מבזקים
ראשי / חם ברשת / "פוטנציאל אדיר": החברה שתשנה את הקניות ברשת מגייסת זכיינים

"פוטנציאל אדיר": החברה שתשנה את הקניות ברשת מגייסת זכיינים

כולנו אוהבים לקנות באינטרנט, אבל אף אחד לא אוהב לחכות שבעה ימי עסקים למשלוח. רשת GIFT2DAY החדשה מציעה את הפתרון: משלוח שמגיע הביתה בתוך שעתיים. עכשיו הם מחפשים זכיינים שינהלו את המחסנים הקטנים של הרשת ברחבי הארץ, ויספקו את המשלוח עד בית הלקוח

קניות האונליין הפכו פופולריות מאוד בשנים האחרונות, וכולנו כבר למדנו לקנות ביעילות ברשת וליהנות מהמבחר האינסופי, בלי לקום מהכורסה.

בתקופת הקורונה, כשהחנויות היו סגורות וכולנו נשארנו בבית, המגמה הזו זינקה בצורה משמעותית מאוד כשהתחלנו להזמין הכל הביתה, מבגדים ועד מצרכי סופר, עציצים ואפילו רהיטים. אבל עדיין קיימת בעיה משמעותית אחת שמפריעה לצרכנים: זמני המשלוח הארוכים, של ימים ואפילו שבועות.

"קל ונוח לקנות באינטרנט, אבל אם יש לי אירוע בערב ואני צריך חולצה חדשה, לא יעזור לי אם אקבל אותה רק בעוד שלושה ימים", אומר רמי כהן, בעלי רשת Gift2Day. הרשת שלו מציעה פתרון מהפכני לבעיה: משלוח שמגיע הביתה בתוך שעתיים בלבד מרגע ההזמנה. "זה משנה את השוק לחלוטין, ויכול להעלות את הקניות ברשת ברמה של עשרות אחוזים ואפילו יותר", הוא אומר. "ברגע שאין יותר את בעיית ההמתנה למשלוח, אנשים יזמינו הרבה יותר ונראה איך כל התחום מתפתח בצורה משמעותית".

"דרושים: עובדים מהבית שרוצים עסק משלהם"

בימים אלה, מגייסת רשת Gift2Day אנשים שכבר עובדים מהבית ומחפשים הכנסה נוספת בתחום הלוגיסטיקה וההפצה, שישתתפו ביצירת החזון הזה למציאות יומיומית שתביא למהפכה בקניות המקוונות. "מדובר בזכיינים בתחום האחסנה וההפצה", הוא מסביר. "אנחנו מחפשים אנשים עם ראש על הכתפיים, שרוצים להקים עסק בקלות, עם תמיכה מלאה שלנו, וליהנות מפוטנציאל הצלחה אדיר".

מה בדיוק יהיה התפקיד של מי שאתם מגייסים?

"אנחנו רוצים להקים מאות מחסנים קטנים ברחבי הארץ, שבהם ייקלטו המשלוחים. האנשים שנבחר לגייס הם למעשה פני המהפכה – אלה האנשים  שיתפעלו את 'המייל האחרון' – כלומר, ינהלו את המחסן המקומי וידאגו להביא את המשלוח עד לבית הלקוח. בשלב הראשוני, הם יכולים לבצע את המשלוחים בעצמם וכך להרוויח פעמיים: גם אחוזים על המוצר, וגם רווח על המשלוח עצמו".

ומה בהמשך?

"בינתיים, אנחנו מתמקדים במתנות, אבל בהמשך נרחיב את הפעילות גם לתחומים אחרים. אנחנו צופים שבתוך כמה חודשים הקונספט יתרחב מאוד, כך שכל מי שעובד איתנו יקבל הרבה יותר הזמנות מדי יום. כשהיקף העבודה יתרחב באופן משמעותי, מן הסתם חלק מהזכיינים יבחרו להגדיל את העסק ולהתחיל להעסיק אנשים נוספים, שיעזרו להם לבצע את השליחויות הרבות".

"הספקים יעדיפו לעבוד איתנו"

Gift2Day אופטימית מאוד לגבי ההתרחבות של האתר ורשת המחסנים, ומאמינה שהפוטנציאל שלה גבוה מאוד. "קניות ברשת מבוססות הרבה פעמים על החלטה ספונטנית, אנחנו רוצים להזמין משהו ושהוא יגיע בהקדם האפשרי. אין לנו סבלנות לחכות. אם למשל, לחבר שלי יש יום הולדת היום ואני רוצה לשלוח לו בקבוק וויסקי, אני בטוח יעדיף אתר שיבטיח משלוח תוך שעתיים, אם לא אמצא אפשרות משלוח כזו, אולי אני בכלל אוותר על כל העניין.

"ברור לנו שספקים יעדיפו לעבוד איתנו, כי מי שיציע ללקוחות משלוח בתוך שעתיים, יקבל הרבה יותר הזמנות מאתר שמציע רק משלוח בתוך כמה ימי עסקים".

למי העבודה הזו יכולה להתאים?

"העבודה מתאימה לאנשים שעובדים מהבית או שעוסקים כבר בתחום השליחויות ורוצים להרוויח יותר ולבנות לעצמם בקלות עסק שכולל גם ניהול מחסן. אין צורך בניסיון קודם ואין השקעה כספית מצדם, אבל חשוב לנו שיהיה מדובר באנשים שכבר יש להם עבודה (מהבית) ויש להם חזון וסבלנות להמתין עד שהעסק יתפוס תאוצה והם יתחילו להרוויח.

"זו למעשה השקעה וחשוב להבין את זה. אנחנו כרגע בשלב ההקמה והצפי שלנו להגעה להכנסות משמעותיות הוא כ-3 חודשים עד חצי שנה.  ברגע שנגיע לשם, אנחנו צפויים להצלחה מסחררת",  מדגישים ב-Gift2day. "המומחים הכי גדולים לקניות ברשת, כמו ג'ף בזוס, המייסד של אמזון, כבר אמרו שהעתיד טמון במשלוח שמגיע בתוך שעות. אנחנו מתכוונים להביא את הבשורה הזו לישראל, ומחפשים אנשים שרוצים להיות חלק מהמהפכה", מסכם כהן.

אולי יעניין אתכם

״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן