מבזקים
ראשי / נדל"ן / פדרמן שחם איתרה קרקעות בפרויקט חוף התכלת, הרצליה, ומאפשרת למשקיעים בודדים להצטרף להסכם השיתוף החזק ביותר במתחם החל מ- 330,000 ₪ בלבד – 2 מסלולי השקעה לבחירתכם!

פדרמן שחם איתרה קרקעות בפרויקט חוף התכלת, הרצליה, ומאפשרת למשקיעים בודדים להצטרף להסכם השיתוף החזק ביותר במתחם החל מ- 330,000 ₪ בלבד – 2 מסלולי השקעה לבחירתכם!

באחד מאזורי הנדל”ן היוקרתיים ביותר במרכז הארץ, עומד לקום בקרוב פרויקט הדגל של עיריית הרצליה – מתחם חוף תכלת. הפרויקט כולל כ-2,000 דונם התחומים בין המרינה של הרצליה ובין מלון מנדרין בתל-אביב. בין היתר הפרויקט יכלול פארק חופי, מלונות ואלפי דירות, מה שיביא להתפתחות גדולה של האזור והפיכתו לאזור שההשקעה בו תשתלם לאלו שיזהו את הפוטנציאל וישקיעו בו כבר בשלב הזה.

התמונה להמחשה בלבד

לנוכח הפוטנציאל העצום של האזור, הנחשב למתחם הבלתי בנוי הגדול ביותר הנמצא בסמוך לחוף במרכז הארץ, החליטה חברת פדרמן שחם, מהחברות החזקות ביותר באיתור קרקעות בישראל, לרכוש קרקעות במתחם לוהט, ובעל פוטנציאל הרווח הגדול ביותר, ולאפשר למשקיעים להצטרף אליה כשותפים מלאים לאורך כל הדרך ולהיות חלק מתוכנית עסקית אשר תאפשר למשקיע לבחור בין 2 מסלולי השקעה בהתאם להון העצמי:
1. מסלול אקזיט – רכישת הקרקע במחיר של החל מ- ₪330,000, השבחה ומכירה ללא יזמות ובנייה – המסלול מיועד עבור המשקיעים המעוניינים במימוש מהיר.
2. מסלול בנייה – המסלול אשר יאפשר למשקיע לקבל זכות לדירה עתידית ופוטנציאל רווח עצום עבור נכס בנוי בקו הים של הרצליה.

״הפוטנציאל הנדל״ני הגדול בישראל!״
לאחר עשור של הליכים תכנוניים, פרויקט חוף התכלת, אשר מקודם על ידי עיריית הרצליה ותוכנן על ידי אדר’ דני קייזר, נמצא בשלבי תכנון מתקדם ובימים אלו התוכנית אושרה במחוזית ,הקרקע הופשרה והתב״ע מאושרת, מה שיגרום על פי תקן שמאי 22 לעלייה של מאות אחוזים בשווי הקרקע.

״חוף התכלת עתידה להפוך לאחת מהקרקעות היקרות ביותר במדינת ישראל״, מסר לנו אור שחם , מנכ"ל ובעלים של פדרמן שחם, ״מדובר באחת מעתודות הבנייה הבודדות שנותרו בסמוך לחוף הים, לכן ערכה מוערך במיליארדי שקלים. רכישת הקרקעות תביא עמה זכויות לבנייה בעתיד באזור היקר ביותר במדינת ישראל״.
עוד נמסר: ״אנחנו מציעים כרגע את האפשרות להצטרף כשותפים להשקעה בסכום של החל מ- 330,000 והביקוש רק הולך וגובר בימים האחרונים ככל שיותר ויותר משקיעים מביני עניין מזהים את הפוטנציאל של הקרקעות בפרויקט חוף התכלת״.

לתיאום פגישה ומידע נוסף, השאירו פרטים >>

  *הקרקע אינה זמינה לבנייה

  אולי יעניין אתכם

  “ההשקעה נפתחה לישראלים”: וילת יוקרה להשקעה בשכונת ההייטק הראשונה בבוקרשט GreenValley – החל מ-149 אלף יורו בלבד – בהתחייבות לשכירות חודשית קבועה בחוזה חתום!

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן