ראשי / חם ברשת / מהן הסיבות שקופת חולים מכבי מושכת אליה יותר ויותר מצטרפים חדשים מדי שנה?

מהן הסיבות שקופת חולים מכבי מושכת אליה יותר ויותר מצטרפים חדשים מדי שנה?

אין זה מפתיע כי מזה כמה שנים מטפחת קופת החולים מכבי את המקום הראשון בשיעור המצטרפים החדשים לקופה. מסקר שביעות הרצון שנערך על ידי משרד הבריאות ומכון המחקר "ברוקדייל" נמצא כי 93% מחברי קופת החולים מכבי הביעו שביעות רצון גבוהה ביותר משירותי הקופה יותר מחברי הקופות האחרות.

לא בכדי רובם המוחלט של חברי מכבי מרוצים מאוד מקופת החולים. גם בסקר שנערך על ידי אתר "מידרג" ובו נבדק הדירוג הכללי של קופות החולים על ידי המטופלים, עלה כי מכבי קיבלה את הציון הגבוה ביותר מבין ארבע-קופות החולים בישראל.

מכבי מספקת כיום מענה רפואי מקיף עבור יותר מ-2 מיליון חברים במקצועיות חסרת פשרות עם למעלה מ90% רופאים מומחים בפריסה ארצית. מכבי, אשר מתבלטת בגזרת החדשנות ודואגת לשלב את הכלים הטכנולוגים הטובים ביותר בשירותים שלה, מציעה מגוון שירותים דיגיטליים מתקדמים, מה שמהווה יתרון רב גם בעתות משבר כמו בתקופת הקורונה בה אנו נמצאים כעת.

השירותים הדיגיטליים המתקדמים עונים באופן מלא על הדרישה לא להגיע למרפאות בתקופה זו כדי לקבל שירות. לרשות חברי קופת החולים קיימות ארבע אפליקציות אטרקטיביות ובלעדיות נוספות:

 • אפליקציית מכבי – באפליקציה החדשה תיהנו מגישה מהירה ונוחה במיוחד לתיק הרפואי שלכם ושל הילדים – בכל זמן ובכל מקום. מתחברים בקלות ומבצעים מגוון פעולות: זימון וביטול תורים, צפייה בתוצאות בדיקות, שליחת בקשות לרופא, איתור שירותים ברחבי הארץ ועוד.
 • אפליקציית K – פיתוח חדשני שמכניס לראשונה את חוכמת ההמונים לעולם הרפואה. באפליקציה המבוססת בינה מלאכותית, תוכלו לקבל אבחון מדויק למגוון רב של מצבים רפואיים, בהתאם למקרים דומים שהתקבלו ממטופלים נוספים. לאחר האבחנה, חברי מכבי מועברים לצ'אט עם רופא מכבי.
 • מעקב היריון- האפליקציה שהיא החברה הכי טובה של ההריונית. באפליקציה מוזמנות הנשים ליהנות מקלסר מעקב היריון זמין, נגיש המלווה בתמונות. האפליקציה כוללת הסברים ודגשים לשבועות ההיריון, הנחיות לבדיקות המומלצות לכל שבוע, וכן מאגר של מאמרים וטיפים בנושאים מעניינים במיוחד לתקופת ההיריון. באפליקציה, תמצאנה ההריוניות המלצות חמות לקריאת כתבות שאסור להן לפספס!
 • מכבי 'קידס' – אפליקציה שהיא יד ימינם של ההורים. האפליקציה מנגישה את התיקים הרפואיים של הילדים, מתזכרת על חיסונים רלוונטיים ועל בדיקות מומלצות, מנהלת מעקב גדילה והתפתחות בהתאם לגיל הילד והכי חשוב- היא מאפשרת את יצירת הקשר עם אחות טיפת החלב או עם מוקד הילדים במקרים דחופים.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות,
השאירו פרטים בטופס מטה >

  מתי לחזור אליך?

  מהי קופת החולים הנוכחית שלך?

  כמו כן, לצד השירותים השוטפים שמעניקה קופת החולים עבור מטופליה, מציעה מכבי את תכנית הביטוח המשלים הטובה ביותר "מכבי שלי", אשר מקנה לכלל החברים בה ללא יוצא מן הכלל, הנחות והטבות לטיפולים שלעיתים העלות שלהם עשויה להיות גבוהה. בין השירותים המשתלמים ניתן למצוא:

  • 50% הנחה על יישורי שיניים ועלות של 29 ש"ח בלבד עבור טיפולי שיניים משמרים (סתימות, עקירות, טיפולים שורש)
  • 1,019 ש"ח הנחה עבור רכישת משקפיים או עדשות מגע אופטיות
  • אימוני כושר אישיים בעלות של 23 ש"ח
  • כ- 70% הנחה על מגוון טיפולי רפואי משלימה
  • רק חברי מכבי יכולים לבחור מנתח באסותא ללא עלות!
  • סל הריון משתלם במיוחד

  לסיכום, חשוב לזכור שהחברות בקופת החולים איננה גזרת גורל, אלא בדרך כלל היא מסתכמת בבחירה שההורים שלנו ביצעו עבורנו. אם בעבר תהליך המעבר בין קופות החולים היה מלווה בפרוצדורה ארוכה ומעט מסובכת, כיום מדובר בתהליך דיגיטלי מוכר, פשוט וקל! השנה החדשה שבפתח, לצד תקופת הקורונה המלווה בהמון חוסר ודאות באשר לתחום הבריאות, היא ללא ספק הזדמנות נהדרת לחשב מסלול מחדש ולהחליט לדאוג לעצמכם ולבני משפחותיכם.

  לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות,
  השאירו פרטים בטופס מטה >

   מתי לחזור אליך?

   מהי קופת החולים הנוכחית שלך?

   אולי יעניין אתכם

   הבנות כובשות את קונסולת Nintendo Switch

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *