מבזקים
ראשי / חם ברשת / הגיל הוא רק מספר – הטיפול הרפואי המוכח שמחזיר את הגוף 7 שנים לאחור!

הגיל הוא רק מספר – הטיפול הרפואי המוכח שמחזיר את הגוף 7 שנים לאחור!

חברת Iyashi Dôme הצרפתית, מביאה לארץ את הטיפול הייחודי והטכנולוגיה המתקדמת שפיתחה – קפסולת הזמן – הטיפול שיחזיר את הגוף למצב בו היה 7 שנים קודם לכן.

הכל התחיל בשנת 2004, שם Shogoro Uemura, יזם בתחום האבחון הסביבתי, הציג עבודה שנעשתה בשיתוף עם חוקרים אודות תהליך התחדשות התאים בגוף. המטרה היתה להוכיח כיצד החשיפה לקרינת השמש, הסלולר, הזיהום הסביבתי והלחץ הרב בחיינו גורמים לעומס על המערכת המטבולית של הגוף.
מאז ועד היום עובדת החברה על פיתוח ושיפור הטכנולוגיה.

הטיפול בקפסולה אפקטיבי ביותר בקרב נשים וגברים בגילאי 40 ומעלה ובקרב אנשים הסובלים מכאבים כרוניים במפרקים, אך ללא קשר לכך הטיפול בה אפקטיבי גם לעוד הרבה בעיות אחרות.
את הקפסולה ניתן לראות כיום בעשרות מדינות בעולם, במרכזי טיפול רבים, בבתים הפרטיים של מנהיגי עולם, כוכבים, דוגמנים, שחקנים וידוענים רבים הנהנים מהטיפול המוכח של הקפסולה, נשים וגברים כאחד.

כיצד עובדת הקפסולה?
קפסולת הזמן של Iyashi Dome משדרת קרני אינפרה אדום החודרות עד 40 מ״מ אל מתחת לעור ומגדילות בצורה משמעותית את אפקט הניקוי והטיהור של הגוף.
הטיפול בקפסולה משלב ניקוי רעלים ומתכות, התחדשות תאי הגוף וגם ירידה במשקל – והכל בטיפול של כ- 30 דקות בלבד. מדי טיפול ניתן להרגיש כיצד הגוף הופך לצעיר יותר ויותר ומביא לידי ביטוי את המושג הידוע – הגיל הוא רק מספר. כבר לאחר 5 טיפולים בלבד אחוז השומן בגוף יורד ב 1.3%, מה שאומר שהגוף למעשה נהיה צעיר יותר ב 5-7 שנים!

האם הטיפול בקפסולת הזמן של Iyashi Dome מוכח ומביא לתוצאות?
במספר ניסוייים קליניים שנעשו בעולם הוכח כיצד הטכנולוגיה והקפסולה הרפואית יכולים לסייע במגוון דרכים.
אחד הניסויים שנערך בשוויץ על 18 מתנדבים בשכבות גיל שונות הביא לתוצאות חד משמעיות – איכות העור השתפרה פלאים וההשפעה על המערכת המטבולית גם הביאה לירידה במשקל – 3.4 ק״ג בממוצע תוך חודשיים בלבד. מעבר לכך, כל המתנדבים שהשתתפו בתוכנית הביעו שביעות רצון של 100% מהטיפול!

הטיפול מתבצע במרכז הרפואי רמת אביב, בו נמצאת קפסולת הזמן היחידה בארץ, המרכז הינו חדיש ומתקדם ומציע מגוון שירותי רפואה מתקדמים ובעל רישיון משרד הבריאות. הצוות הרפואי המיומן מבצע את הטיפול בקפסולה בצורה הטובה ביותר כך שאתם בידיים טובות. חשוב לציין כי הקפסולה עברה בדיקות מקיפות ומחמירות ובעלת תקן בטיחות אירופאי בסטנדרט מחמיר ביותר.

* לא מיועד לחולי לב, נשים בהריון, אנשים עם בעיות ורידים
* מומלץ לאנשים אחרי שיקום אורתופדי
* טווח מחירים בין 6000 ל-9000 ש"ח

למידע נוסף והרשמה לטיפול:

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

אולי יעניין אתכם

צופים את העתיד דרך משקפיים חכמים: הטכנולוגיה המהפכנית שמאפשרת לנו להתחבר למכשיר הנייד וליהנות משמע, שיחות, הכוונה וניווט ועוד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *