מבזקים
ראשי / חם ברשת / מנוי הפיס שמלווה אתכם גם בתקופה מאתגרת זו ודואג להטבות מפנקות שמגיעות עד לפתח הבית!

מנוי הפיס שמלווה אתכם גם בתקופה מאתגרת זו ודואג להטבות מפנקות שמגיעות עד לפתח הבית!

"או שתזכו או שתרוויחו!" מעולם לא היה רק סלוגן עבור מנויי מפעל הפיס, שמעבר לעשרות הזוכים מדי שבוע בסכומי הזכייה שיכולים להגיע לעד מיליון וחצי שקלים, מנויי הפיס והמצטרפים החדשים נהנים גם בתקופה מאתגרת זו מחגיגת הטבות שוות כ-ל יום, שעוזרות לעבור את הימים הללו עם חיוך.

מי מאתנו לא חולם לקבל שיחת טלפון נרגשת, ובפרט בימים אלה, שבה הוא נתבשר על זכייה בסכום גבוה שיכול לעמוד על שש ספרות? מנויי מפעל הפיס קרובים להגשמת החלום הזה, כשבהגרלות המתקיימות מדי שבוע, זוכים למעלה מ-50 מנויים בפרסים הראשונים בסכומים מ-50 אלף שקלים ועד למיליון וחצי שקלים!

מעבר להשתתפות המנויים בהגרלות השבועיות שבהן זוכים בסכומים גבוהים, בתקופה מאתגרת זו בה כל המדינה מתמודדת עם התפשטות נגיף הקורונה, מנוי הפיס מתאים עצמו למנויים ודואג עבורם למגוון רחב של הטבות והנחות ענק בתחומי המזון, הפנאי והצרכנות שמגיעות עד דלת הבית!

כמו כן, קיימות שתי הטבות אטרקטיביות ורלוונטיות במיוחד לתקופה הזו: תו קניה דיגיטלי ליינות ביתן, מגה בעיר ושוק מהדרין בשווי 300₪ ובעלות של 260₪, וכן תו קניה דיגיטלי לרשת רמי לוי שיווק השקמה בשווי 300 ₪ בעלות של 250 ₪ בלבד למימוש בסניפים.  באמצעות המנוי ניתן לחסוך עשרות שקלים בחודש, והכי חשוב – ניצול ההטבות המשתלמות יכול להחזיר את דמי המנוי החודשיים!

ההטבות המשתלמות של מנוי הפיס מצליחות להטיב עם המנויים במיוחד בתקופה זו, ומאפשרות לבצע משלוחים ממגוון רחב של מסעדות ורשתות איכותיות מכל רחבי הארץ. על אף שאיננו יכולים להנות מישיבה במסעדה כעת, באמצעות הנחות הענק נוכל ליהנות מחגיגות משלוחים ממגוון מסעדות ורשתות מזון מהיר, בסלון הבית ובחיק המשפחה.

אז למה אתם מחכים? מהרו להירשם אולי תזכו אבל בטוח שתרוויחו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    המכירה אסורה למי שטרם מלאו לו 18 שנים. אזהרה: משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים קובע, כי הימורים עלולים להיות ממכרים. ניתן ליצור קשר עם מוקד הרווחה למידע וסיוע של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים שמספרו 118 (שיחה חינם) 24 שעות ביממה. הזכייה תלויה במזל בלבד, ואינה קשורה לידע, ניסיון, יכולת או ריבוי משחקים.

    אולי יעניין אתכם

    בעלי עסקים? בואו ללמוד כיצד למקסם את החשיפה לעסק שלכם ותגדילו את ההכנסות שלכם!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *