מבזקים
ראשי / חם ברשת / מקריחים יותר ויותר? הכירו את הסטארט-אפ הישראלי הנלחם בדלילות שיער ובהתקרחות – ללא ניתוחים וללא כדורים! אגב…גם ללא סיכון כספי.

מקריחים יותר ויותר? הכירו את הסטארט-אפ הישראלי הנלחם בדלילות שיער ובהתקרחות – ללא ניתוחים וללא כדורים! אגב…גם ללא סיכון כספי.

החברה מתחייבת כי בתוך 4 חודשי טיפול ביתי ע”פ ההנחיות תזכו בלפחות 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער או, במידה ולא מתקבל השיפור, שתקבלו החזר כספי מלא!

מכשיר ההריג’ן קלאסיק הינו פיתוח טכנולוגי של פרופ’ דב אינגמן, מרצה מוביל לפיסיקה גרעינית בטכניון (פרופסור חבר בגמלאות). המכשיר המהפכני פשוט לשימוש והמטופל מתחיל בטיפול עצמי לאחר בדיקה, אבחון וביצוע הדרכה קצרה. המכשיר מסייע בבלימת תהליך ניוון זקיקי השיער, מגביר את אספקת ההזנה של החמצן לזקיקי השיער ע”י הזרמת דם ומסייע בשיפור בשיקום ועיבוי עור הקרקפת, זקיקי השיער וכלי הדם. הטיפול נעשה בתדירות יום יומית, מספר דקות כל פעם ופועל בצורה ישירה על האזור המטופל.

למידע נוסף – השאירו פרטים >>

  מתחייבים ללקוחות על התוצאה

  לאור תוצאות הטיפול באלפי מטופלים ומטופלות החברה מתחייבת כי בתוך 4 חודשי טיפול ביתי ע״פ ההנחיות תזכו בלפחות 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער או, במידה ולא מתקבל השיפור, תקבלו החזר כספי מלא!
  מה היא הצלחה ואיך מודדים אותה?
  הלקוח מגיע לבדיקה ראשונית, ללא כל עלות. במהלך הבדיקה הראשונית בודקים את המצב הקיים ואת סבירות ההגעה לשיפור של 30%. במידה ומצב הזקיקים, השיער והקרקפת מאפשרים שיפור הלקוח רוכש את המוצר ומשתמש בו בביתו, מספר דקות ביום, ע”פ הנחיות החברה. לאחר 4 חודשי טיפול המטופל חוזר לבדיקה נוספת בה נבדקים שוב אותם פרמטרים בדיוק: כמות ועובי השיער לסנטימטר רבוע. במידה והשיפור הינו פחות מ- 30 האחוזים שהובטחו בהשוואה לבדיקה הראשונית הלקוח מחזיר את המוצר ומקבל את כספו בחזרה.

  לדברי החברה, תוצאות השיפור באלפי המטופלים, נשים וגברים כאחד ואמון מלא בטכנולוגיה המהפכנית מאפשרת לחברה להבטיח תוצאה ברורה ומשמעותית של שיפור בכמות ועובי השיער. עובדה זו מעניקה לנשים ולגברים הסובלים מדלילות ומהתקרחות את האפשרות להנות משקט נפשי ומטיפול ביתי יומי ללא תופעות לוואי וללא כל תסכול שהרי – התוצאה מובטחת וכספם מובטח. או שמצבם השיער ישתפר כפי שהובטח או שיקבלו את כספם בחזרה.

  רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים:>>

   המוצר אינו נועד להחליף ייעוץ רופא | תוכן שיווקי

   אולי יעניין אתכם

   ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן