מבזקים
ראשי / נדל"ן / לאור המצב: הכירו את האפשרות החדשה לקבלת מימון בסכומים גבוהים החל מ- 100,000 ₪ כנגד משכון נדל”ן!

לאור המצב: הכירו את האפשרות החדשה לקבלת מימון בסכומים גבוהים החל מ- 100,000 ₪ כנגד משכון נדל”ן!

השנה האחרונה זעזעה מבחינה כלכלית משקי בית רבים בישראל. שכירים רבים פוטרו או הוצאו לחל"ת וכמובן בעלי העסקים, נמצאים בחזית ההתמודדות מול המגפה, להם אין דמי אבטלה שיוכלו לבקש ותשלומים למוסדות, השכירות והארנונה המשיכו לרדת. דוקא עכשיו הבנקים מסרבים להעניק את האשראי הדרוש או מעמידים תנאים נוקשים ביותר מבחינת קבלת הביטחונות ובירוקרטיה.

הפתרון של 'קבוצת אסף': קבלת אשראי ע”י שיעבוד נכס
הקבוצה פועלת בתחום הייעוץ הפיננסי מזה שנים, בעלת צוות מקצועי ומנוסה שישיג עבורכם תוך זמן קצר את האשראי הדרוש – כנגד שעבוד נכס, עם התנאים הנוחים ביותר להחזר ואופציה לגרייס ארוך טווח. החברה ידועה בקשרי הפעולה הרבים אשר בנתה לאורך השנים עם גופים פיננסיים שונים במשק המעניקים הלוואות/משכנתאות מגובי נכסים בתנאים טובים. זו הסיבה שבזכותה 'קבוצת אסף' יכולה להעניק ללקוחות יעוץ ואפשרויות רבות בהתאם למצבו הפיננסי ולמצוא את מה שהכי יתאים ללקוח.

הקושי בגיוס אשראי
אין זה חדש שיש קושי רב בגיוס אשראי בסכומים גבוהים אך בתקופה האחרונה ישנה אפשרות חדשה בשוק הפיננסים אשר נועדה לפתור את הבעיה הזו – שעבוד נכס בתמורה להלוואה.

נכס מקרקעין נחשב לבטוחה בעלת ערך גבוה ובעל סיכון נמוך ולכן שיעבוד מבטיח לגופים המלווים את הכסף לתת לאלו המבקשים את ההלוואה ריבית נמוכה משמעותית מהריבית אותה יקבלו במקרה ויש צורך בערבון, מה שהופך את האפשרות הזו למשתלמת ובטוחה.

למי מתאים השירות?
השירות יכול להתאים שכירים או בעלי חברות הנמצאים במצב בו אין באפשרותם לקבל אשראי מהבנקים. במקרה כזה יש צורך בקבלת אשראי חוץ בנקאי וחברה למעשה מתווכת בין אלו הזקוקים לאשראי לבין הגופים החוץ בנקאיים אשר מספקים את האשראי הדרוש.
חשוב לציין שהאשראי ניתן ללקוחות המתקשים לקבל אשראי במערכת הבנקאית, גם כאלו בעלי היסטוריית אשראי בעייתית.
מעבר לכך, חשוב להדגיש, השירות מתאים רק לבעלי נכסים פרטיים או מסחריים, לכל מטרה וכנגד שעבוד – גם במקרה בו קיימת על הנכס משכנתא ו/או עיקולים.

הירשמו לבדיקת התאמה: ללא התחייבות!

    אולי יעניין אתכם

    קריאה אחרונה למשקיעים! הזדמנות אחרונה לקחת חלק במתחם ״הרובע״ שבפארק היין של ישראל. נותרו יחידות אחרונות בהחלט בקומה העליונה!

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *