מבזקים
ראשי / חם ברשת / הסטרטאפ שיכול לשנות לכם את המזל: השיטה המהפכנית של ״סמארט״ למילוי צ׳אנס, לוטו, טוטו ווינר כקבוצה!

הסטרטאפ שיכול לשנות לכם את המזל: השיטה המהפכנית של ״סמארט״ למילוי צ׳אנס, לוטו, טוטו ווינר כקבוצה!

רבים מאיתנו חושבים שכשזה מגיע למילוי טפסי לוטו, צ׳אנס, טוטו ווינר, מדובר רק במזל, אך בסמארט שפועלת בתחום משנת 1991, חשבו אחרת ובאמצעות שיטה מהפכנית הם מאפשרים ללקוחותיה להיות חלק מקבוצה אשר משתתפת במילוי טפסי לוטו, צ׳אנס, טוטו ווינר.

כוחה של קבוצה אל מול הלקוח היחיד
השרות אותו מציעה סמארט הוא מילוי ושליחה של טפסי לוטו, צ׳אנס ומשחקי ווינר וטוטו עבור לקוחות החברה, תוך שימוש בכלים סטטיסטיים מתקדמים ויועצי ספורט מומחים. גם אם מעולם לא שלחתם טופס טוטו או לוטו וגם אם אתם אלופי הווינר, סמארט שמה לה למטרה להביא את המזל שלכם לשיאים חדשים.

בסמארט כבר הבינו מזמן: סיכויי הקבוצה, כקולקטיב, ליהנות מפרס כלשהו גבוהים באופן טריוויאלי מאלו של המשתתף הבודד אשר ממלא טור בודד או מספר מוגבל של טבלאות, לעומת כמות טורים וטבלאות הגדולה פי כמה וכמה כשמדובר בשליחה ע״י קבוצת משתתפים.

בזכות שיטת הרכישה הקבוצתית של החברה נהנים הלקוחות מהיתרון של יצירת מספר רב של אפשרויות משחק לקבוצת המשתתפים, בניגוד למצב בו הלקוח שולח את הטופס בעצמו – עם סיכוי נמוך משמעותית לזכות באיזשהו פרס כספי. למעשה בזכות השיטה של סמארט כל לקוח הינו חלק מקבוצה והוא משלם את חלקו היחסי בעבור חבילת המשחק שבחר. כקבוצה היחסים משתנים משמעותית ביחס למשתתף בודד – עד היום זכו לקוחות סמארט במעל ₪165,000,000!!!.

״זכיתי ב-₪5,000,000 ועד עכשיו אני לא מאמינה״
נדרה, משפרעם, היא רק אחת מרבים שזכו ליהנות מפרס כספי ששינה להם את החיים. ״זה פשוט לא יאומן, אני לא מאמינה שזה נכון״. היא מספרת, וממשיכה: ״היו לי 2 משברים גדולים בחיים שלי והצלחתי לקום מהם ולהרים את המשפחה שלי על הרגליים בקושי רב – היום זו החותמת שמשנה לי ולמשפחה שלי את החיים!״.

השאירו פרטים לקבלת טופס לוטו קבוצתי במתנה!

  לדעת שאתם בידיים של מקצוענים
  כשזה מגיע למילוי טפסי לוטו, צ׳אנס, משחקי הטוטו והווינר מעסיקה סמארט יועצים בעלי ניסיון רב בתחומי הספורט השונים בארץ ובעולם ומציעה ללקוחותיה תמיכה ועצה בניבוי תוצאות המשחקים וסינון משחקים אשר עלולים להוות מוקש. מרגע שהיועצים סיפקו את תחזיותיהם למשחקים, מפעילה החברה שיטות מיוחדות למילוי טפסים אשר נועדו לצמצם למינימום האפשרי את כמות אפשרויות הניחוש הנדרשת.

  סמארט – מועדון לקוחות אחראי ונבון
  אחד מבכירי החברה סיפר לנו: סמארט, כשמה כן היא, הינה מועדון לקוחות השם לנגד עיניו לנהוג באחריות ובתבונה בכל הנוגע ללקוחות שלנו״ והמשיך: ״אנחנו מאפשרים ללקוחות להיות חלק מרכישה קבוצתית במטרה להשתתף במילוי טפסי לוטו, צ׳אנס, טוטו וווינר – בלי להתפשר על איכות ופיקוח, וכחלק מחברי המועדון של סמארט תמיד תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות ועם מטרה אחת: ליהנות מכמה שיותר פרסים כספיים גדולים!״, סיכם. רק נוסיף ונציין שחברי המועדון של סמארט נהנים גם מתוכנית מתנות מיוחדת, הגרלות מועדון בלעדיות, משחקים נושאי פרסים ועוד!

  השאירו פרטים לקבלת טופס לוטו קבוצתי במתנה!

   אולי יעניין אתכם

   פיצריה באר שבע – פאפא ג'ונס מלכת המדבר

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן