ראשי / השקעות / התרופה המהפכנית שהולכת לנצח את סרטן הלבלב מגייסת משקיעים ישראליים!

התרופה המהפכנית שהולכת לנצח את סרטן הלבלב מגייסת משקיעים ישראליים!

אחת המחלות הקשות ביותר בעולם היא מחלת הסרטן. במשך עשרות שנים מדענים וחוקרים רבים מנסים לפתח תרופה למחלה חשוכת המרפא המתפשטת כמגפה בעולם המערבי של ימינו, אך לצערנו ללא פריצת דרך משמעותית. סרטן הלבלב הינו אחד מסוגי הסרטן הקטלניים ביותר הידועים ברפואה המודרנית, הסיבה לכך היא העובדה שלרוב מאבחנים אותו בשלבים מתקדמים והסיכוי לשרוד אותו הוא נמוך מאוד, לרוב מדובר על אחוזים בודדים בלבד.

כאן נכנסת לתמונה חברת Silenseed, הפועלת משנת 2009 וגייסה עד היום מעל ל-19 מליון דולר.
החברה פיתחה תרופה פורצת דרך המתמקדת בהשתקה גנטית וניתנת לחולים במינונים נמוכים ומדוייקים בהתאם למקרה, ללא כל תופעות לוואי אשר טיפולים אחרים מתאפיינים בהם.

איך התרופה עובדת?
ע״י איתור ופגיעה בגן האחראי לגידול, התרופה מביאה להקטנתו ולמעשה מפוררת אותו עד למצב בו הגידול קטן מספיק על מנת להוציא באמצעות ניתוח.
מעבר לכך התרופה מפחיתה בצורה משמעותית את הכאבים של החולה ומסייעת למערכת החיסונית להתמודד ולתגבר על הגידול.
חשוב לציין כי התרופה יעילה גם לחולים הנמצאים בשלב 3 של המחלה וגם לאלו הנמצאים בשלב הגרורתי הראשוני ועומדים בפני ניתוח.

לתרופה יתרונות רבים הכוללים בין היתר: התכווצות והקטנת הגידולים, הפחתה משמעותית בכאבים ושיפור הסיכוי להארכת חיים והתמודדות עם המחלה הארורה.

חברת Silenseed אינה מתכוונת לעצור כאן, הפיתוח של החברה אינו מוגבל לסרטן הלבלב בלבד, הטכנולוגיה אותו פיתחה החברה תסייע בעתיד הקרוב גם לחולים בסוגים אחרים של סרטן, כגון סרטן הריאות ולכן הפוטנציאל הטמון בטכנולוגיה הוא עצום.
זו הסיבה לכך שבכירים בחברה צופים כי היא תירכש ע״י אחת מחברות התרופות המובילות בעולם ואף תונפק בבורסות המובילות ברחבי הגלובוס. אל תפספסו את ההזדמנות, הצטרפו עוד היום להשקעה בחברת Silenseed.

לקבלת מידע נוסף בנוגע להשקעה החל מ-20,000$ השאירו פרטים

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

אולי יעניין אתכם

הכירו את גרנד ספיר ריזורט – השקעה במלון יוקרה 5 כוכבים וקזינו בצפון קפריסין החל מ- 200,000 ₪ בלבד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *