ראשי / חם ברשת / השקעה חסרת תקדים. רוכשים קרקע יוקרתית בהוד השרון החל מ-179,000 ₪ בלבד.

השקעה חסרת תקדים. רוכשים קרקע יוקרתית בהוד השרון החל מ-179,000 ₪ בלבד.

רוכשים יחידת קרקע פרטית בטאבו למגורים עתידיים, בפרויקט היוקרתי הוד הירקון, הוד השרון, ב-179,000 ₪ בלבד – מתחייבים למחיר הנמוך ביותר! עם בטחונות.

ע"פ שמאות שווי הקרקע כזמינה לבנייה תקפוץ פי-4-5. 

* הקרקע צמודת דופן למגורים קיימים

על פי גורמים מומחים, התרחבות הערים ומצוקות הדיור בשנים האחרונות, מאיצות את תהליכי הפשרת הקרקעות החקלאיות על ידי רשויות התכנון והבנייה. אחד מהפרויקטים האטרקטיביים כעת להשקעה, הוא פרויקט "שביל התפוזים" הממוקם בצדה הדרום-מזרחי של הוד השרון, במסגרת תוכנית שעתידה להוסיף *כ-27 אלף יחידות דיור לעיר ולשלש את אוכלוסיית העיר. הוד השרון היא אחת מהערים המבוקשות ביותר בישראל, בעיקר הודות לשילוב המושלם שהיא מציעה: מגורים עירוניים בסביבה כפרית, ירוקה ופסטורלית. כמו כן, המיקום האסטרטגי של העיר באזור המרכז ובסמוך לערים מרכזיות כמו הרצליה, רמת השרון וכפר סבא, מהווה גם הוא יתרון בולט בהשקעה בעיר.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה!

  * מגדלי יוקרה מודרניים בהוד השרון.

  במסגרת הפרויקט, שמקודם על ידי עיריית הוד השרון והוועדה המחוזית, ענקית הנדל"ן "איימקס גרופ" מציעה עבור משקיעי נדל"ן הזדמנות אטרקטיבית במיוחד לרכישת קרקע המוגדרת כשטח צהוב בייעוד למגורים, מגדלי יוקרה מודרניים במסגרת תכנית הוד הירקון, כאמור באחת מהשכונות המבוקשות ביותר בהוד השרון, דרומית לשכונת "גיל עמל", דרום מזרחית לשכונת "מגדיאל" וסמוכה ליציאה לכביש 40. מדובר באזור שסטטוס הקרקע בו מוגדר על פי תכנית מתאר ארצית כ"אזור פיתוח עירוני".
  *התוכנית בשלב מתקדם והופקדה כבר בוועדה המחוזית!

  מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה!

   הקרקע הפרטית בטאבו ב- 179,000 ₪ בלבד! מלאי הקרקעות מוגבל בהחלט והצפי שתוך כחודשיים כל היחידות ימכרו. משקיעי הנדל"ן המבינים את הפוטנציאל הרב שבהשקעה זו, מצפים להפשרתה בעתיד הקרוב (5-7 שנים ע״פ הערכת השמאות) וחוזים פוטנציאל עליית ערך של מאות אחוזים!

   צילום רחפן באזור החלקה – צמודת דופן לשכונת מגורים – 15.02.21

   הקרקע בעלת תקן שמאות 22, הנחשב לתקן ממשלתי קרקעות. שווי קרקע כזמינה לבנייה צפוי להכפיל את עצמו יותר מפי -4. לכן, מדובר בהזדמנות נדירה וחסרת תקדים לרכישת נכס נדל"ני בחלקה הטובה והמבוקשת ביותר במתחם "שביל התפוזים" המפורסם.

   המשקיעים בקרקע ייהנו מליווי צוות מקצועי הכולל עו”ד בכיר, ויקבלו ייעוץ אישי לאורך כל תהליך ההשקעה עד לרישום בטאבו. חברת “איימקס גרופ” נחשבת למותג בינלאומי הודות למוניטין שצברה בשנים האחרונות באיתור הזדמנויות השקעה יוצאות דופן בארץ ובחו"ל.

   * הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית: מה שנותן את ההזדמנות למשקיעים להרוויח מאות אחוזים בשנים הקרובות.

   מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה!

    אולי יעניין אתכם

    הנחות, מבצעי ענק, חוות דעת שוטפות ושירות לקוחות זמין: הכירו את אתר הקניות אונליין Iherb שמושך אליו יותר ויותר ישראלים!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *