מבזקים
ראשי / חם ברשת / אפילו סוכני הביטוח המומים: הישראלים זורקים אלפי שקלים על ביטוחים כפולים שלא יכסו אותם בזמן צרה. כך תדעו כמה כסף אתם מפסידים ומה מגיע לכם באמת

אפילו סוכני הביטוח המומים: הישראלים זורקים אלפי שקלים על ביטוחים כפולים שלא יכסו אותם בזמן צרה. כך תדעו כמה כסף אתם מפסידים ומה מגיע לכם באמת

שיהיה לכם ברור: זה לא רק אתם, אף אחד לא יודע באמת מה מכיל הביטוח שלו, או כמה צריך לשלם עליו. אבל שימו לב לזה: בדיקה מהירה אחת יכולה לחשוף איפה חברות הביטוח יכולות להתנער מכם, ואיפה הן מרוויחות על הגב שלכם. כל הפרטים בכתבה הבאה:

בלבול, בלאגן ואפס הבנה. זה מה שרוב הישראלים מרגישים כלפיי שוק הביטוח בישראל, ובצדק. אנחנו מוצאים את עצמנו מתפזרים בין 3 או 4 סוגי ביטוחים במקביל, שמרוששים אותנו בכל חודש, כמו שעון, ומבלי לדעת אם הם יוכיחו את עצמם בזמן אמת.

החדשות הרעות הן כפולות:
רוב הסיכויים שהתמהיל הביטוחי שלנו הוא טעות אחת גדולה פשוט בגלל שהוא גנרי ולא מותאם עבורנו. במילים פשוטות: יכול להיות שאיקס אחד קטן שלא סומן כראוי בפוליסת הבריאות, יגרום לחברת הביטוח להתנער מאתנו ביום הדין.
רוב הסיכויים שאנחנו משלמים כל חודש הרבה יותר כסף ממה שאנחנו צריכים. במילים פשוטות: על כפל ביטוחי שמעתם? ועל טריו ביטוחי? במערבולת של ביטוחי הבריאות, חיים, סיעודי, תאונות אישיות ומשכנתא – יש סעיפים חופפים שיכולים לגרום לנו לשלם על אותו מוצר פעמיים.

כמה קל לעשות סדר בביטוחים? מאוד קל
בדיוק כמו שבשנים האחרונות מתפרקים לאט לאט כל המונופולים של חברות התקשורת והסלולר, ואנחנו חופשיים לנדוד בין חברות הלואו-קוסט כאוות נפשנו, כך גם בתחום הביטוח.
כיום חברות הביטוח מחויבות על פי חוק לפעול בשקיפות מלאה לגביי הפוליסות שלנו. המשמעות היא שחובה על החברות לפתוח את כל הקלפים מול אנשי מקצוע חיצוניים שפונים אליהן בשמנו, מדובר באנשי מקצוע שמנהלים משא ומתן קשוח על תנאי הפוליסה ועל התמחור.

רוצים לדעת אם יש לכם את הכיסוי הביטוחי שמתאים לכם, והאם ניתן להוזיל לכם את עלויות הביטוח? – מלאו את הפרטים הבאים:

  רפורמה, כפל ביטוחי וכל מה שאתם שחייבים לדעת כדי שתוכלו לישון בשקט
  על מנת להבין את המתחולל בשוק הביטוח והרפורמות בתחום פנינו ליאיר טהר מנכ"ל סוכנות לביטוח המבטחת אלפי לקוחות, מומחה לניהול סיכונים ובפרט לביטוחי בריאות מקצוען מוערך בקרב חברות הביטוח בישראל. החברה בניהולו מתמחה בבדיקת תיקי ביטוח שנים רבות, ודואגים למקסם אותם עבור אלפי מבוטחים.

  יאיר, תוכל להסביר לנו במילים פשוטות מה קורה בשוק הביטוח? מה זה כפל ביטוחי וכיצד ניתן להוזיל ולחסוך אלפי שקלים בשנה?
  "שוק הביטוח עובר שינויים מבורכים על ידי המפקח על הביטוח שמטרתם אחת להטיב לאזרח בישראל, בוצעו רפורמות מרחיקות לכת בתחום ביטוחי הבריאות והחיים על מנת לשפר כיסוי ביטוחי ולהוזיל עלויות לכל בית אב בישראל .
  ישנם מספר כשלים בשוק הביטוח שאותם מנסים לתקן וכל מבוטח חייב לבדוק:
  1. הכפל הביטוחי
  2. המחיר המופקע והוזלת התיק
  3. הכיסויים בתיק הביטוח והתאמתם לצורך המשפחה

  נקודה נוספת וחשובה לדבריו היא בתחום ביטוח החיים, עקב עליית תוחלת החיים בוצעה רפורמה שבה הוזלו משמעותית הפרמיות לביטוח חיים. וניתן להשיג כיסויים זהים במחירים נמוכים. בביטוחי החיים והמשכנתא יש כשל אמיתי הלקוח מחויב בעת נטילת משכנתא לביטוח חיים ובד"כ מבצעים אותו בבנק במחירים מופקעים ובפרוש זורקים כסף לפח.

  רוצים לדעת אם יש לכם את הכיסוי הביטוחי שמתאים לכם, והאם ניתן להוזיל לכם את עלויות הביטוח? – מלאו את הפרטים הבאים:

   לבדוק ולהתאים לכם את הביטוח הטוב והזול ביותר- בלי שתוציאו שקל!
   יאיר מגלה לנו שלאור השינויים האחרונים, גם הוא החליט לעשות מעשה ולאפשר לכל אחד לקבל שירות חינמי שכולל בחינה מהירה ויסודית של כל הביטוחים הקיימים. יאיר והצוות שלו עושים את זה כשירות מול משרד האוצר וחברות הביטוח, בשקיפות מלאה ובחינם! אז ממה הם מרוויחים? גם אנחנו שאלנו.
   "את הפרנסה שלי אני מרוויח ממי שבוחר לעשות בעזרתי את הביטוח, אבל את הייעוץ והבדיקה אני עושה מבלי לגבות תשלום גם ממי שלא מבוטח בעזרתי, כי אני לא יכול להישאר אדיש כשאני שומע על חיים שנהרסו לאנשים, רק בגלל שהם לא בחרו נכון את הביטוח שלהם. אני מאמין שכשאתה באמת מתכוון לעזור לאנשים ומראה להם את זה, בסופו של דבר הם יסמכו עליך ויעבדו איתך בהמשך. וגם אם לא, הרווחתי מצווה גדולה. בשורה התחתונה, אנחנו דואגים לכל הבירוקרטיה ומלווים את הלקוח בהמשך לרבות טיפול בתביעות והוזלות במהלך חיי הפוליסה , כשהיופי הוא שאני לא מחויב לאף חברת ביטוח, המחויבות היחידה שלי היא אך ורק ללקוח וליצירת התמהיל הביטוחי הנכון ביותר עבורו, בהתאם למצב הרפואי והמשפחתי, ובמחיר הזול ביותר האפשרי"

   לסיכום, אם לא בדקתם לאחרונה את ביטוח הבריאות שלכם, כי זה נראה מסובך, היום אפשר לעשות את זה בשיחת טלפון ולחסוך מאות ואפילו אלפי שקלים בשנה. תתחילו מכאן. מה יש לכם להפסיד?

   רוצים לדעת אם יש לכם את הכיסוי הביטוחי שמתאים לכם, והאם ניתן להוזיל לכם את עלויות הביטוח? – מלאו את הפרטים הבאים:

    אולי יעניין אתכם

    ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן