ראשי / חם ברשת / לא שומעים? אל תחמירו את הנזק! מכשירי שמיעה מתקדמים המתחבאים במשקפיים או בתוך העגיל יכולים למנוע את המשך ההידרדרות בשמיעה שלכם.

לא שומעים? אל תחמירו את הנזק! מכשירי שמיעה מתקדמים המתחבאים במשקפיים או בתוך העגיל יכולים למנוע את המשך ההידרדרות בשמיעה שלכם.

המוצר אינו נועד להחליף ייעוץ רופא

ירידה בשמיעה היא אחת מבעיות הבריאות הנפוצות ביותר וגורמת בהכרח גם לירידה משמעותית באיכות החיים. בדקנו מה קורה אם לא מטפלים בבעיה בזמן, ומצאנו את המכשירים המתקדמים בעולם – שיכולים להתחבא גם במשקפיים או בעגילים.

אחד מכל שלושה מבוגרים בישראל סובל מירידה בשמיעה – המגבלה הגופנית הנפוצה ביותר בעולם, ומי שסובל מהבעיה יודע שהיא פוגעת משמעותית באיכות החיים, בייחוד בימי הקורונה בהם הקושי מתעצם עקב חוסר היכולת להיעזר בקריאת שפתיים אשר "מתחבאות" מאחורי המסכה.

 

דווקא עכשיו בימי קורונה הסבל אפילו מחמיר

ירידה בשמיעה שאיננה מטופלת, עלולה להחמיר מאוד את הבעיה ולהביא להידרדרות יכולת תפקוד עצב השמיעה בקצב של 8%-14% בשנה. "רבים מתביישים ומעדיפים לדחות את הטיפול בבעיה, אך בכך מאפשרים למצב להמשיך להתדרדר", אומר מר יהונתן רוט, סמנכ"ל רשת מכוני השמיעה גל, מומחה לשיקום שמיעה וטיפול בטיניטוס ומומחה לתקשורת ו-CBT. "דווקא עכשיו בימי קורונה הסבל אפילו מחמיר וגורם לבידוד חברתי של ממש וזאת במקביל להחמרת הנזק בשמיעה שמתעצם גם הוא". "לעומת זאת, מי שמשתמש במכשיר שמיעה איכותי שמתאים לירידת השמיעה שלו, מצמצם את הירידה בתפקוד לרמה של 3%-5% בשנה בלבד. אצלנו נמכרים מכשירים שהם בכמה רמות יותר מתקדמים טכנולוגית מהמכשירים שנמכרים היום בשוק הציבורי".

"במהלך שנות הפעילות הרבות שלנו, ראינו איך מכשירי שמיעה מתקדמים ומותאמים אישית פשוט משנים חיים של אנשים, פשוטו כמשמעו. היה לנו מקרה לאחרונה של גבר שיצא לחל"ת ולא הוחזר. הוא ניסה למצוא עבודה ולא הצליח עקב שמיעה ירודה – עד שפנה להתאמת מכשיר מתקדם בהתאמה אישית שאיפשר לו להתנהל בביטחון עצמי בראיונות עבודה, ולמצוא משרה. מכשיר השמיעה שינה את חייו".

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו פרטים

  * עלות מכשיר שמיעה מתקדם – החל מ-6,000 ₪

  94% מהלקוחות שמשתמשים במכשירי השמיעה החדשים מדווחים כי הוא "המכשיר הטוב ביותר שהיה להם מעולם"

  "יש היום מגוון רחב של מכשירים כולל כאלה שאפשר למצוא בקלות באינטרנט – אבל המכשירים הכי טובים היום הם אלה שמותאמים אישית לבעיית השמיעה של הלקוח ומספקים חוויית שמיעה הקרובה ביותר לשמיעה טבעית, כולל יכולת זיהוי דיבור גם בסביבה רועשת, ותוספות כמו חיבור לסמארטפון ולטלוויזיה באופן אלחוטי, תוך שמירה על איכות הסאונד", אומר מר רוט.

  "לאחרונה הושקה הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת ביותר בתחום מכשירי השמיעה – טכנולוגיית אקס-סי-פרו. ייחודו של מכשיר שמיעה הנושא את הטכנולוגיה הזו הוא שבניגוד למכשירים הישנים שהיו עובדים על הגברת כל רעשי הסביבה כלומר שמיעה גם של הסביבה וגם של הדיבור באותה עוצמה, הטכנולוגיה החדשה מתמקדת יותר בתדרי הדיבור עצמם ומפחיתה את תדרי הרעש הסביבתי וכך מאפשרת לאדם הסובל מירידה בשמיעה לשמוע טוב יותר גם בסביבות מאתגרות כגון הרצאות, סרט וכמובן, כשהאדם סביבה שבה האדם עימו הוא מתקשר עוטה מסכה" . בשורה התחתונה, בבדיקת שביעות רצון שביצענו, 94% מהלקוחות שמשתמשים במכשירי השמיעה החדשים מדווחים כי הוא המכשיר הטוב ביותר שהיה להם מעולם"

   

  פתרונות עיצוב ייחודיים המאפשרים הטמעה של מכשיר שמיעה זעיר במשקפיים או בתוך העגיל

  ברשת גל מכוני שמיעה טוענים כי באפשרותם לספק מענה ל-91% מבעיות השמיעה הקיימות, כולל בעיות הולכה ייחודיות – וכל זאת בכפוף לזכויות ולהטבות הנהוגות בקופות החולים. " מכשירי השמיעה שלנו זוכים שנה אחר שנה בכל הפרסים לטכנולוגיה ועיצוב מוצר מסביב לעולם ונחשבים למתקדמים ביותר בעולם" מדגיש מר רוט. "ביכולתם של המכשירים לבצע זיהוי דיבור אוטומטי, שמיעה היקפית 360 מעלות, שליטה במכשיר באמצעות אפליקציה בטלפון, 20 ערוצי שמיעה, טווח הגברה משופר ויכולת טכנולוגית לטיפול בטיניטוס ועמידות לרטיבות. בנוסף, מעבר יכולות הטכנולוגיות המתקדמות, הם מספקים גם פתרונות עיצוב ייחודיים דוגמת מכשירי שמיעה זעירים וכמעט בלתי נראים שמוטמעים במשקפיים או בתוך העגילים".

   

  צפו בפתרונות השמיעה בתוכנית של פרופ' קרסו >>

  לתיאום פגישת ייעוץ מלאו פרטים

   * עלות מכשיר שמיעה מתקדם – החל מ-6,000 ₪

   תוכן שיווקי

   אולי יעניין אתכם

   הבנות כובשות את קונסולת Nintendo Switch

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *