מבזקים
ראשי / חם ברשת / משרד עורכי דין מהמובילים בארץ שמנוהל על ידי עו"ד אייל בסרגליק

משרד עורכי דין מהמובילים בארץ שמנוהל על ידי עו"ד אייל בסרגליק

עו"ד אייל בסרגליק – דמות מפתח שכבר שנים מייצג את מיטב אנשי הציבור הישראליים בשלל פרשיות. במשרד פועלים רבי עורכי הדין הטובים בארץ, יחד עם צוות מקצועי שהופכים תיקים מורכבים להצלחות בקנה מידה ארצי. המשרד אף מקיים שיתופי פעולה עם בכירים אחרים בתחום.

תחומי עיסוק המשרד
תחום עיסוקי המשרד הוא בעיקר פלילי אך בין המומחיות של אייל בסרגליק ושות' נכללים גם צווארון לבן, ייצוג בבתי דין צבאיים, מיסוי פלילי ואזרחי, ייצוג בתחומי מסחר, נדל"ן ומקרקעין, הליכים משמעתיים שונים, עבירות תעבורה ועוד. גופים מפורסמים רבים בארץ דופקים על דלתות משרד בסרגליק ושות' באופן קבוע כדי לבקש ייצוג הולם ונאמן.

רצינות היא הדרך למצוינות
עו"ד אייל בסרגליק הוא אדם אינטילגנט ורציני, אחד מהפרקליטים הטובים ביותר במדינה, בעל כישרון ומומחיות להטות את יד הגורל לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו. אחוזי ההצלחה של המקרים שהמשרד מנהל הם גבוהים במיוחד וכוללים תוצאות כמו זיכוי מאשמה, קבלת עסקות טיעון מקלות, הפחתת ענישה, אי הרשעה, ביטול סעיפי אישום ועוד. מהו המתכון של המשרד להצלחה? לנהל מלחמת חורמה של ממש על כל תיק, כאילו הוא אחרון התיקים בעולם. ההשקעה של טיפול אישי ויסודי מהראייה הקטנה ביותר הוא משמעותי מאוד, ועורכי הדין במשרד לא מתפשרים על שום שירות שהם מעניקים.

"עו"ד בסרגליק – הבטחה גדולה"
הציטוט הזה מעיתון "גלובס" אומר הכל – הגופים התקשורתיים הכי גדולים בישראל מנבאים לבסרגליק ושותפיו המשך קריירה מוצלחת. נוסף על היותו עו"ד חד מחשבה ושאפתן ביותר, מחלק בסרגליק את זמנו גם כדי להעניק לסביבה מניסיונו ומשמש כפרשן לענייני משפט, מרצה, יועץ, מנטור ותפקידי הדרכה נוספים בתחום המשפטים לשלל אקדמיות וארגונים. ברשות בסרגליק טייטלים רבים ומכובדים, ולאחרונה אף עלה שמו כמועמד לתפקיד פרקליט המדינה.

אולי יעניין אתכם

״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן