מבזקים
ראשי / חם ברשת / ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

עבור אלפי אנשים חשיבות קבלת תג נכה היא קריטית: התג יאפשר להם חניה קרובה ונוחה במקום להתרוצץ ברגל – בעיקר עבור אלו שאינם מסוגלים לכך. לצערנו התהליך לקבלת התג ארוך ומתיש ולא פעם נגמר בסירוב. ״ישראלים רבים זכאים לקבל תג נכה אך מנסים לעשות את התהליך בעצמם או עם חברות לא מנוסות שאינן מתמחות בתחום ונתקלים לא פעם בסירוב לאחר כל ההליכים הבירוקטיים המתישים והוצאות כספיות לא מבוטלות״, כך אומרים בחברת ״התג שלך״, הפועלת במטרה לסייע לאלפי ישראלים בקבלת תג נכה, ״המטרה שלנו היא לעזור לכם להשיג את המגיע לכם מול הרשויות ולממש את זכותכם, עבורנו זוהי שליחות – אנחנו מתחייבים לאחוזי הצלחה גבוהים!״, הם מוסיפים.

המטרה היא להקל על נכים ובני משפחתם
חשוב לדעת שתג חניה לנכים יכול לשמש עד שני כלי רכב שנבחרו מראש, וזאת מתוך מטרה להקל על הסובלים מנכויות ומוגבלויות, אך יחד עם זאת גם על קרובי המשפחה, חברים ומטפלים. מי שמחזיק בתג יכול לא רק להחנות את רכבו במקומות המיועדים לחניית נכים, אלא גם לחנות בחינם במקומות המסומנים בכחול-לבן בכל רחבי הארץ, לפעמים גם במקומות שבהם החניה אינה מותרת כלל – כך, הוא נהנה מחניה קרובה ונוחה. עוד פרט שחשוב לציין הוא שתג נכה מזכה בפטור מאגרת רישוי עבור הרכב.

בדקו זכאותכם בחינם עוד היום! מלאו את הפרטים הבאים:

  ״תג נכה מביא עימו הקלות רבות – אך מצד שני זו גם הסיבה שהתהליך הוא מורכב, במיוחד עבור מי שלא מכיר את התחום״, מספרים בחברת ״התג שלך״, וממשיכים: ״קיימים מקרים רבים בהם קיימת וודאות של 100% שמגיע תו נכה, אך מכיוון שהתהליך הוא מורכב, בירוקרקטי ומתיש, אנשים מסתבכים ולא מקבלים את המגיע להם – לכן חשוב להיעזר בגורם מקצועי מוסמך״.

  תחסכו לעצמכם זמן ובירוקרטיה מתישה
  בחברת ״התג שלך״ בטוחים באחוזי ההצלחה הגבוהים שלהם ומתחייבים לכך שאם שילמתם ובסוף התהליך לא קיבלת תג נכה – *כספכם יוחזר לכם! ״למעשה איך לכם מה להפסיד – אנחנו נחסוך לכם זמן ובירוקרטיה בטיפול מהיר מקצועי ואמין. המומחים שלנו יהיו קשובים וזמינים עבורכם ויבחנו בדייקנות ובמקצועיות את המסמכים הרפואיים שלכם על מנת לבנות את התיק בצורה המקצועית והטובה ביותר לשם השגת הזכות שמגיע לכם״, מסכמים ב״התג שלך״: ״בזכות הניסיון העשיר שלנו בתחום אנחנו יודעים בדיוק כיצד לפנות לרשויות בבקשה לאישור התג, תוך הקפדה דקויות שיכולות להביא לפסילה, והכל בשקיפות מלאה מול הלקוח״.

   

  בדקו זכאותכם בחינם עוד היום! מלאו את הפרטים הבאים:

   אולי יעניין אתכם

   עוברים למכבי וכל המשפחה נהנית מסטנדרט הבריאות הגבוה בישראל עם מגוון שירותים מתקדמים – ״רק כמה קליקים ועברתם!״

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן