ראשי / חם ברשת / הנדל"ן החדש של 2021: הכירו את הנכס הדיגיטלי שיעניק לכם הכנסה פאסיבית קבועה ויציבה

הנדל"ן החדש של 2021: הכירו את הנכס הדיגיטלי שיעניק לכם הכנסה פאסיבית קבועה ויציבה

רבות דובר על ההשלכות שאירעו כתוצאה מהתפרצות נגיף הקורונה בשנה האחרונה ועל השינויים שחלו במשק הישראלי. ענפים רבים במשק טרם התאוששו מהמשבר, וניכר כי חברות וארגונים רבים עדיין מנסים להסתגל למציאות החדשה תחת הנגיף. ישראלים רבים, אשר הכנסתם נפגעה באופן כזה או אחר, מעידים כי לאורך השנה האחרונה תרו אחר מקור הכנסה נוסף שיעזור להם להמשיך להתקיים ולשמור על רמת החיים בה חייו עד פרוץ הנגיף.

כמו כן, לצד ההשפעות המשמעותיות של הנגיף, נראה כי עת משבר זו הצליחה גם לייצר הזדמנויות לא מעטות לשנות כיוון, להתפקח ולצמוח, מה שבסופו של דבר הוביל רבים דווקא להצלחה ולפריחה כלכלית. את זאת ניתן לייחס גם לנדל"ן החדש של שנת 2021, הנדל"ן הדיגיטלי, אשר הפך למבוקש מאוד בקרב ישראליים רבים בתקופה האחרונה. למעשה, מדובר במקור הכנסה בטוחה יחסית, כזו המניבה סכומי כסף ללא סיכונים מיותרים ובעייתיים, שכן בשל הביקוש הגבוה שלה- היא לא צפויה לאבד מערכה.

כדי להבין מהו אותו נדל"ן דיגיטלי, עלינו להבין ראשית כי מדובר בנכס לכל דבר, כפי שאנחנו מכירים מעולם הקרקעות. השוני (ובזאת ייחודיותו) הוא בעובדה שמדובר בנכס שנמצא בעולם הווירטואלי הגדול, אשר יכול לבוא בכמה פלטפורמות שונות: בלוג, עמוד יוטיוב, עמוד ברשת חברתית, פודקאסט, אפליקציה ועוד. למעשה, כדי לבנות ולהקים נכס דיגיטלי אין צורך בהון עצמי מופקע או לקיחת משכנתא לעשרות שנים, שכן ברכישת נכס דיגיטלי באלפי שקלים בלבד, כדי ליהנות מהכנסה פאסיבית קבועה, שעשויה להיות גבוהה אף יותר מהכנסת שכירות של דירה או משוק ההון.

אחת מהחברות הבולטות והמובילות ביותר בתחום, אשר מחזיקה בשיטה הייחודית להפקת רווחים מנכס דיגיטלי היא Digital Assets. מדובר בחברה בעלת מוניטין וניסיון של למעלה מ-11 שנים בתחום, ובמסגרת שירותיה היא מלווה את המשקיעים לאורך כל הדרך, בונה ומקימה את הנכס המניב, אחראית על השכרתו ועל העברת רווחיו הישר למשקיע.

מתעניינים בנכס דיגיטלי? השאירו פרטים >>

  אז בעצם, כל אחד יכול?

  התשובה היא כן. כל אחד שיש לו סכום כסף נמוך יחסית ומעוניין להפיק רווחים בתוך זמן קצר, יכול להתחיל להשקיע בנכס הדיגיטלי בצורה חכמה באמצעות ליווי מקצועי.

  איך מתחילים להרוויח מנכס דיגיטלי?

  למעשה, המשקיע שרכש את הנכס הדיגיטלי לא צריך לעשות כלום. באמצעות צוות המומחים הבינלאומי, אשר אחראי על הקמת האתר ופיתוחו, חברת Digital Assets  מנהלת את האתר, מקדמת ומשכירה אותו. את דמי השכירות עבורו, כמובן שמקבל המשקיע ישירות לחשבון שלו! כלומר, הרוכש נהנה מההכנסה, ללא כל לקיחת חלק בבירוקרטיה, ללא עלויות התחזוקה, והכי חשוב- עם סף כניסה נמוך מאוד!

  לסיכום, אם גם אתם רואים בתקופת המשבר שפרצה, הזדמנות לעשות שינוי ולהפיק רווחים מבלי לבזבז זמן ולרדוף אחר בירוקרטיות מסובכות-  נכס דיגיטלי הוא בדיוק בשבילכם. בואו להבטיח את ההכנסה החדשה שלכם עוד היום!

  מתעניינים בנכס דיגיטלי? השאירו פרטים >>

   אולי יעניין אתכם

   הנחות, מבצעי ענק, חוות דעת שוטפות ושירות לקוחות זמין: הכירו את אתר הקניות אונליין Iherb שמושך אליו יותר ויותר ישראלים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *