מבזקים
ראשי / השקעות / חברת ‘פרופרטי’ הודיעה שתאפשר למשקיעים וזוגות צעירים לרכוש קרקע בייעוד למגורים המקנה זכות לדירת 5 חדרים ב-289,000 ₪ בלבד!

חברת ‘פרופרטי’ הודיעה שתאפשר למשקיעים וזוגות צעירים לרכוש קרקע בייעוד למגורים המקנה זכות לדירת 5 חדרים ב-289,000 ₪ בלבד!

בשנים האחרונות זוכה העיר קריית אתא לביקוש גובר למגורים, ולצד זאת – מהיצע קרקעות נמוך. התוצאה צפויה להוביל לתשואות גבוהות ביותר בקרב קרקעות המיועדות למגורים בעתיד. ייתכן שזוהי אחת מהסיבות שיותר ויותר משקיעים מביני עניין כבר זיהו את הפוטנציאל הגלום בעיר הצפונית והמבוקשת.

התמונה להמחשה בלבד // קריית אתא

אחד מהפרויקטים המעניינים ביותר להשקעה, מושק בימים אלה על ידי חברת ‘פרופרטי’ ומהווה פרויקט חדש ואטרקטיבי בעתודת הקרקע האסטרטגית ביותר בעיר. הפרויקט ממוקם בסמוך לצירי התנועה המרכזיים, המנגישים את הכניסה והיציאה למרכזי התעסוקה שמחוץ לעיר. 

יחידת הקרקע להשקעה, המגלמת זכויות לדירת 5 חדרים מרווחת ומפנקת במיוחד, נמכרת כיום בעלות של 289,000 ש”ח בלבד. המומחים צופים, כי לאור הביקוש הגובר והיציב למגורים ולהשקעות בעיר, שווי ערך הדירה צפוי להמריא שחקים בדומה לדירות 5 חדרים בעיר שהגיעו לתג מחיר של כ-1.55 מיליון שקל. 

בימים אלה נמצאת הקרקע בשלבי האישור הסופיים ביותר בשטח של תוכנית כ-450 ב’. התכנון המוקפד של התוכנית, כולל הקמת שכונת מגורים חדשה שתכלול כ-6,000 יחידות דירות חדשות ומעוצבות, כאשר 2,900 מתוכן נמצאות במתחם המשווק כעת. 

אם לא די בכך, תוכנית המתאר העירונית כוללת גם את הקמת המתחם “גלעם”, אשר צפוי להוות מוקד משולב המיועד עבור הציבור: שטחים ציבוריים מטופחים, פארקים, מרכזי ספורט, אוניברסיטה, וכן תעשיות עתירות ידע, מחקר, פיתוח ועוד…

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!

  *הקרקע אינה זמינה לבנייה 

  הערכת שמאי בהתאם לתקן 22 מצביעה על כך שהצפי לתחילת הבנייה הינו כ-3 שנים, והמשמעות היא פשוטה ובהחלט מסבירה את ההתעניינות הגוברת בקרב המשקיעים. מי שישקיע היום, ייהנה מפוטנציאל רווח של מאות אלפי שקלים תוך שנים ספורות. 

  “בזמן שמחירי הדירות במקומות אחרים בארץ רשמו האטה, בקרית אתא נראתה המגמה ההפוכה, עם עלייה של 17% בתוך שנה וחצי”, מסבירים בחברת ‘פרופרטי’, המשווקת את הקרקע. “מבדיקות מעמיקות שעשינו, עולה שקרית אתא היא יעד יוצא דופן להשקעה, בכל הקשור לפוטנציאל ההתפתחות של המקום  והתשואות למשקיעים בעתיד הקרוב”.

  כאמור, תוכנית זו וייעודה מהווים חלק בלתי נפרד ממגמת ההתרחבות של העיר המתפתחת. זו, עשויה לענות על היצע הדיור הנמוך שבעיר, למשוך אוכלוסייה איכותית במיוחד, ולהניב תשואה גבוהה אפשרית עבור המשקיעים.

  מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!

   *הקרקע אינה זמינה לבנייה 

   אולי יעניין אתכם

   השקעה בפרויקט בניין לשימור ב-699,000 ₪ בלבד בשכונה המבוקשת בחיפה: על רקע הביקוש הגובר, מלאי הדירות מצומצם בהחלט!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *