על שתיית מים מאוזנת, חיונית והכרחית לבריאותנו ולתפקודו התקין של הגוף שלנו. עבור נשים בתקופת ההיריון, יש חשיבות מרבית לשתיית. כמובן שלשתיית המים המרובה יתרונות נוספים כמו הגברת ייצור חלב האם, מניעת התייבשות, מניעת דלקות בדרכי השתן ועוד.

כמובן שכשמדברים על צריכת נוזלים מרובה, צריך להדגיש כי הנוזל המומלץ ביותר הוא פשוט וקל: מים. המהווים משקה בריא, שאיננו מכיל מרכיבים שאינם טבעיים כמו חומרי טעם וריח או חומרים משמרים העשויים להימצא במשקאות אחרים. לעיתים, נשים בתקופת ההיריון (ולא רק) מתקשות להתרגל לשתיית מים בלבד, ולכן הן פונות לשלב משקאות נוספים על בסיס מים כדי להימנע מהתייבשות. לדוגמה, השריית ירק או פרי, כמו מלפפונים, נענע, פלחי לימון או תפוז, המשדרגים את טעם המים ומומלצים בהחלט.

כיום, קיימות דרכים רבות שמסייעות לשמור על צריכת המים היומיומית המאוזנת. אחד מהפתרונות הטובים לשתייה מרובה הוא בר המים תמי4, שבזכות המזיגה הקלה והנגישה שלו, העיצוב היפה והמזמין במטבח, ובעיקר איכות וטעם המים – מאפשר לייצר הרגל בריא של שתיית מים ובחירתם על פני משקאות מתוקים. הפיתוח החדשני של תמי4 המתבסס על טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם, מבטיח מים טעימים ואיכותיים ביותר.

עוברים לאורח חיים בריא יותר – השאירו פרטים!

  למעשה, מדובר במטהר המים המתקדם בעולם, הנקרא MAZE, המהווה את אחד הפתרונות היעילים ביותר לבעיית ה-"קילומטר האחרון" בצנרת המים הביתית אשר עלולה לגרום לתופעות לוואי ולפגיעה בטעם ובאיכות המים. מטהר המים MAZE, מטהר את המים ממתכות כבדות, אבנית וחומרים כימיים ומיקרוביולוגיים מזיקים.

  בימים אלה, ניתן להתקדם לאחד מברי המים תמי4, וליהנות ממסלול הכל כלול החל מ-3 ש"ח בלבד ליום. כמובן שברי המים מגיעים בהובלה ישירות לבתיכם והתקנה, לצד אחריות מלאה על בר המים וחלפיו למשך 4 שנים! 

  כאמור, שתיית מים היא חלק מאורח חיים בריא יותר. עם מים זמינים בלחיצת כפתור מבר המים המעוצב של תמי4, תוכלו להיות בטוחים שאתם ומשפחתם שותים מים איכותיים וטעימים יותר!

  עוברים לאורח חיים בריא יותר – השאירו פרטים!

   אולי יעניין אתכם

   פתרונות לשיפור הראייה שעוזרים גם כשמשקפיים רגילים כבר לא יעילים

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *