מבזקים
ראשי / השקעות / חברת ‘פרופרטי’ הודיעה שתאפשר למשקיעים לרכוש קרקע לפני היתר, אשר מקנה זכות אקווילנטית לדירת 5 חדרים ב-275,000 ₪ בלבד!

חברת ‘פרופרטי’ הודיעה שתאפשר למשקיעים לרכוש קרקע לפני היתר, אשר מקנה זכות אקווילנטית לדירת 5 חדרים ב-275,000 ₪ בלבד!

בשנים האחרונות זוכה העיר קריית אתא לביקוש גובר למגורים, ולצד זאת – מהיצע קרקעות נמוך. התוצאה צפויה להוביל לתשואות גבוהות ביותר בקרב קרקעות המיועדות למגורים בעתיד. ייתכן שזוהי אחת מהסיבות שיותר ויותר משקיעים מביני עניין כבר זיהו את הפוטנציאל הגלום בעיר הצפונית והמבוקשת.

 

באדיבות: אבשלום אביב סקוטלסקי // התמונה להמחשה בלבד // בנייני מגורים קריית אתא

אחד מהפרויקטים המעניינים ביותר להשקעה, מושק בימים אלה על ידי חברת ‘פרופרטי’ ומהווה פרויקט חדש ואטרקטיבי באחת מעתודת הקרקע האסטרטגית ביותר בעיר.

יחידת הקרקע להשקעה, אשר מקנה זכות אקווילנטית לדירת 5 חדרים, נמכרת כיום בעלות של 275,000 ש”ח בלבד. המומחים צופים, כי לאור הביקוש הגובר והיציב למגורים ולהשקעות בעיר, שווי ערך הדירה צפוי להמריא שחקים בדומה לדירות 5 חדרים בעיר שהגיעו לתג מחיר של כ-1.6 מיליון שקל. 

“בזמן שמחירי הדירות במקומות אחרים בארץ רשמו האטה, בקרית אתא נראתה המגמה ההפוכה, עם עלייה של 17% בתוך שנה וחצי”, מסבירים בחברת ‘פרופרטי’, המשווקת את הקרקע. “מבדיקות מעמיקות שעשינו, עולה שקרית אתא היא יעד יוצא דופן להשקעה, בכל הקשור לפוטנציאל ההתפתחות של המקום  והתשואות למשקיעים בעתיד הקרוב”.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!


  *הקרקע אינה זמינה לבנייה 

  לאחר רכישת הקרקע המשקיע יכול להחליט מהי האופציה המועדפת עליו: למכור את הקרקע עם אישור התוכניות המפורטות. ע”פ הערכת שמאי לפי תקן 22, מחיר הקרקע יעמוד על כ- ₪400,000, כלומר – רווח של כ- 40%!

  או לבחור באפשרות הנוספת שהיא להמשיך עם חברת פרופרטי בשלב הייזום עד לקבלת מפתח לדירה. קריית אתא – הנחשבת לקריה המובילה מבין כל הקריות הסובבות את העיר חיפה, דירות 5 חדרים בעיר נמכרות במחיר של 1.6 מיליון ₪ וצפויות רק להמשיך ולעלות בערכן.

  מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!


   *הקרקע אינה זמינה לבנייה 

   אולי יעניין אתכם

   “ההשקעה נפתחה לישראלים”: וילת יוקרה להשקעה בשכונת ההייטק הראשונה בבוקרשט GreenValley – החל מ-149 אלף יורו בלבד – בהתחייבות לשכירות חודשית קבועה בחוזה חתום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן