ראשי / חם ברשת / לאור המצב: הכירו את האפשרות החדשה לקבלת מימון בסכומים גבוהים החל מ- 200,000 ₪ כנגד משכון נדל”ן!

לאור המצב: הכירו את האפשרות החדשה לקבלת מימון בסכומים גבוהים החל מ- 200,000 ₪ כנגד משכון נדל”ן!

מגפת הקורונה שמשתוללת כרגע ברחבי העולם מרסקת את הכלכלות והבורסות הכי יציבות בעולם וכמובן לא פוסחת עלינו. שכירים רבים פוטרו או הוצאו לחל"ת וכמובן בעלי העסקים, נמצאים בחזית ההתמודדות מול המגפה. להם אין דמי אבטלה שיוכלו לבקש ותשלומים למוסדות, לשכירות ולארנונה שימשיכו לרדת גם כשכולם בבידוד. דוקא עכשיו הבנקים מסרבים להעניק את האשראי הדרוש או מעמידים תנאים נוקשים ביותר מבחינת קבלת הביטחונות ובירוקרטיה.

חברת 'קאסל' מייעצת להשגת אשראי ע”י שיעבוד נכס לבעלי עסקים ופרטיים
החברה פועלת בתחום הייעוץ הפיננסי מזה שנים, בעלת צוות מקצועי ומנוסה שייעץ לכם כיצד ניתן להשיג את האשראי הדרוש לכם בפרק זמן קצר מאוד – כנגד שעבוד נכס, עם תנאים נוחים ביותר להחזר המותאם אישית לכל לקוח. החברה תבצע זאת בדרך מקצועית ובטוחה ואתם תוכלו ליהנות מייעוץ להשגת אשראי לכל מטרה .'חברת קאסל' ידועה בקשריה הרבים אשר בנתה לאורך השנים עם גופים פיננסיים שונים במשק בעלי רישיון למתן אשראי, המעניקים הלוואות/משכנתאות מגובי נכסים בתנאים טובים. זו הסיבה שבזכותה החברה יכולה להעניק ללקוחות יעוץ ואפשרויות רבות בהתאם למצבו הפיננסי ובהתאמה מלאה לצרכיו.

הקושי בגיוס אשראי

אין זה חדש שיש קושי רב בגיוס אשראי בסכומים גבוהים אך בתקופה האחרונה ישנה אפשרות חדשה בשוק הפיננסים אשר נועדה לפתור את הבעיה הזו – שעבוד נכס בתמורה להלוואה. נכס מקרקעין נחשב לבטוחה בעלת ערך גבוה. לכן שיעבוד מבטיח לגופים המלווים את הביטחונות הדרושים לצורך ההלוואה, לרוב בתנאים טובים יותר משמעותית מהלוואה ללא שעבוד, מה שהופך את האפשרות הזו למשתלמת ובטוחה.

למי מתאים השירות?

השירות יכול להתאים לשכירים, עצמאיים או לבעלי חברות הנמצאים במצב בו אין באפשרותם לקבל אשראי מהבנקים. במקרה כזה יש צורך בקבלת ייעוץ להשגת אשראי חוץ הבנקאי. חב' "קאסל" מייעצת ללקוחות הזקוקים לאשראי לבין הגופים החוץ בנקאיים אשר מספקים את האשראי הדרוש.

חשוב לציין, הייעוץ להשגת האשראי ניתן ללקוחות מסורבי בנקים, גם כאלו בעלי היסטוריית אשראי בעייתית. כגון: עיקולים, הוצאה לפועל, פשיטת רגל, כינוס נכסים ועוד. חשוב להדגיש, השירות מתאים רק לבעלי נכסים פרטיים או מסחריים, לכל מטרה וכנגד שעבוד – גם במקרה בו קיימת על הנכס משכנתא ו/או עיקולים.

למידע נוסף -השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שווי משוער של הנכס

  יתרת משכנתא (במידה ואין כתבו 0)

  מהו סכום ההלוואה המבוקש?

  תוכן שיווקי | החברה אינה נותנת אשראי ואינה עוסקת במתן אשראי. החברה הינה יועצת פיננסית בלבד וההתקשרות לקבלת הלוואה הינה בין הלקוח לגורם המממן. | סניף ראשי: דרך אלנבי 12, חיפה | סניף מרכז: תובל 40, רמת גן (בית ספיר)

  אולי יעניין אתכם

  הבנות כובשות את קונסולת Nintendo Switch

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *