מבזקים
ראשי / חם ברשת / הטריפל שאנחנו באמת צריכים, החל מ-169 ₪ בלבד לחודש! סלקום TV, אינטרנט ביתי עד 200MB ומכשיר ה-סופר WIFI: הכירו את הטריפל שאתם באמת צריכים לבית שלכם!

הטריפל שאנחנו באמת צריכים, החל מ-169 ₪ בלבד לחודש! סלקום TV, אינטרנט ביתי עד 200MB ומכשיר ה-סופר WIFI: הכירו את הטריפל שאתם באמת צריכים לבית שלכם!

בתקופה שבה השימוש בטלפון הנייח הולך ודועך, עלינו לשים לב לבחירת שירותי התקשורת אליהם אנחנו מצטרפים. חשוב לציין כי ברובם מוצעות לנו חבילות הכוללות גם את הטלפון הנייח, למרות שכיום רובנו כבר לא משתמשים בו.

למעשה, בשנים האחרונות אנו עדים לצריכת האינטרנט המואצת בבית שלנו, גם כאשר היא מגיעה ממספר מכשירים שונים בו זמנית. על כן, הביקוש לאינטרנט חזק ואיכותי, מזנק ועולה בלי סוף. בתוך כך וגם על רקע מגמת ההיפרדות מהטלפון הביתי כפי שנראה בשנים האחרונות, נדרשות חברות התקשורת להתאים עצמן ולשנות את שירות הטריפל המסורתי לחבילה הכוללת את מה שבאמת אנחנו צריכים בבית.

אחת מחברות התקשורת שהצליחה לפצח את האתגר היא סלקום, המציעה חבילת טלוויזיה ואינטרנט אשר מהווה מענה עבור הצרכים המשתנים. החבילה האטרקטיבית כוללת: סלקום TV, אינטרנט ביתי במגוון תוכניות עד 200MB וסופר WIFI –מגדיל טווח . 

כעת החבילה מוצעת בעלות של החל מ-169 ש"ח לחודש בלבד!
הטריפל החדש מסתמן כאידיאלי ביותר עבור צרכי המשפחה, ולא בכדי הוא מהווה מענה אופטימלי עבור רובנו.

אז למה אתם מחכים? הצטרפו עוד היום לסלקום TV ותהנו מהטריפל שאתם באמת צריכים!

הצטרפו עוד היום לטריפל שבאמת צריך!

  *המחיר המצוין למהירות עד 100Mb ובטווחי מהירות בהתאם לתשתית בזק תומכת | בכפוף להימצאות ציוד מתאים ולתנאי התכנית | השכרת נתב בעלות נוספת של 25 ₪ לחודש | ההתקנה כרוכה בתשלום.

  אולי יעניין אתכם

  ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן