מבזקים
ראשי / חם ברשת / להרוויח חצי מליון שקל מהדירה הישנה שלכם

להרוויח חצי מליון שקל מהדירה הישנה שלכם

רבים מאיתנו עובדים כל חייהם כשכירים והסיכוי היחידי שיש להם להרוויח חצי מליון שקל או יותר בעסקה אחת הוא באמצעות הטוטו או בהליכי ירושה, אבל מסתבר לאחרונה כי יש דרך פשוטה להרוויח מעל חצי מליון שקלים ואפילו עד מליון שקלים, אם אתם מתגוררים בבית ישן בשכונה ותיקה.

ההליך ניקרא התחדשות עירונית ויכול להתבצע באמצעות פינוי בינוי ואו באמצעות תמ"א 38 שכולם חשבו שאוטוטו תעלם אבל לאחרונה הוארך תוקפה תוקפה עד אוקטובר 2023.

אתם ודאי שואלים את עצמכם איך הגענו לשווי של מעל 500,000 שקלים לכל דירה ואיך אפשר ליישם את התוכנית?
ובכן מסתבר שבניין שנהרס ונבנה מחדש עם לובי מזמין, מעליות נוחות, מרפסת בגודל 12 מ"ר,תוספת של 12 מ"ר לשטח הדירה, חניה בטאבו ולעיתים קרובות גם מחסן קטן, משביח את ערך הדירה בכ 500 אלף שקלים. בשני התהליכים האיש הכי חשוב לדיירים ששומר ומשגיח שההליך יהיה הוגן, מוגן ואיכותי הוא עורך הדין של הדיירים שבפרוייקטים של התחדשות עירונית הדירים שוכרים אבל לא צריכים לשלם לו בעצמם כיוון שהיזם במסגרת ההסכם עם הדיירים מתחייב לשלם להם עבור כל בעלי המקצוע ובינהם גם את שכרו של העורך דין של הדיירים.

אז מה צריך כדי לבצע תמ"א 38?
אם הבניין שלכם נבנה לפני 1981 ויש לכם רוב המעוניין בביצוע התחדשות עירונית זה חלון הזמן שלכם להוציא לפועל תוכנית של חידוש הבניין. הפתרון של הריסתו ובנייתו מחדש במסגרת תמ"א 38 הוא הפתרון הכי מהיר, הכי נכון והכי נוח לדיירים שכן הם מקבלים דירה חדשה לגמרי וחניה צמודה מתחת לבניין לרוב בחניון תת קרקעי , פתרון זה דורש רוב של 80% מהדיירים. במידה שתנאי המגרש לא מאפשרים הריסה ובניה מחדש שהרי אז רוב קטן יותר של רק 66% מהדיירים יספיק לכם כדי לבצע פרוייקט של חיזוק הבניין הישן, הוספת מעלית, מרפסות ואם החלקה מאפשרת גם ממ"דים דירתיים. הפתרון האחרון פחות מומלץ אבל לעיתים הוא היחידי האפשרי. אתם צריכים רק להתאחד כל הדיירים, להסכים לביצוע הפרוייקט, לבחור עורך דין ולהתקדם יחד איתו לאיתור יזם ובעלי המקצוע לביצוע הפרוייקט יחד אתכם.

אז מה אתם צריכים לעשות כדי להוציא לפועל פרוייקט תמ"א 38?
צרו קשר עם משרדנו לקבלת ייעוץ ראשוני לכניסה לתהליך ההתחדשות עירונית באופן חלק ונכון ותוכלו גם אתם להנות משידרוג בטיחותי-כלכלי ולנצל את זכויותיכם מתוקף התכנית בלי להסתבך משפטית עם יזמים לא מוכרים, מתווכים זריזים, מאכרים מסוכנים וכל מיני כאלו שיבטיחו הבטחות אבל אולי רק יסבכו אתכם.

לתיאום שיחה עם עו"ד דורון תמיר השאירו את הפרטים הבאים:

  ומה צריכים כדי להוציא לפועל פרוייקט פינוי בינוי?
  אם את גרים בשכונה ישנה ממש מרובת מבנים ישנים, מבני רכבת ובנינים ישנים על עמודים שנבנו אי שם בין שנות החמישים לשנות השיבעים-שמונים אתם יכולים להניע מהלך בו יהרסו מספר מבנים במקבץ אחד ותיבנה שכונה חדשה במקומם. לשם כך יהיה עליכם להתארגן בבניין ולאשר ברוב של 60% לפחות שאתם מעוניינים בפרוייקט פינוי-בינוי בו התמורה לפעמים גבוהה מ12 מ"ר לשטח הדירה הנוכחית ויכול להגיע ל25 מ"ר וזאת מלבד המרפסת, המחסן, החניה והמעלית – כאן ההשבחה לכל דירה יכולה להגיע גם לכמיליון שקלים. אז כל מה שנשאר לכם הוא למנות נציגות לבניין ולהתקשר אלינו כדי לקבל סיוע בהוצאת הפרויקט לפועל. וזיכרו שכר טרחת העורך דין כולו ישולם לכם במלואו על ידי היזם שיבחר בהמשך ולכן עורכי הדין לא ידרשו מכם גם בשלב הראשוני לשלם דבר וחצי דבר.

  לתיאום שיחה עם עו"ד דורון תמיר השאירו את הפרטים הבאים:

   אולי יעניין אתכם

   ״המכירה המוקדמת יצאה לדרך!״: קרקעות להשקעה בפרויקט היוקרתי החדש מול הים – בצמוד לחוף גדור בחדרה, החל מ- ₪260,000 בלבד!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *