ראשי / חם ברשת / שמים סוף להשמנה – השיטה שתפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד!

שמים סוף להשמנה – השיטה שתפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד!

למעלה מ 50% מהאוכלוסייה בישראל סובלת מהשמנה והמספרים רק הולכים וגדלים מדי שנה. רבים לא מודעים לכך שלאחרונה ההסתדרות הרפואית בישראל הכריזה כי השמנה היא מחלה ולא בעיה התנהגותית, ולכן יש צורך לטפל בה באמצעים רפואיים – כפי שמטפלים בכל מחלה אחרת.
כיום קיימות בשוק שיטות רבות ומגוונות לירידה במשקל, מוכרות יותר או פחות, חלקן מפוקחות על ידי משרד הבריאות כמו ניתוחים בריאטריים וחלקן לא – כמו כמוסות וכדורים שונים הנמכרים ברשת. אחוזי ההצלחה בשיטות ההרזיה הלא מפוקחות בדרך כלל נמוכים ורבים אומרים נואש לאחר זמן קצר.
השיטה של המרכז הרפואי לטיפול בהשמנה – ד״ר רז הינה שיטה רפואית מוכחת לירידה במשקל. אלפי ישראלים התנסו בה ומדווחים על הצלחה מדהימה בטיפול ותוצאות שלא חלמו עליהם לפני כן.

עד כמה ד״ר רז בטוח בשיטה שלו לירידה במשקל?
ד״ר רז, עוסק בתחום למעלה מ-15 שנה, התנסה בעצמו בשיטה באופן אישי וירד למעלה מ-40 ק״ג.
כמו רבים אחרים המנסים שיטות שונות, גם ד״ר רז ניסה עשרות שיטות לפני כן, אך דבר לא עזר לו למצוא את הפתרון היעיל ביותר – עד השיטה שפיתח.
רבים שהתנסו בדיאטות שונות יודעים שאחד הדברים המאתגרים / המתסכלים ביותר בתהליך הירידה במשקל הוא הקושי לשמור על המשקל לאחר הירידה. השיטה של ד״ר רז , המבוססת על טיפול תרופתי בליווי טיפול תזונתי, תעזור לכם לרדת במשקל לשמור על תוצאות יציבות גם לאחר הירידה!

כיצד עובד הטיפול?
ראשית, נפגשים עם ד״ר רז לפגישת ייעוץ ראשונית, במהלך הפגישה תתבצע הערכת מצב קלינית מקיפה שלאחריה יתאים בה ד״ר רז טיפול תרופתי אישי למטופל.
לאחר מכן מתקיימת פגישה עם דיאטן/ית קליני/ית מקצועי ומנוסה, המסייע בהקניית הרגלי תזונה נכונים ויעילים המשלימים לטיפול התרופתי – זאת על מנת לסייע לכם בתהליך הירידה במשקל ולשמר את הירידה לאורך זמן, גם לאחר סיום הטיפול.
לסיום, ייקבעו לכם מפגשים קבועים עם ד״ר רז והדיאטן/ית הקליני/ית לאורך כל תקופת הטיפול, כך שתזכו לתמיכה אישית וליווי מקצועי לכך אורך הדרך. לרשות המטופל עומד מוקד 24 שעות ביממה לכל בעיה העולה במהלך הטיפול וצוות ניהול תיק מטופל אישי שילווה אתכם טלפונית על בסיס שבועי, לניטור וטיפול בבעיות ומענה על כל שאלה שלכם, עד לתוצאות הרצויות!

אז אם ניסיתם הכל וכלום לא עזר, אל תאמרו נואש, נסו את השיטה של ד״ר רז ותתחילו לרדת במשקל!

למידע נוסף והרשמה לטיפול:

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

אולי יעניין אתכם

הבנות כובשות את קונסולת Nintendo Switch

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *