ראשי / חם ברשת / יש לך ותק תעסוקתי של מעל 10 שנים? יכול להיות שמגיע לך כסף מביטוח לאומי

יש לך ותק תעסוקתי של מעל 10 שנים? יכול להיות שמגיע לך כסף מביטוח לאומי

חברת מזור מתמחה במימוש זכויות רפואיות מביטוח לאומי ויכולה לעזור גם לך לקבל יותר זכויות, יותר הכוונה ועוד יותר פיצויים!

העבודה היא חלק עיקרי מחיינו אבל לא הרבה עובדים (שכירים ועצמאיים) מכירים את הזכויות המגיעות להם על פגיעות פיזיות שנגרמו כתוצאה מהעבודה, הנקראות מחלות מקצוע. כשמדובר בתביעה של ביטוח לאומי, הדעה הרווחת היא שרק פציעות שמקורן בעבודת כפיים זוכות לפיצויים וזה ממש לא המצב. גם אנשי צווארון לבן סובלים מפציעות שונות שנגרמות משנות עבודה רבות ושחיקה של הגוף.

הפציעות העיקריות שמגיע לך כסף מביטוח לאומי בגינן הן:

 • בעיות בכפות הידיים
  בעיות אלו מתפתחות אצל אנשי מקצוע שעוסקים בעבודת ידיים כגון מוסכניקים, טבחים, מזכירות ועוד מגוון רחב של מקצועות. הכאבים יהיו לרוב בשורש כף היד אך בהחלט עלולות להתפתח גם דלקות בגידי האצבעות.
 • בעיות במיתרי הקול
  אנשי הוראה וסגל אקדמי, מרצים, מגישים ומנחים עלולים לסבול מהבעיות האלו היות וכלי העבודה שלהם הם מיתרי הקול שנשחקים עם הזמן והותק במקצוע.
 • בעיות שמיעה
  חלק מאנשי המקצוע פועלים בסביבה רועשת מדי שעלולה לפגוע בשמיעה שלהם. התלונות העיקריות מצד מסגרים, מוסכניקים, נגרים ועוד הן לגבי טנטון – צפצוף קבוע באוזניים.

נשמח לעזור גם לך לקבל הזכויות והפיצויים המגיעים לך!

  המכשול העיקרי – חוסר מודעות
  המודעות הציבורית בנוגע לפציעות מינוריות ופנייה למוסד לביטוח לאומי היא נמוכה מאוד עד לא קיימת וזו המטרה העיקרית של חברת מזור – העלאת המודעות לזכויות המגיעות לך. בניגוד לדעה הרווחת, דווקא אנשים שיפנו לביטוח לאומי ברגע שהם מתחילים לחוש איזשהו כאב יצאו נשכרים כי אם חלילה המצב ימשיך, עלולה להיגרם להם החמרה במצב שתגדיל להם את האפשרות לקבל מענק כספי נוסף.

   

  בדיקת זכאות קצרה יכולה לעזור לך לקבל כספים המגיעים לך!

  חברת מזור מימוש זכויות רפואיות בע"מ פועלת מ-2009 בתחום מימוש הזכויות הרפואיות ומספקת מענה מקצועי ומקיף ללקוחות בתחום. החברה קמה מתוך צורך חברתי לממש עבור אזרחי ישראל את הזכויות המגיעות להם ושנמנעות מהם בגלל חוסר מודעות וחוסר יכולת להילחם בגופים הגדולים האמונים על מתן הפיצויים שיכולים לשנות להם, ולך, את החיים מן הקצה אל הקצה.

  חברת מזור מתמחה:

  יש לך ותק של מעל 10 שנים בעבודה והתחלת להרגיש כאבים שונים שנגרמו כתוצאה מהעבודה?

  נשמח לעזור גם לך לקבל הזכויות והפיצויים המגיעים לך!

   אולי יעניין אתכם

   הנחות, מבצעי ענק, חוות דעת שוטפות ושירות לקוחות זמין: הכירו את אתר הקניות אונליין Iherb שמושך אליו יותר ויותר ישראלים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *