ראשי / חם ברשת / יזמי נדל"ן וקבוצות רכישה? הכירו מעטפת המימון האידיאלית עבורכם: בירוקרטיה מואצת, מימון בגובה עד 95% מערך הנכס, מתן הלוואה בתנאים נוחים ועוד!

יזמי נדל"ן וקבוצות רכישה? הכירו מעטפת המימון האידיאלית עבורכם: בירוקרטיה מואצת, מימון בגובה עד 95% מערך הנכס, מתן הלוואה בתנאים נוחים ועוד!

עולם הנדל"ן הישראלי נמצא בתנופה מתמדת בעשור האחרון, מה שסוחף אחריו יזמי נדל"ן ואנשי עסקים רבים. לצד זאת חשוב לציין כי אלה, שתרים אחר הזדמנויות ההשקעה הכדאיות ביותר, נתקלים מעת לעת בפרוצדורות מסובכות במיוחד; בין אם מדובר באתגר לקבל מימון מגופים בנקאים בגלל רמת סיכון שהבנק לוקח בחשבון, ובין אם מדובר במגבלות אחרות – נמנעת מהם האפשרות לממש את אותן הזדמנויות עסקיות רווחיות, כפי שקיוו.

החדשות המשמחות הן שבשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בתחום מימון נדל"ן עבור יזמים וקבוצות רכישה. שכן, כיום אין צורך לעבור את הבירוקרטיות המסובכות והתהליכים האיטיים והמסורבלים שעד כה נאלצו להתמודד איתם, אלא ששוק האשראי למימון נדל"ן חוץ בנקאי גדל וכעת הוא מספק פתרונות מהירים ומגוונים למימון (לרוב גם יותר מאשר כל בנק אחר). 

ואכן, גופים חוץ בנקאיים שזיהו את הקושי של יזמי הנדל"ן, החלו להציע להם מעטפת מימונית מושלמת הכוללת מתן אשראי ושירותים פיננסיים מקצועיים. עם תהליך מימון אשראי מהיר מאוד, גמיש, מותאם אישית ללקוח, ובעל ריבית אטרקטיבית – זוכים יזמי נדל"ן ואנשי עסקים רבים למקור מהיר ומהימן למימון עסקאות נדל"ן רווחיות.

לא די בשירותי קבלת האשראי של אותם גופים חוץ בנקאיים עבור לקוחותיהם, שכן יתרון נוסף שברשותם הוא שיעורי המימון הגבוהים שהם מציעים. כלומר יזם יכול להגיע עם הון עצמי נמוך במיוחד ולקבל את כלל המימון, כולל השלמת ההון שלו. על כן, מדובר במימון שיכול להגיע לעד 95% (!) מהון הפרויקט מחברת גיוס אשראי מקצועית היודעת לבצע סקר שוק מקיף ומהיר ולהשוות את הצעות המחיר בדיוק כמו יועץ משכנתאות מקצועי, ובכך לחסוך לכם המון זמן וכסף מיותר!

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מה סטטוס תכנוני של הפרויקט?

  איזה סוג פרויקט?

  באשר לקבוצות רכישה שמתחילות לבנות על קרקע ויודעות כי ככל שיקדימו לעלות על הקרקע ייהנו מחיסכון בעלויות הבנייה, אותו גוף חוץ בנקאי מנהל עבורם את המימון כולל חיתום לכלל חברי הקבוצה. 

  יתרון נוסף של הגופים החוץ בנקאיים טמון בעובדה שההלוואות שמוצעת מטעמם וצורכי המימון הן עבור כל מטרה של הלקוח, בתנאים האידיאלים ובפרט עבור עסקים. הודות לידע והמקצועיות של צוות המומחים בגופים החוץ בנקאיים, בכל הנוגע לתחום מימון פרויקטי נדל"ן, לזכות לקוחות רבים זקופות הצלחות נדל"ן משגשגות.

  רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מה סטטוס תכנוני של הפרויקט?

   איזה סוג פרויקט?

   אולי יעניין אתכם

   חשבתם להנפיק דרכון אירופאי? גלו האם אתם זכאים ולמה תהיו זכאים

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *