ראשי / חם ברשת / השכרת דירה בראש שקט: איך מבטיחים את שכר הדירה בקורונה?

השכרת דירה בראש שקט: איך מבטיחים את שכר הדירה בקורונה?

בתקופה שבה 1 מכל 8 שוכרים לא מצליח לעמוד בתשלום השכירות, שירות חדש ומהפכני מאפשר תהליך השכרה בטוח לבעלי דירות. איך עושים את זה? פשוט חושבים "דיפרנט".

 עלייה ב-% שוכרי הדירות בישראל

נתוני הלמ"ס מצביעים על ירידה באחוז מחזיקי הדירות, וקפיצה משמעותית שניכרת בשנים האחרונות באחוז שוכרי הדירות בישראל, אשר עומד על למעלה מ-30% מכלל האוכלוסייה. כלומר, יותר משליש מהמשפחות בישראל לא מתגוררות בדירה בבעלותן והמשמעות היא שמאות אלפי משקי בית בישראל צריכים לדאוג מדי חודש לתשלום שכר הדירה במועד הנקבע.

האם ההכנסה משכר דירה בישראל בטוחה?

מומחים בתחום מסבירים כי מעורבות המדינה בשוק השכירות נמוכה והפרוצדורות בניהול הדירה ובהשקעת המאמצים גוררת לעיתים התעסקות תובענית מאוד מצד המשכירים. כמו כן, מעדויות של משכירים ושוכרים רבים עולה כי חוסר הוודאות, במיוחד בתקופת הקורונה, מביא איתו מתחים רבים והתמודדויות עם סוגיות מורכבות בין שני הצדדים.

לא פעם אנו קוראים על סיטואציות בהן דיירים נדרשו להתפנות ממקום מגוריהם בשל חובות שהצטברו לאור אי התשלום למשכירים, או בנושאי הפרות חוזה כמו פתיחת עסק בנכסי, דיירים סרבנים או כאלו שעוזבים בפתאומיות באמצע החוזה . גם בתקופות שגרה וגם בעתות משבר, שוק השכירות רווי במקרים שבהם אין התאמה בין השוכרים למשכירים, דבר אשר מוביל להתעסקויות שלוקחות זמן ועולות כסף, לניהול משברים קשים ובכ-10% מהמקרים גם להפסדי ענק מצטברים בקרב המשכירים, בעקבות אובדן הכנסה משכר הדירה והוצאות נלוות.

בתקופת הקורונה למשל, הפרות חוזה לא היוו עילה לאכיפה באמצעות תביעה בבית המשפט. עניין זה הקשה מאוד על משכירים שנקלעו לקשיים כלכליים כתוצאה מאי תשלום דמי השכירות של שוכריהם, כסף אשר מהווה נתח משמעותי מהכנסתם החודשית של בעלי הנכסים אשר מסתמכים עליו לצורך מחיה, תשלום משכנתא או שכירות והתחייבויות פיננסיות נוספות.
משכירים רבים שיודעים כי פינוי דיירים "בעייתיים" איננו פשוט, מסבירים כי תהליך זה עשוי לקחת חודשים רבים, לעלות לבעל הנכס עד כ-100,000 ש"ח ולהיות מלווה בבירוקרטיה ועוגמת נפש לא קלות.

אז איך משכירים אחרת ומבטיחים את שכ"ד גם בתקופת הקורונה?

חברת "דיפרנט" הוקמה בדיוק כדי לענות על הצורך של משכירי הדירות להכנסה בטוחה משכר הדירה. החברה, שפועלת מזה 3 שנים, מספקת את הפתרון האידיאלי ביותר עבור בעלי הדירות בישראל, כשבאמצעות יועצי השכרה מומחים, מגשרים מקצועיים, עורכי דין, מתווכים, סוכני ביטוח ואנשי שירות, ומעניקה כיום השכרה בטוחה ללמעלה מ-5,000 בעלי נכסים.

במסגרת השירות ביטחון בשכירות מציעה חברת "דיפרנט" שירותים מגוונים, ביניהם בדיקת רקע לדיירים הפוטנציאליים בסריקה של למעלה מ-61 פרמטרים פיננסים, בה מתבצעת הערכת טווח הסיכון של הדייר ומתקבל מידע בנוגע לאפשרות שהדייר בעל עבר בעייתי או חשבון מוגבל. כמו כן, החברה מבטיחה את ההכנסה משכר הדירה ללא תלות בדיירים לצד ניהול משברים והפרות חוזה. למעשה, דיפרנט אחראים לתהליך הגישור בין הצדדים, לייצוג המשפטי ולפינוי הדירה בעת הצורך, לפרסום הנכס ואף למציאת דייר חלופי – כאשר הכל נעשה תוך תשלום מלא של שכר הדירה לבעל הנכס.

על כן, השירות של "דיפרנט" מאפשרת לבעלי הדירות ליהנות מהביטחון הכלכלי שהדירה מעניקה להם, תוך הגנה מלאה מהשלכות ונזקים שעלולים להוות פגיעה בהכנסת המשכיר. המחלקה המשפטית של החברה, בעלת המיומנות רבת השנים, מבטיחה לבעלי הדירות בישראל השכרה בראש שקט ומשרה אווירת ביטחון מבדיקת הדיירים ועד לתום חוזה השכירות.

לשיחת יעוץ או בדיקת דיירים ללא עלות וללא התחייבות,
השאירו פרטים בטופס מטה >

    אולי יעניין אתכם

    הנחות, מבצעי ענק, חוות דעת שוטפות ושירות לקוחות זמין: הכירו את אתר הקניות אונליין Iherb שמושך אליו יותר ויותר ישראלים!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *