מבזקים
ראשי / חם ברשת / השתלת שיער עושים אצל מומחים – כדאי שתעשו שיעורי בית

השתלת שיער עושים אצל מומחים – כדאי שתעשו שיעורי בית

בשנים האחרונות נוצר טרנד חדש בארץ – השתלת שיער בחו״ל.
העלות הזולה הביאה לכך שאלפי ישראלים החליטו לבצע את השתלת השיער שלהם בחו״ל, מבלי לדעת מה עלולות להיות ההשלכות לכך – לכן חשוב לעשות שיעורי בית ולברר מי יידע לעשות את ההשתלה המקצועית והבטוחה ביותר.

השתלת שיער בחו״ל יכולה להתברר כהחלטה שגויה אשר עלולה להשפיע מאוד על המטופל, במקרים רבים נוצרים סיבוכים שונים המצריכים המשך טיפול או מענה נוסף. לכן לפני קבלת החלטה על השתלה מומלץ להיוועץ ברופא מומחה בתחום על מנת לקבוע האם ההשתלה היא פתרון נכון ומתאים למטופל.

מעבר לכך, בהרבה מקרים יש צורך בטיפולים משלימים של PRP וIPRF אשר מומלצים על מנת לחזק את השיער המושתל ולצורך מניעת המשך נשירה של השיער הקיים אך רבים אינם מודעים לכך או אינם קיבלו את הייעוץ המתאים במקום בו ביצעו את השתלת השיער.

ומה עם ביקורת? שאלות לאחר הטיפול? 
מדובר בטיפול רפואי וככזה יש להתייחס אליו ושתהיה כתובת זמינה ומקצועית לכל התייעצות. מובן וברור כי אילו ביצעתם טיפול שכזה בחו"ל ושבתם ארצה, הרי שהרופא שביצע את הפרוצדורה כבר לא זמין לכם.
זמינות לשאלות וביקורת של הטיפול הינה חלק בלתי נפרד מהטיפול הרפואי. לצד זאת יש להוסיף את פערי השפה ותקשורת לקויה ככל ולא טופלתם בישראל.

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חשוב מאוד לא לחכות!
  ככל שהשנים עוברות, שיער איכותי (סמיך וצפוף) באיזור ממנו דוגמים שיער עבור ההשתלה עלול לעבור שינויים פיזיולוגיים ובכך כבר לא להתאים למטרת השתלה. המשמעות הקלינית הינה ירידה באיכות האיזור ולכן כדאי מאוד לא לחכות. בנוסף לכך, איזור ההתקרחות גדל ולכן דרוש מספר גדול יותר של זקיקי שיער על מנת לכסות את האיזור – לכן כפי שכבר הבנתם: אל תחכו!

  המומחים נמצאים כאן בארץ – לא בחו״ל
  AGA Hair Restoration, בבעלות ד"ר לוי, בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ובהליכים כירורגיים, יודעים לתת לכם את הפתרון הטוב והמקצועי ביותר – בלי לעלות על טיסה, בלי לחשוש מהלא נודע ובלי לבזבז כספים מיותרים.
  בקליניקה תקבלו את הייעוץ הטוב ביותר אשר יסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.
  הצוות בקליניקה מקצועי ומיומן ומעניק לכל לקוח יחס אישי לאורך כל התהליך. בסופו של דבר המטרה של כולם היא זהה – הצלחת התהליך פירושה הצלחה של הקליניקה ושל הלקוח, לכן תהנו מביקורת וקשר עם הרופא לכל אורך הדרך עד להצלחת התהליך, ומעבר לכך, מחירים אטרקטיביים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

  חשוב להבין, לא מדובר ב״עוד רופא״ שמבצע את התהליך, מדובר ברופא בעל וותק וניסיון של שעות ניתוח רבות ועם רקורד מקצועי עשיר שלא תמצאו בשום מקום, לא בארץ ולא בחו״ל – כך שאתם יכולים להיות רגועים – אתם בידיים הטובות ביותר.

  במרפאת AGA Hair Restoration  צוות מקצועי, מיומן ומנוסה בעלי ניסיון בכל שיטות הטיפול בתחום.

  רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   אולי יעניין אתכם

   ״התהליך ארוך ומתיש ונגמר לא פעם בסירוב״: אלפי ישראלים זכאים לתג נכה אך אינם מצליחים לקבל אותו – יש פתרון, עם התחייבות לאחוזי הצלחה גבוהים!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   הלקוח מאשר כי הוא מעוניין לקבל שיחת טלפון שיווקית מאת המפרסם וכי מספר הטלפון אינו רשום במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן