מבזקים
ראשי / השקעות / תוכנית המתאר הכוללנית של העיר נשר אושרה: השקעה בקרקע מאושרת לבנייה – להקמת מעונות סטודנטים ופארק הייטק בצמידות לטכניון!

תוכנית המתאר הכוללנית של העיר נשר אושרה: השקעה בקרקע מאושרת לבנייה – להקמת מעונות סטודנטים ופארק הייטק בצמידות לטכניון!

העיר נשר, ממשיכה לסחוף אחריה משקיעים ומשפרי דיור רבים, שכבר זיהו את הפוטנציאל האדיר. על רקע הביקושים הגוברים, אישרה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה את תוכנית המתאר הכוללנית לעיר.
התוכנית צפויה להגדיל את אוכלוסיית היישוב מ-26,000 תושבים ל- 68,700 תושבים עד לשנת 2040. אלה, צפויים ליהנות מהתחדשות עירונית ומהוספת שטחי תעסוקה, מסחר ופנאי בלב העיר.

התמונה להמחשה בלבד // באדיבות בריטניה ישראל

הבולט ביותר בתוכנית פיתוח המע"ר (מרכז עסקים ראשי), מתחם ה-4Tech, שייבנה במקום אתר מחצבה "4.5" הממוקם במבואות המערביים של העיר נשר. כמו כן, לאורך הצירים הראשיים העוברים בשיפולי הר הכרמל, דרך השלום ודרך בר יהודה, מוצע פיתוח של מרכז עסקים ראשי הכולל מוקדי מסחר ותעסוקה, מבני ציבור ומגורים לסטודנטים.

חברת בריטניה-ישראל פועלת בימים אלה במתחם, להגדלת זכויות הבנייה במאות אחוזים וע"י כך להשביח את הקרקע. עשרות משקיעים זיהו את הפוטנציאל ולאחרונה שלב הפריסייל הסתיים בהצלחה, כעת המשקיעים יכולים להצטרף החל מ-159,000 ₪. עתודות הקרקע במתחם מיועדות לבנייה של 400,000 מ"ר של פארק ההייטק, אשר יכלול מעונות סטודנטים בצמידות לטכניון, חנויות, מסחר ושירותים עסקיים ועוד… לרווחת המבקרים והעובדים במתחם ההייטק היוקרתי, יוקמו 5 חניונים ציבוריים פתוחים, וכן פארק 4ECO שימוקם על צלע ההר בעלות של כ-10 מיליון ₪.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!

  ע"פ ההערכות, התב"ע במקום צפויה לגדול במאות אחוזים!
  העובדות מדברות בעד עצמן, ביולי 2021 פורסם ב-״גלובס״ על אישור הוועדה המחוזית בחיפה להקמת מגדל בן 54 קומות (המגדל השני בגודלו בישראל!) במחצבת 4.5 בנשר. למעשה מדובר בתקדים להגדלת זכויות של בלמעלה מ-1000%!

  מיקום הפרויקט הוא יתרון בולט נוסף, שכן הפרויקט ממוקם בצורה אסטרטגית במיוחד- צמוד לכבישים ראשיים, סמוך למרכזית המפרץ החדשה, תחנת הרכבת לב המפרץ ולמנהרות הכרמל. חשוב לציין כי בסמוך למתחם ממוקמת תחנה של הרכבלית חיפה שמקשרת בין 3 תחנות נוסעים מרכזיות: מרכזית המפרץ, הטכניון ואונ' חיפה ובעתיד צפוי להתחבר למטרונית שתפעל למשך כל שעות היממה. כמו כן, עתיד להיבנות גשר ציבורי אשר יקשר את המתחם ישירות לטכניון. אלה, צפויים להפוך את המתחם לאחד העמוסים והתוססים שבמחוז הצפוני.

  כפי שכבר הבנתם מדובר בפרויקט השבחת קרקע ייחודי, ההשקעה צפויה להניב תשואה משוערת של עשרות אחוזים בשנה בתקופה משוערת של בין 2 ל- 3 שנים. הפרויקט מהווה כרטיס כניסה למשקיעים קטנים אשר יכולים לקחת חלק בעולם ההשקעות עם סכום התחלתי של 159,000 ₪, ומחפשים עסקה בטוחה וקצרת טווח.

  מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!

   אולי יעניין אתכם

   "הרובע – זכרון יעקב": החל מ- 385,000 ₪ הון עצמי בלבד עבור שטח מסחרי בגודל של 45 מ"ר ומעלה בפארק היין היחידי בישראל!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *