מבזקים
ראשי / חם ברשת / הדרך המשתלמת ביותר לקחת משכנתה

הדרך המשתלמת ביותר לקחת משכנתה

בנק ישראל מבטל את המגבלה על לקיחת משכנתה בריבית פריים וזה הזמן שלך לקחת משכנתה או למחזר את הישנה בתנאים מעולים. רוצה לדעת איך? פרטים נוספים בהמשך!

לעשות סדר בבלגן ולחסוך כסף על הדרך
לקיחת משכנתה כרוכה בהמון כאב ראש בירוקרטי, התרוצצויות מבנק לבנק ולא מעט חרדות מכיוון שלצערנו לא מלמדים אותנו בביה״ס איך לקחת משכנתה. יש לך שתי אופציות לקחת משכנתה – אופציה ראשונה היא ללמוד את התחום עד כמה שניתן וללכת עם הידע שצברת לבנקים ולנסות להשיג משכנתה בתנאים נוחים. האפשרות השנייה היא לשכור יועץ משכנתה שזהו המקצוע שלו, הוא חי את התחום ומכיר כל אבן בדרך אל המשכנתה המיוחלת.

איך יועץ משכנתה יכול לעזור לך לחסוך כסף?
כל מי שמגיע לקחת משכנתה מגיע מרקע שונה מה שאומר שלא כל משכנתה דומה לשנייה ולכן אם המליצו לך לקחת תמהיל מסוים, יכול מאוד להיות שהוא לאו דווקא מתאים לך. זו הסיבה שהדבר הראשון שיועץ משכנתאות יעשה בפגישה איתך זה להבין מה הצרכים הספציפיים שלך ומהן היכולות הכלכליות שלך, כדי להתאים לך את הרכב המשכנתה האופטימלי ביותר עבורך.

הגיע הזמן לקחת משכנתה? המומחים שלנו ישמחו לעזור גם לך ליהנות מתנאים אופטימליים וריביות נמוכות!
לפרטים נוספים:

  מדברים בנקאית
  בדומה לעריכת דין, גם למוסדות פיננסיים יש שפה משלהם שקשה מאוד להבין אם לא מגיעים מהתחום, מה שיקשה עליך מאוד להתנהל נכון בשלב המשא ומתן עם הבנק. יועץ משכנתאות מכיר ודובר בנקאית שוטפת ולכן יידע להשתמש בכלים של הבנקאים ולנצח אותם במגרש שלהם, כדי להשיג לך את הריביות הנמוכות ביותר שאפשר.
  מעבר להתנהלות עם הבנקים יועץ המשכנתאות יוכל לפשט לך את תנאי המשכנתה, אשר מלאים באותיות קטנות ואינספור סעיפים, ולהסביר לך בשפה פשוטה את העסקה שאוטוטו נחתמת בינך לבין הבנק כדי שהכל יהיה לך מובן עד לרמות הקטנות ביותר.

  ליווי מלא גם לאחר לקיחת המשכנתה
  כפי ששמת לב, משכנתאות משתנות מעת לעת, מה שאומר שיש לך המון אפשרויות לשפר את התנאים שלך במהלך הדרך ולכן המומחים שלנו יעקבו יחד איתך אחרי המשכנתה והמצב הפיננסי שלך וימליצו לך על דרכי פעולה חדשות לשפר עוד יותר את תנאי ההלוואה שלך!

  יש לך שאלות נוספות? נשמח להעניק לך שיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות וללא התחייבות!
  לפרטים נוספים:

   אולי יעניין אתכם

   פיצריה באר שבע – פאפא ג'ונס מלכת המדבר

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן