מבזקים
ראשי / חם ברשת / "יש לא מעט גברים שלאט לאט מאבדים את השיער שלהם…. אני אולי מקרה אבוד אבל לכם יש תקווה".

"יש לא מעט גברים שלאט לאט מאבדים את השיער שלהם…. אני אולי מקרה אבוד אבל לכם יש תקווה".

בכתבה בתכנית "לפני החדשות"  בערוץ 13 נבחנו האמצעים, הטיפולים והפתרונות העומדים כיום בחוד החנית בכל הקשור לטיפול בדלילות שיער, נשירה והתקרחות.

כתבת ערוץ 13. תכנית "לפני החדשות" יוני 2021.

הטכנולוגיה של הריג'ן – מכשיר לטיפול ביתי

ד"ר מרינה לנדאו, רופאת עור מסבירה: "מספר הקרחים בישראל הוא מדהים, הוא שונה כמעט מכל מדינה אחרת. אודות מכשיר ההריג'ן מבהירה ד"ר לנדאו "יש מחקר, לפחות אחד, שמוכיח את יעילות המכשיר. היתרונות של הטיפול שלא בולעים שום דבר, לא צריך להזריק כלום". 

יתרונות נוספים של מכשיר ההריג'ן בולטים גם הם. המכשיר מפעיל 4 פעולות בכל שימוש. כל פעולה הוכחה בעבר כמסייעת לעידוד זקיקי השיער להצמחה מחודשת של שיער. השימוש במכשיר יומי, כמה דקות בכל יום. המכשיר קל ונוח לשימוש ביתי ומעודד צמיחה מחודשת של שיער ועיבוי השיער הקיים. המכשיר גם נמכר עם הבטחת לתוצאה או החזר כספי מלא עובדה המעניקה לגברים הסובלים מהתקרחות ולנשים הסובלות מדלילות שיער ונשירה מוגברת שקט נפשי.


לקביעת אבחון ללא עלות – צרו קשר:

  השוואה בין תרופות פרופסיה ומינוקסי.
  בתחום התרופתי מסבירה ד"ר לנדאו שהפרופסיה נמצאה כיעילה יותר ממינוקסי.
  יש לקחת בחשבון תופעות לוואי הקשורות בשימוש בתרופות.

  טיפולי P.R.P
  בטיפול זה נלקח דם מהמטופל ומוכנס למכשיר המפריד בין תאים אדומים לטסיות דם. טסיות אלה מוזרקות לקרקפת המטופל.

  אבחון הקובע באם ישנו סיכוי ממשי להצלחת הטיפול
  כפי שנצפה בכתבה, אבחון למצב הקרקפת, הזקיקים והשיער מעניק לנשים ולגברים אפשרות לבחון באם הטיפול אכן יוכל להועיל בעיבוי שיער ובהצמחה מחודשת של שיער. האבחון המתבצע ב-"דימדיקו טכנולוגיות רפואיות" ללא עלות. לאחר האבחון ניתן לדעת מה מצב השיער, הקרקפת, הזקיקים. איך ניתן לשקם את השיער ולחזור לצמיחה מחודשת ועיבוי שיער ובתוך כמה זמן ניתן להשיג את השינוי. 

  כדי להנות מאבחון ללא עלות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות ולתאם תור לאבחון. אורך האבחון כולו כ40 דקות ויש להקפיד להגיע אליו ללא ג'ל, מבלי שחפפתם לפחות יומיים לפני ההגעה לאבחון. זאת כדי שקריאת הנתונים באבחון תעשה במצבה הטבעי של הקרקפת והשיער.

  לקביעת אבחון ללא עלות – צרו קשר:

   המוצר אינו נועד להחליף ייעוץ רופא | תוכן שיווקי

   אולי יעניין אתכם

   ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן