מבזקים
ראשי / חם ברשת / ״המכירה המוקדמת יצאה לדרך!״: קרקעות להשקעה בפרויקט היוקרתי החדש מול הים – בצמוד לחוף גדור בחדרה, החל מ- ₪260,000 בלבד!

״המכירה המוקדמת יצאה לדרך!״: קרקעות להשקעה בפרויקט היוקרתי החדש מול הים – בצמוד לחוף גדור בחדרה, החל מ- ₪260,000 בלבד!

בצמידות לשכונת עין הים היוקרתית בחדרה, יוצא לדרך הפרויקט החדש אשר נחשב לדבר הבא – פרויקט YAM & TEVA. הפרויקט, הנמצא בסמוך לשמורת הטבע חוף גדור – אשר נחשב לאחד מהחופים היפים ביותר שיש למדינת ישראל להציע, מציע כעת קרקעות בייעוד למגורים ומסחר בקו ראשון לים במחיר פריסייל מיוחד של החל מ- ₪260,000 בלבד – לזמן מוגבל בלבד!

מיקום אסטרטגי ויוקרתי
פרויקט YAM & TEVA מהווה חלק ממתחם ייחודי ויוקרתי אשר נמצא בתוכנית המתאר של חדרה ונקרא מתחם 8. במסגרת תכנון המתחם הוחלט שצפיפות המתחם תעמוד על 8 יחידות דיור לדונם נטו בלבד, כאשר על פי דעת מומחים מתחום הנדל״ן, עם בנייתו של המתחם הצפי הוא לכך שהוא יהפוך לשכונה יוקרתית ומובילה אל מול הים – בעיקר לנוכח העובדה שממערב לפרויקט נמצאת שמורת טבע שלמעשה מבטיחה שפרויקט YAM & TEVA יהיה תמיד בקו הראשון לים!

בנוסף, הפרויקט נחשב לאחד מעתודות הקרקע היוקרתיות והאטרקטיביות ביותר לאורך רצועת החוף של ישראל, ובעקבות תוכנית המתאר אשר אושרה, הסמיכות לשכונה קיימת והמיקום בקו ראשון לים על רקע הליכי התכנון המתקדמים, גובר הסיכוי לכך שזכויות הבנייה עומדות להיות גבוהות בהרבה מהתוכנית הקיימת!
חשוב לציין שלאחרונה מקדם מנהל התכנון את הגדלת הצפיפות בערים, כך שרוב הסיכויים שהמתחם יהנה גם הוא מהגדלה משמעותית של הצפיפות וזכויות הבניה!

צפי לתשואה של כ- 250% על פי דוח שמאי!
כאמור, הקרקעות בפרויקט YAM & TEVA מוצעות כעת במחיר פריסייל מיוחד של החל מ- ₪260,000 בלבד, אך עד כמה ההשקעה כעת נחשב לאטרקטיבית ומשתלמת אתם שואלים? לצורך השוואה ניקח את שכונת עין הים היוקרתית אשר נמצאת בצמידות לפרויקט YAM & TEVA. כיום נמכרות בשכונת עין הים קרקעות לבתים בשווי של ₪3,500,000 ואף יותר מכך!
על פי דוח שמאי יחידת קרקע אשר תרכשו היום ב- ₪260,000 תניב תשואה של כ- 250%!

הירשמו לתיאום פגישה עם נציג החברה

  הקרקע לא זמינה לבנייה

  מהו התרחיש הסביר ביותר?
  על פי דעת המומחים התרחיש הסביר ביותר הוא להגדלת זכויות הגבוהות פי 3 מתוכנית המתאר המאושרת חד/2020 – תוכנית אשר תוכננה לפני יותר מעשור והצפיפות שאושרה בה בזמנו, איננה רלוונטית להיום – בוודאי לא אחרי שנת 2025 (מועד הבניה המשוער עפ"י התוכנית). הגדלת הזכויות הצפויה יכולה להגדיל את הרווח באופן משמעותי – כ-₪1,300,000 ואף יותר בתמורה להשקעה של ₪260,000 בלבד.

  להשקיע בראש שקט
  חברת אמש נדל"ן, העומדת מאחורי פרויקט YAM & TEVA ונחשבת לאחת מחברות הנדל״ן המובילות בישראל באיתור, ייזום, ניהול והשבחה של מבנים וקרקעות מניבים, מדגישה, כי הקרקע פרטית ונרשמת בטאבו על שם הרוכש, והעסקה כולה מלווה בכל התהליך ע"י משרד עורכי דין מוביל ומוכר בתחום. החברה מייצגת קבוצה גדולה של משקיעים במתחם ומלווה את הפרויקט עד לקבלת המפתח, וכעת מעניקה למשקיעים הזדמנות נדירה להשקעה באחת מפנינות הנדל"ן היחידות שנותרו לאורך רצועת החוף של ישראל וליהנות מרווח גבוה במיוחד!

  הירשמו לתיאום פגישה עם נציג החברה

   הקרקע לא זמינה לבנייה

   אולי יעניין אתכם

   פיצריה באר שבע – פאפא ג'ונס מלכת המדבר

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן