מבזקים
ראשי / חם ברשת / סובלים מכאבים בגב התחתון, בברכיים או בכף הרגל? חברי כל קופ"ח זכאים למדרסים מותאמים אישית בטכנולוגיה המתקדמת בישראל בסבסוד הקופה!

סובלים מכאבים בגב התחתון, בברכיים או בכף הרגל? חברי כל קופ"ח זכאים למדרסים מותאמים אישית בטכנולוגיה המתקדמת בישראל בסבסוד הקופה!

רובנו משתדלים להעניק לגופנו את מירב תשומת הלב הנדרשת לו ומשקיעים משאבים רבים כדי לא להתפשר על הבריאות שלנו. על אף כל זאת, אנחנו שומעים כי דווקא כפות הרגליים שלנו, אשר להן חשיבות חסרת תקדים על בריאות גופנו, נוטות להיזנח. תאוריות רבות ושיטות אבחון ברפואה האלטרנטיבית (כמו רפלקסולוגיה), העוסקות בחשיבות המשמעותית של כפות הרגליים על יתר חלקי הגוף, סוברות כי אלה משקפות דרכן את גוף האדם, כך שבאמצעות ההתבוננות בהן, ניתן לאבחן ולטפל בליקויים במערכות הגוף השונות.

העובדה כי כף הרגל היא המגע הראשון של הגוף עם הקרקע, מדגישה כי כל מנח לקוי שלה עלול לגרום לעומס יתר ואף ליצור דלקות שתופעתן השכיחה ביותר היא דורבן בכף הרגל, וכן כאבים במפרקי הגוף כמו הברכיים והגב. כפועל יוצא מכך אנשים רבים מדווחים מדי יום על כאבים כרוניים ותחושות אי נוחות, שנוצרו כתוצאה מזעזוע של המבנה הקיים. חשוב לציין כי ללא טיפול הולם ומיידי, גם כאבים שהחלו בעוצמה נמוכה, עשויים להחמיר ולפגוע במידת מה בתפקודן התקין של כפות הרגליים.

ואכן, בשנים האחרונות ניכר כי יותר ויותר אנשים פונים למכוני אורטופדיה להתאמת מדרסים בהתאמה אישית. לאור העובדה שלכל אדם מאיתנו מבנה כף רגל אחר, עולה הדרישה להתאמת מדרסים באופן אישי, והטכנולוגיה המתקדמת הקיימת היום בשוק אכן מאפשרת זו. אחת מהחברות המובילות ביותר בישראל, המתמחות בייצור מדרסים בהתאמה אישית, היא א.א.אורטופדיה. 

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

  התהליך החדשני שפיתחה החברה כולל שתי שיטות טכנולוגיות ייחודיות. הראשונה היא טכנולוגיית הכרסום ב-CNC המאפשרת לייצר מדרסים ברמת דיוק מושלמת, והשנייה היא סריקת תלת ממד של כף הרגל, בסיוע טכנולוגיית ה"לתקן שיראה כמו שצריך. הסריקה המדויקת מאפשרת לייצר תמונה תלת ממדית של כף הרגל ובתוך כך, לייצר מדרסים ברמה גבוהה במיוחד.

  בזכות שתי השיטות המתקדמות, מייצרת החברה מדרסים בהתאמה אישית המאפשרים לפזר את העומס על כף הרגל בצורה מושלמת, ואף לשמור על המנח התקין בכל פסיעה ופעולה. חשוב לציין כי בשוק הישראלי קיימות טכנולוגיות רבות לייצור מדרסים בהתאמה אישית, אך טכנולוגיית התלת ממד היא הייחודיות הבלעדית של החברה, ועל כן היא נחשבת לאחת מהבולטות בתחומה.

  מלבד לתהליך החדשני שהיא מובילה ולמקצוענות, החברה בעלת המוניטין והניסיון של למעלה מ-21 שנה אמונה גם על שירות אישי לאורך כל התהליך וגם לאחר האספקה, שכן הקשר הישיר עם הלקוח הוא אחד מהיתרונות הבולטים בשירות החברה. 

  מהיום, חברי כל קופות החולים מוזמנים לאבחון חינם עם יועץ המדרסים המומחה של החברה, וליהנות מהמדרסים בהתאמה אישית הטובים בישראל ובסבסוד של קופות החולים.

  השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

   אולי יעניין אתכם

   מבלי רשימת המתנה ומבלי השתתפות עצמית: הכירו את החברה שתאפשר למטופלים את הגישה האידיאלית למומחים כירורגים לביצוע ניתוח בריאטרי בקפריסין

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *