מבזקים
ראשי / חם ברשת / הפיתוח הישראלי לטיפול בבעיית דילול השיער: ערכת פורמולה ייחודית, שמפו צמחי ומכשיר מזותרפיה לשימוש ביתי, פשוט ונוח – מכל מקום ובכל זמן!

הפיתוח הישראלי לטיפול בבעיית דילול השיער: ערכת פורמולה ייחודית, שמפו צמחי ומכשיר מזותרפיה לשימוש ביתי, פשוט ונוח – מכל מקום ובכל זמן!

הפטנט הישראלי לטיפול בבעיית דילול השיער שנולד מתוך הצורך האישי של היזם עצמו.

בעיית דלילות השיער ונשירתו המאסיבית (לעיתים עד לכדי התקרחות) הן טבעיות ומוכרות. גברים רבים נאלצים להתמודד עם תהליכי איבוד השיער, ההולכים ומתגברים עם הזמן. אלה, מצטערים לגלות שהטיפולים הרבים אשר מתיימרים לפתור את הבעיה, מלווים בתופעות לוואי רבות במקרה הטוב, ובמקרה הרע גם אינם מועילים בכלל. כעת, הם ודאי ישמחו לדעת כי כיום ישנו פתרון טבעי ויעיל במיוחד, פיתוח שהוא- איך לא, ישראלי!

מעניין לגלות כי הפטנט הטבעי של חברת "שורשים", נולד מתוך הצורך האישי של היזם, אילן רפאלי, שסבל מנשירת שיער חזקה. רפאלי מתאר כי עם ההתוודעות לבעיה, הוא החל בחיפוש אחר פתרונות רלוונטיים והתנסה בטיפולים רבים שהבטיחו לעזור בהצמחת שיער ולא צלחו.

"חשבתי שכבר עדיף להיות קירח על פני לסבול מתופעות הלוואי של הטיפולים שהיו בשוק", מסביר רפאלי.  על אף התסכול הרב, רפאלי לא הרים ידיים ובמסגרת המחקר המעמיק שעשה, הגיע למדען ישראלי המתמחה בחקר צמחים. בעזרתו הוא רקח  פורמולה טבעית ייחודית.

ראשית, התנסה רפאלי בפורמולה בעצמו ובתוך מספר חודשים כבר ניתן היה לראות את  התוצאה: שיערו הדליל התחזק פלאים והפך לבריא ומלא במיוחד. "אנשים שפגשו אותי פשוט לא האמינו כשראו את השינוי הגדול", הוא מספר. כאמור, הפטנט הטבעי שפיתח רפאלי נבע מהטיפולים חסרי התועלת המוצעים היום בשוק לקהל הרחב. לא די בתופעות הלוואי שהם כוללים, אלא שגם עלותם גבוהה במיוחד ומצריכה השקעת כספים רבה. 

בתוך כך, הטיפול שמציעה כיום חברת "שורשים" מהווה פתרון אידיאלי עבור רבים. הערכה הכוללת שמפו צמחי לשמירה על שיער בריא, פורמולה טבעית ייחודית ומכשיר מזותרפיה מאפשרת ליהנות מטיפול עצמי פשוט למדי, בשעה הנוחה למטופל, ובמחיר הוגן במיוחד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  והתוצאות?

  לאחר שלושה חודשים של טיפול יומיומי, הרוב המכריע של המטופלים יחוו שיפור. לעיתים זה לוקח קצת יותר זמן, אבל כמעט בכל המקרים, מי שמתמיד בטיפול – יצליח".

  אבחון אינדיבידואלי לכל לקוח

  הפורמולה, כך מסביר רפאלי, איננה מתאימה לכל אחד. "לפני שאנחנו מתחילים לטפל בלקוח חדש, אנו עורכים אבחון למצב השיער שלו. עם שיער דליל יש מה לעשות, אבל אם מאפשרים לנשירה להתקדם עד למצב של אובדן שיער מוחלט, אין לנו דרך לעזור".

  מתי מתחילים?

  "מומלץ לפנות אלינו מיד כשמבחינים בהתחלה של התקרחות, בדרך כלל מדובר בגברים עד גיל 40, אבל גם לגברים מבוגרים יותר שיטת שורשים עוזרת בהצלחה רבה. גבר שמתחיל לראות איך השיער שלו נחלש ונסוג נמצא במצב רגשי לא פשוט, ולפעמים קשה להודות בבעיה. במקום לעצום עיניים ולהשלים עם ההתקרחות שלו בגיל צעיר מדי, חשוב לדעת שיש מה לעשות, ולפנות לטיפול".

  בלי לרוקן את חשבון הבנק שלנו

  "שנים שאנשים מחכים לבשורה הבאה בתחום הטיפולים לנשירת שיער", מסכם רפאלי. "לפני שמנסים חומרים כימיים או טסים לטיפולים פולשניים בחו"ל, אפשר לנסות את הגישה הטבעית המאפשרת ליהנות מטיפול פשוט ונוח בבית, שלוקח כמה דקות ומבלי לרוקן את חשבון הבנק!". רפאלי חוזר ומדגיש כי הטיימינג מהווה נקודה חשובה בתהליך "המסר החשוב ביותר שלי הוא לא לחכות – חשוב לטפל בהתקרחות מוקדם ככל האפשר!".

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   אולי יעניין אתכם

   אפילו סוכני הביטוח המומים: הישראלים זורקים אלפי שקלים על ביטוחים כפולים שלא יכסו אותם בזמן צרה. כך תדעו כמה כסף אתם מפסידים ומה מגיע לכם באמת

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן